The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS

+6
Shadowkill
Raizen
Tukyqt
Wesa
Taz
Medvedik
10 posters

Goto down

[ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS Empty [ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS

Příspěvek  Tukyqt Sun Jan 17, 2016 12:12 pm

> Nick, armory:
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Tukyqt 360ilvl feral druid DPS

> Class, main spec, off spec, item lvl:
• Feral Druid Kitty DPS 360

> Alti:
• Jentrak / Jentrakqt ( Ali )

> Věk:
• 23

Zkušenosti s classou - theorycraft:
8 let feral druid play
• Priorita statů :Agi -> Hit/Exp -> Master -> Crit -> Haste.
• Priorita je udržovat bleedy Rip + Rake, poté udržovat debuffy ( Mangle, FF ) na bossovy, a spínat si savage roar. ••  Bleedy boostuju tigers furym + (rukama z engu + trinketama) prostě to co mám k dispozici na boost dmg to dám před dotkama abych boostnul co nejvíce dotky.
Oppening sequence > Prepot > FF > Charge > Mangle > Rake > Shred > 5cbp > RIP (macro s tigers fury) > Barserk > Ravage > RAKE ( reclip kvůli zaplému tigers fury tak aby byl boostlej) > Shred > Tigers fury ( 2 - 3 cbp na burst )
Poté uřž jak sem zmínil udržovat uptime dotek, manglu, a FF na bossovy + boostovat  RIP + RAKE tigers furym, a na 2 - 3 cbp spínat savage roar ( pokud mám uptime dotek a nehrozí spadnutí )
> Hit / Exp ( kvůli půleným gcd)
> Mastery ( + Bleed DMG )
> Crit ( Větší dmg po udělení critu a hlavně při critu double combo points )
> Haste > Regen + víc clearcastingů > víc mele swingů > haste přichází na první místo v prioritě až s FLkem

> Zkušenosti s raidy, PVE:
• BOT 
Full HC Clear 10 / 25
• BWD
Full HC Clear 10 / 25
To4w
• Clear 1/2hc  10/25 alakir in progress 25hc
 
> Vyhovuje ti náš raid time? Do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?:
• Ano proto se sem hlásím a vyhovuje mi jak G1 i G2 i ostatní runy, spokojím se i s G3 Wink nemám problém :-) povětšinou do půlnoci a po půlnoci vypínam pc páč potřebuju spánek na práci ( řidič z povolání 500km denně, na to člověk potřebuje bejt fresh)

> Máš mumble a můžeš v případě potřeby mluvit?:
• sice mmbl nesnášim ale ano mám a komunikovat není problém

> FPS a stabilita internetu během raidu:
• 30 - 60 FPS na 25hc při BLku, net v pohodě

> S jakým cílem jdeš do The Genesis?:
• Nebudem si nic nalhávat, jdu sem s horde druidem protože chci i na hordě good guildu kde se nebudu stressovat wipama na kravinách, dát si prostě full hc a jít pryč či se ještě pobavit nějak, žádnej stress, žádnej tryhard, prostě chill raidy... Spokojím se s klidně i s g3 i g2 i g25 je mi to fuk kam mě zařadíte, já se tomu přizpůsobím, jen soboty sou main raidy na Ali a ty chci chodit, jak sem říkal nebudem si nic nalhávat, mam Main char na ali " Jentrak " a zakoupil jsem char na hordě kvůli par friendům a pvpčku a pvečku páč na ali mam bis gear bez 2 itemů, takže tam jdu jen sobotní raid a nebo nějaký pvpčko, ale to je nuda takže bych se chtěl připojit na raidy i na hordě, na nějaký co maj smysl. Dokážu se přizpůsobit čemukoliv. Ilvl na to mám, a i s tímto ilvlem dokážu vytočíit dejme tomu 22 - 26k dle setupu a jestli 10 / 25

> Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč (důvod odchodu)?:
• Zmíněno již hore, mám main char druida " Jentrak " na ali čili jedna a jediná guilda kterou tam mám je " Ordo Satanas 25man pve guild "a tu nemám jediný důvod leavovat. Protože chary mam jak na Ali tak na hordě, přihlášku sem podávám z důvodu, protože jako jediná guilda se nějak nepříčíte s raid timem Ordo satanas, tudíž bych se naplno mohl věnovat oboum raid timům.

> Reference - screeny (UI/DPS/HPS), boss kills, videa:
• DPS z BH 25 z ali charu
http://tinypic.com/r/2jfy6hd/9
• Logy z bosskilu
Maloriak 25hc -> https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss-kill-npc-top=49986&class=11#class-6-feral-combat
Maloriak 10hc -> https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss-kill-npc-top=49980&class=11#class-6-feral-combat
Electron 25hc -> https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss-kill-npc-top=49049&class=11#class-6-feral-combat
Electron 10hc -> https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss-kill-npc-top=49048&class=11#class-6-feral-combat
povětšinou všude v top 5 :-)
• Zde ještě přihazuju screej z charu za kterej se hlásim na kterej sem trochu pozapoměl, aby ste viděli s čim se hlásim, páč na armorech ty eq přehazuju takžetak
[ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS 34hjcjr
• Pro případ by asi nebyl problém hodit tank pokud by byl stav mele full.... :-) nějaký tank trinkety mám, talenty by se dali dokupy

> Krátké info o sobě:
• Menuju se Jára, hraju futsal, dělám řidiče dodávky pro ADH Bílina. Více info in game nebo se na cokoliv zeptejte :-)
• Pokud sem na něco zapoměl.. ( což je možný) zeptejte se mě na cokoliv a odpovim hned... :-) 
• Pochopím když vám bude vadit char na ali... Ale jak řikám, nezkusíš nevíš, proto to zkoušim a uvidim vaše reakce :-)


Naposledy upravil Tukyqt dne Sun Jan 17, 2016 9:20 pm, celkově upraveno 2 krát

Tukyqt

Poeet p?íspivku : 5
Points : 0
Registration date : 17. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS Empty Re: [ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS

Příspěvek  Medvedik Sun Jan 17, 2016 8:15 pm

proti melecko nehladame
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS Empty Re: [ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS

Příspěvek  Wesa Sun Jan 17, 2016 9:54 pm

Očividně za to klikat umíš, bosskilly to ukazují jasně. Ani nemám problém s tím že jsi melee, feral dps u nás nikdo v main specu nehraje. Bohužel ale mám problém s tím, že by jsi k nám šel vpodstatě za alta. Chápu, že chceš být v guildě co dává 13/13, ale my nehledáme lidi, kteří by to u nás měli jen jako vedlejšák, jakkoli by jsi mohl být dobrý. Proto za mě PROTI.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS Empty Re: [ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS

Příspěvek  Taz Sun Jan 17, 2016 10:02 pm

PROTI
Taz
Taz

Poeet p?íspivku : 81
Age : 29
Points : 9
Registration date : 11. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS Empty Re: [ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS

Příspěvek  Tukyqt Sun Jan 17, 2016 10:15 pm

Wesa napsal:Očividně za to klikat umíš, bosskilly to ukazují jasně. Ani nemám problém s tím že jsi melee, feral dps u nás nikdo v main specu nehraje. Bohužel ale mám problém s tím, že by jsi k nám šel vpodstatě za alta. Chápu, že chceš být v guildě co dává 13/13, ale my nehledáme lidi, kteří by to u nás měli jen jako vedlejšák, jakkoli by jsi mohl být dobrý. Proto za mě PROTI.
Každá moucha má svoje chyby... na Občanskoprávní Demokratické Straně ( ODS KAPPA) bych byl 1 kdyby mě 2 nedispellnuli poison do burstu :-( Very Happy 

Myslel jsem si to že by to vadit mohlo :-)
Ale spšíš abych to uvedl na pravou míru, 
• nechci to mít jako vedlejšák, raid time se vám nějak nekřižuje s guildou co mám na ali, tudíž bych semohl i u vás věnovat naplno progressu :-) Hlavně i kvůli tomuto raid timu jsem si vybral ihned vaší guildu, protože vlastně jak sem několikrát řekl se raid time absolutně nekříží ( u main raidů )
• Na hordě a na Ali se zdržuji vesměs uplně stejný čas. Tudíž se věnuju jak hordě, tak ali.
• Já nemám absolutně žádný problém se přizpůsobit oběma guildám, vim že některé guildy toto neakceptují a dle tvého vyjádření ( které samozřejmně akceptuji) je to i tato vaše guilda, hlavně toto sem docela i čekal a to hlavně větu " Lidi kteří by to u nás měli jen jako vedlejšák nehledáme "
_________________________________________
" Quote Twinstar forum" 
Raid Time:
PÁTEK 19:30 - 10 man HC (G1)
SOBOTA 18:00 - 10 man normal/HC (ALT raid)
NEDĚLE 19:00 - 10 man HC (G2)
PONDĚLÍ - ČTVRTEK 19:00+ případné docházky 

Tu máte psáno.
• Pátek - Neděle jsou vlastně 2 main raidy ( G1, G2 ) pokud tomu dobře chápu
• Sobota - Pondělí : Jsou vlastně 2 off grupy nebo případné docházky toho co se v main raidech nedojde
• Guilda Ordo raiduje povětšinou Sobotu a to stihneme odejít všechno
• Čili z toho vychází, že bych na main raidech nechyběl, jen na případné docházce, a dovolim si říct že docházka u Guildy co má úroveň je zřítka kdy... :-)
• Neděle nebo Pátek: bych dokázal bejt Free, tudíž z toho vyplívá že bych dokázal bejt jak na ali aktivní na all raidy, tak u vás aktivní na all raidy. :-)

btw tohle je jen můj názor že by se to určitě dalo nějak udělat, určitě nejsem jedinej co má char ali / horde, a určitě i kdyby některý z vás měl char i na ali tak by jste tam určitě chtěli nějakou dobrou guildu aby ste si i zaraidovali :-)

Tukyqt

Poeet p?íspivku : 5
Points : 0
Registration date : 17. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS Empty Re: [ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS

Příspěvek  Wesa Sun Jan 17, 2016 10:47 pm

Termíny raidů platí. Jsem leader páteční main grupy a tam by se pro tebe místo hledalo těžko, jednak tam už máme 3 top melee dps a to je až dost, vzhledem k tomu jak je cata ranged-friendly) a celkově je složení té grupy víceméně ustálené.
Nedělní main ID leaderuje Halgren, tak si počkej na jeho vyjádření, protože nemám úplně přehled o jeho potřebách melee dps, ale pokud vím, tak on by tam potřeboval především jednoho schopného tanka.
Zbývá sobotní alt ID, na kterém by pro tebe sice místo bylo, ale to chodit nemůžeš jak píšeš.
Docházky víceméně nejsou a když tak na 1-2 bosse, 4. ID se taktéž skládat určitě nezačne.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS Empty Re: [ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS

Příspěvek  Tukyqt Sun Jan 17, 2016 10:57 pm

Wesa napsal:Termíny raidů platí. Jsem leader páteční main grupy a tam by se pro tebe místo hledalo těžko, jednak tam už máme 3 top melee dps a to je až dost, vzhledem k tomu jak je cata ranged-friendly) a celkově je složení té grupy víceméně ustálené.
Nedělní main ID leaderuje Halgren, tak si počkej na jeho vyjádření, protože nemám úplně přehled o jeho potřebách melee dps, ale pokud vím, tak on by tam potřeboval především jednoho schopného tanka.
Zbývá sobotní alt ID, na kterém by pro tebe sice místo bylo, ale to chodit nemůžeš jak píšeš.
Docházky víceméně nejsou a když tak na 1-2 bosse, 4. ID se taktéž skládat určitě nezačne.

• i s tím že bych tankoval by se udělat něco dalo :-) 
• Když to vemu kolem a kolem, s účastností na raidech na ali, i pár ID můžu vynechat, s tím se také dá pracovat. Poněvadž a jelikož já tam víceméně nic nepotřebuju a raidy chodim jen na lepší umístnění v bosskillech takže bych id od id mohl vynechat a pustit tam lidi co potřebují :-)
• Jak řikám, pracovat by se s tim dalo, dokážu se v pohodě přizpůsobit... :-) když by vám se to nelíbilo a nevyhovovalo  " Kick z guildy " je nejlepší řešení
• Ok Ok počkám na jeho vyjádření... :-)
• BTW : Taky neřikám že budu na ali skippovat každý ID aby nedošlo k nedorozumění.... :-) Jen prostě když bude třeba tak Vám jako guildě vyhovět a skipnout jedno ID. Každý to by nešlo to bych tam mohl rovnou leave Very Happy

Tukyqt

Poeet p?íspivku : 5
Points : 0
Registration date : 17. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS Empty Re: [ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS

Příspěvek  Raizen Mon Jan 18, 2016 1:08 am

Nebudu to okecávat, ale nechci tu někoho kdo hraje za 2 guildy. Buď chceš k nám a budeš u nás, nebo zůstaň u ali. Navíc melee nepotřebujeme proti
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS Empty Re: [ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS

Příspěvek  Tukyqt Mon Jan 18, 2016 1:34 am

Raizen napsal:Nebudu to okecávat, ale nechci tu někoho kdo hraje za 2 guildy. Buď chceš k nám a budeš u nás, nebo zůstaň u ali. Navíc melee nepotřebujeme proti

• k tomuhle jen podotknu nebudu dávat 700* ( v real money docela dost peněz vyhozenejch do free serveru ) abych si převáděl chary z 25man guildy do 10man guildy kde bych ještě možná ani nenašel uplatnění to se mi zdá docela nelogický a za druhý abych si vůbec převáděl chary z ali za real money. Abych měl na hordě 3 druidy kdeže vlastně jak sem zmínil sotva za jednoho najdu uplatnění. Znovu nelogické. A jen tak btw a do třetice, tu guildu prostě nechci leavnout už z důvodu že místo jistý tam mám na raidy, je to 25man guilda což mi více než víc vyhovuje a guilda mi vyhovuje i kolektivem a chováním se na raidech :-) 
• To že nemají někteří z vás ( možná většina ) ráda že je jeden člověk ve více guildách to akceptuji a chápu, již už sem napsal jednou že s takovýma verdiktama sem i počítal
• Ale neivm problém vidim spíš v jedinci než ve většině, věc druhá je, raid time se mi nekrejou, aktivní sem jak na ali tak na hordě.. :-) a to v uplně stejným měřítku... :-)
• Ale rád bych slyšel tu tvojí " Okecanou " verzi když si napsal " nebudu to okecávat " docela by mě zajímalo co by si řekl co přesně ti vadí a ne argumentace bud tu a nebo tam :-)

Tukyqt

Poeet p?íspivku : 5
Points : 0
Registration date : 17. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS Empty Re: [ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS

Příspěvek  Shadowkill Mon Jan 18, 2016 2:38 am

Meele nechceme leda tanka. Za mě PROTI
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS Empty Re: [ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS

Příspěvek  Moonrage Mon Jan 18, 2016 3:01 am

Věř mi že s Raizenem se hádat nechceš ten by tě rozebral jak puzzle .... Very Happy anyway my jsme nikdy tohle nepodporovali a tudíž nemůžem udělat vyjímku ani tady je sice fajn ,že bys to stíhal byl aktivní atd... navíc se hlásíš i za class kterou nehledáme a aktuálně bys neměl uplnatnění ani v jedné z grup chybí nám ranged, popř. luxusní tank nikoli melee dps.... Smile. Za mě je to v tomhle případě PROTI.

Závěrem : Uvědom si prosímtě pro příště že se hlásíš do přední guildy u Hordy.. tím vůbec nechci flexovat nebo se povyšovat jde spíš o to že v případě progressu bys stejně dal přednost Ali cěmuž rozumím, ale my nemužeme fungovat jako nějaká relax stanice kde si vše odejdeš  funny time a bye guys... tu se vyžaduje hrocení, konkurence, zájem, myslím že to bys nám na 100%  nasazení poskytnout nemohl... celkově tvůj přístup a motivace, že se nekreje RT s tvojí guildou tento postoj a přístup vůči nám mě trochu uráží... jinak přeji hodně šťěstí při hledání jiné horde guildy.....
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS Empty Re: [ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS

Příspěvek  Medvedik Mon Jan 18, 2016 3:09 am

moja okecana verze je ze ta nepotrebujeme a alta ti eqipovat nebudeme
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS Empty Re: [ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS

Příspěvek  Iamawesome Mon Jan 18, 2016 4:09 am

Nechci v guildě dalšího příživníka. PROTI

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Points : 128
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS Empty Re: [ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS

Příspěvek  Angellock Mon Jan 18, 2016 6:12 am

PROTI



- málo barviček v přihlášce 
Angellock
Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Age : 31
Points : 123
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS Empty Re: [ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS

Příspěvek  ripper Mon Jan 18, 2016 7:15 am

Přihláška, pěkná, skill ti určitě nechybí. Bohužel melee nepotřebujeme. PROTI
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS Empty Re: [ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS

Příspěvek  Tukyqt Tue Jan 19, 2016 12:41 am

Moonrage napsal:Věř mi že s Raizenem se hádat nechceš ten by tě rozebral jak puzzle .... Very Happy anyway my jsme nikdy tohle nepodporovali a tudíž nemůžem udělat vyjímku ani tady je sice fajn ,že bys to stíhal byl aktivní atd... navíc se hlásíš i za class kterou nehledáme a aktuálně bys neměl uplnatnění ani v jedné z grup chybí nám ranged, popř. luxusní tank nikoli melee dps.... Smile. Za mě je to v tomhle případě PROTI.

Závěrem : Uvědom si prosímtě pro příště že se hlásíš do přední guildy u Hordy.. tím vůbec nechci flexovat nebo se povyšovat jde spíš o to že v případě progressu bys stejně dal přednost Ali cěmuž rozumím, ale my nemužeme fungovat jako nějaká relax stanice kde si vše odejdeš  funny time a bye guys... tu se vyžaduje hrocení, konkurence, zájem, myslím že to bys nám na 100%  nasazení poskytnout nemohl... celkově tvůj přístup a motivace, že se nekreje RT s tvojí guildou tento postoj a přístup vůči nám mě trochu uráží... jinak přeji hodně šťěstí při hledání jiné horde guildy.....

• Věř mi že s Raizenem se hádat nechceš ten by tě rozebral jak puzzle .... Very Happy
Hádat se určitě nechci :-) jen sem chtěl slyšet argumentaci na kterou bych mohl i já nějak argumentovat nějak smysluplně a obhájit se, kdybych se chtěl hádat tak už e hádám od prvního proti, jenomže to opravdu nechci, samo že akceptuji a bylo mi i jasné že " Multiguild " tu nebude nějak v oblibě a že v 90% proti bude jen vícemně kvůli tomu a to chápu ;-) ne každá guilda to dokáže akceptovat.... :-)
• ale my nemužeme fungovat jako nějaká relax stanice kde si vše odejdeš  funny time a bye guys... tu se vyžaduje hrocení, konkurence, zájem, myslím že to bys nám na 100%  nasazení poskytnout nemohl.
Zájem určitě je, to bych tu přihlášku jinak ani nepodával i kdyby se raid time nekřížil :-) Motivace ? nevím kdyby nebyla motivace tak se nesnažim tady obhajovat něco co je ve velké míře neobhájitelné... Smile a navíc bych se nesnažil dostat do další dobré pve guildy abych mohl raidovat na obou frakcích. BTW. to ani člověk co má jednu guildu nedokáže nasadit 100% jen tak anyway.... :-) protože tak či onak mu do toho může cokoliv skočit, ale určitě 80% bych poskytnout mohl v tom bych se i zaručit dokázal.
• že se nekreje RT s tvojí guildou tento postoj a přístup vůči nám mě trochu uráží... jinak přeji hodně šťěstí při hledání jiné horde guildy..... 
Nevím co přesně tě na tom uráží, ale jestli tě uráží jak je to napsáno tak to absolutně nemělo tak vyznít... Bylo to myšleno spíš tak že když nebude raid na Ali tak se můžu věnovat hordě 100% 
Edit. ted mi dochází že to zní trochu divně Very Happy 


• To bylo jen na konec abych neodešel jako kid co se urazí že mu napíšou lidi proti :-) Tak see ya a GL v progressu na dalším contentu. 

Tukyqt

Poeet p?íspivku : 5
Points : 0
Registration date : 17. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS Empty Re: [ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS

Příspěvek  Wesa Tue Jan 19, 2016 1:07 am

V to případě uzamykám topic. Hodně štestí jinde.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS Empty Re: [ZRUŠENO] Tukyqt -> Feral Druid > DPS

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru