The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Fireart - Fire mage

+9
Shadowkill
Standwel
Moonrage
Iamawesome
Medvedik
Halgren
Raizen
Aliven
Fireart
13 posters

Goto down

[PŘIJAT] Fireart - Fire mage Empty [PŘIJAT] Fireart - Fire mage

Příspěvek  Fireart Thu Dec 31, 2015 1:53 am

Nick, armory: FireartArmory
<váš text>
Class, main spec, off spec, item lvl: Mage, Fire - 370 - 5/33/3
<váš text>
Alti: Truelager - Fire mage(Undead,určený skôr na PvP)
<váš text>
Věk: 20
<váš text>
Zkušenosti s classou - theorycraft: Mága hrám tak 2 - 3 roky s prestávkami,skúšal som aj arcane,ale najviac mi učaroval aj tak fire,proste ma baví Smile 

Rotácia: 
Prepot - Pyroblast - Living Bomb - Flame Orb - Mirror Image - CD (Raciálka) - Fireball(Filler). LB obnovovať až po explózii, Flame Orb na CD. Pyroblast sa ďalej dáva už len pri proce Hot streaku(samozrejme aj tu sa nájdu výnimočné situácie,kde treba nasilu vycástiť pyroblast). Na Combustion používam addon MyBigIgnite,som s ním spokojný,dokážem podľa neho určiť či použiť,alebo nepoužiť tento spell. Samozrejme podstata Combustionu je v tom,aby boli všetky DoTky na targete,najideálnejšie po čo najväčších kritoch. Ak je v encountery viac bossov/mobov, tak sa rozhadzuúju DoT pomocou fire blastu(ak sú pokope),alebo tam pohádzať aspoň LB. Napríklad pri Halfusovi taký fire mage celkom pekne točí.  Smile Very Happy 

Priority statov: Int > Hit > 813 Haste > Crit > Haste > Mastery

<váš text>
Zkušenosti s raidy, PVE: Skúsenosti za fire mága v PvE mám,popravde vždy som s ním hral len PvE, takže sa niečo na mňa nalepiť muselo. Raidujem už od WotLKu(s prestávkami) a bolo to stále s guildou Hell Drivers. Prešiel som s nimi aj na cata a tam som patril(aspoň dúfam Smile ) spolu s Risusom k tým lepším dmgerom  Embarassed . Na cata som odchodil 12/12 Normal,no HC som neodchodil celé,mám tam 11/13 ... chýba mi Council v BoTku a Neff. Taktiky na nich ovládam takže by nemal byť problém tieto achievy pokoriť keď budem v raide Very Happy  (hral som nejaký čas aj na offi,ale PvE skúsenosti z WoD sú tu zbytočné) 
<váš text>
Vyhovuje ti náš raid time? Do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?: Raid time mi vyhovuje, raidovať môžem dokedy chcem,myslím že na intráku ide net od 17:00 do 5:00 tak by mi to na tie raidy malo akurát stačiť Smile Problém by bol možno piatok,lebo chodím domov až okolo 20:00,ale ak by to bolo nutné,tak určite nemusím ísť domov zo školy každý týždeň Very Happy
<váš text>
Máš mumble a můžeš v případě potřeby mluvit?: Mumble mám a mikrofón sa nebojím použiť Smile 
<váš text>
FPS a stabilita internetu během raidu: FPS mám nonstop 60 a net ide aj doma a aj na intráku dobre Smile 
<váš text>
S jakým cílem jdeš do The Genesis?: Môjím cieľom je vrátiť sa po nútenej prestávke k mojim starým spoluhráčom a ďalej po otvorení FL pomôcť s progressom Smile 
<váš text>
Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč (důvod odchodu)?: Som dlhodobým členom Hell Drivers,tak asi nemusím ani popisovať dôvod prečo práve k vám. Smile 
<váš text>
Reference - screeny (UI/DPS/HPS), boss kills, videa: Halfus (ja si pamätám,že som mal v recounte 80k+ ale scrn nemám)
                                                                                           Cho'gall (tiež nemám scrn,nefotím si dps Smile )
Neviem či toho treba uviesť viac,myslím,že hráči,ktorí prišli z HD ma poznajú a ak bude treba,vedia usúdiť či som,alebo nie som stratený prípad.

<váš text>
Krátké info o sobě: Volám sa Michal,mám 20 rokov a som študent/vojak. Celkom rád športujem a hrám WoWko,keďže popri tej škole nie je možné hrať aj niečo iné. Very Happy Som typ človeka,ktorý je za každú srandu,či už si ju robím z niekoho ja,alebo niekto zo mňa. Very Happy  V raidoch nie som nervózny,takže ma nejaká wipe party nikdy nerozhodí,pokiaľ ide teda o Guild progress. Very Happy


Last but not least,chcel by som poďakovať,že ste venovali aspoň chvíľu času tejto prihláške.  Thumbup

<váš text>

Fireart

Poeet p?íspivku : 2
Points : 0
Registration date : 31. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fireart - Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Fireart - Fire mage

Příspěvek  Aliven Thu Dec 31, 2015 2:12 am

PRO
Aliven
Aliven

Poeet p?íspivku : 43
Age : 33
Points : 16
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fireart - Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Fireart - Fire mage

Příspěvek  Raizen Thu Dec 31, 2015 2:29 am

Filler je i scorch (Celkem důležitý spell když musíš běhat atd.) . Ještě by mě zajímala priorita spellu když se musíš hýbat, když už jsme u toho. Proti
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fireart - Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Fireart - Fire mage

Příspěvek  Fireart Thu Dec 31, 2015 3:18 am

Počas behu(presunu) idem scorch,obnovujem LB po explózii a keď procne pyro tak vycastim to,aby som nikdy nemal okno v dmgovaní.

Fireart

Poeet p?íspivku : 2
Points : 0
Registration date : 31. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fireart - Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Fireart - Fire mage

Příspěvek  Raizen Thu Dec 31, 2015 3:27 am

Fireart napsal:Počas behu(presunu) idem scorch,obnovujem LB po explózii a keď procne pyro tak vycastim to,aby som nikdy nemal okno v dmgovaní.

Doplnil bych cd jako  Flame Orb/Mirror Image. Takže priorita by měla být 1) Living bomb -  2) Flame Orb/Mirror Image - 3) Scorch ( + Proc pyra) , ale budiž


Naposledy upravil Raizen dne Thu Dec 31, 2015 5:46 am, celkově upraveno 1 krát
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fireart - Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Fireart - Fire mage

Příspěvek  Halgren Thu Dec 31, 2015 3:30 am

No co se týče mága aktivní je tu jen Risus (Co se tedy dá říci ale jen raidově) a ted začal hrávat za alta Moon. U tebe věřím že se ukáže i mimo raid t. což je někdy třeba.
Takže dobrý a hlavně aktivní mag by se určitě vešel a hlavně + tvůj věk že nejsi limitovaný večerkou jak některý zde  což někdy je problém ale kolikrát se dá chápat. Co vím z dob v HD kdy jsme spolu raidovali byl jsi na tom většinou stejně jak Risus či o něco lépe a řadil jsi se k lepším dmgerům co jsi ukázal pak i na Cata.
Eq co jsem koukal máš skoro bisoví  takže určitě se stým dají točit pěkná čísla což na některých bosskilech je i vidět Smile
Pohodový člověk co nezkazí žádnou srandu a umí si udělat i srandu sám ze sebe co ne každý dokáže. Jak už jsem psal výše + je tvůj věk kde je nějaký ten čas a chut hrát  a hlavně bez omezování večerkou a hlavně je fajn že nejsi jeden s těch lidí co se urazí že se jedno ID nedostali a leavne guildu ,že si na svojí šancí počká a pak ji vezme pevně do rukou Smile

PRO
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fireart - Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Fireart - Fire mage

Příspěvek  Medvedik Thu Dec 31, 2015 5:43 am

pro
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fireart - Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Fireart - Fire mage

Příspěvek  Iamawesome Thu Dec 31, 2015 5:47 am

Doufám, že budeš ve všech ohledech lepší jak Risus. Zatím pro

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Points : 128
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fireart - Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Fireart - Fire mage

Příspěvek  Moonrage Thu Dec 31, 2015 6:07 am

Já mám z toho smíšené pocity..... vzhledem k tomu že já s nejvyšší pravděpodobností budu chtít za mága mainovat tak nějak postrádám tvoje uplatnění v guildě, jsme 10 man guilda a momentálně máme full id..... nevěřím tomu, že by ses po tak krátkém působení mohl aktivně zapojit do progressu (myslím FL HC pro pochopení). Celkově si myslím, že u nás by sis teď zahrál buď v nedělním id nebo altovním jinak nevím... Je, ale pravda,že casteři se neztratí...Já ti dám šanci se předvést i když ve skrytu duše s tím moc nesouhlasím a nelíbí se mi to dávám PRO
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fireart - Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Fireart - Fire mage

Příspěvek  Standwel Thu Dec 31, 2015 9:48 am

PROTI

"Ďalšieho maga v guilde nechcem."
Standwel
Standwel

Poeet p?íspivku : 48
Age : 29
Points : 33
Registration date : 07. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fireart - Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Fireart - Fire mage

Příspěvek  Shadowkill Fri Jan 01, 2016 2:37 am

PRO
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fireart - Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Fireart - Fire mage

Příspěvek  Morvudd Fri Jan 01, 2016 6:21 am

PRO na vyzkoušení, záleží na tobě, jak ti to půjde Arrow

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fireart - Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Fireart - Fire mage

Příspěvek  Taz Fri Jan 01, 2016 6:40 am

Pro
Taz
Taz

Poeet p?íspivku : 81
Age : 29
Points : 9
Registration date : 11. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fireart - Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Fireart - Fire mage

Příspěvek  Risus Sat Jan 02, 2016 10:19 am

Osobně jsem PRO. Jak psal Halgren, já už chodím do hry v podstatě jen na raidy a co se dmg týče... radši to nebudu rozvádět Smile
Pravda je, že už mě WoW zdaleka netáhne tak jako dřív a času taky není tolik. Takže když budeš mít dobré výsledky, nemám problém místo v raidech komukoli uvolnit.

Risus

Poeet p?íspivku : 9
Points : 8
Registration date : 04. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fireart - Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Fireart - Fire mage

Příspěvek  Ruben Sun Jan 03, 2016 1:45 am

Pro
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fireart - Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Fireart - Fire mage

Příspěvek  Halgren Sun Jan 03, 2016 6:57 am

10× PRO2× PROTI - PŘIJAT. Vítej u nás, napiš si ve hře o invite (Deathrippy, Moonrage, Wesik, Raizenik, Halgren).
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fireart - Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Fireart - Fire mage

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru