The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :)

+10
silverr
Medvedik
ripper
Shadowkill
Angellock
Aliven
Raizen
Wesa
Taz
Mortysek
14 posters

Goto down

[PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :) Empty [PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :)

Příspěvek  Mortysek Sun Feb 14, 2016 9:19 am

Nick, armory:
Mortysek , http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Mortysek

Class, main spec, off spec, item lvl:
Hunter , Survival , 371/372

Alti:
Žádní Hunter je srdcová záležitost Smile

Věk:
24
Zkušenosti s classou - theorycraft:
Tak Huntra hraji asi cca 6-7 let Smile je to jediná classa kterou můžu říci ,že umím na 98% (vždycky se něco najde xD) Hunter je za těch 6 let jediná classa kterou jsem vyexpil Smile 

Theory - Priory stat - AGI
                           - Hit
                           - Crit
                           - Mastery
                           - Haste (soft cap) od FL se to trošku liší jelikož pojedu MM a tam je místo Crit Haste :)pak crit a až pak mastery.
Sockety -Červená 40agi
             Oranžová 20agi 20crit
             Fialová 20agi 20 hit
Skoro vždy se vyplati dávat 40agi jsou i ojenidělý případy kdy tohle neplatí : )

Rotace - Mark - prepot - Explosive - Black - serpent - atd atd při procu tahat Explosive + arcane (když je focus) 


Zkušenosti s raidy, PVE:
Tak mám odprogressované všechno TBC/Wotlk (Free)  Cata-Pandy-Warlords (offi) Na Wotlku na MQ jistě všichni víte (kdo tam hrál) ,že jsem měl i guildu Cryogenic ,která byla konkurence schopná Genesis,  Co se týče Cata jelikož to je aktualní tak jsem na FL byl dokonce RL na Offi ,ale nebyla to žádná toppová guilda.

Vyhovuje ti náš raid time? Do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?:
Jasně přispůsobím se : )

Máš mumble a můžeš v případě potřeby mluvit?:
Ano můžu i mluvit.

FPS a stabilita internetu během raidu:
Na raidu kolem 60fps a internet mám kabelovku takže stabilní Smile


S jakým cílem jdeš do The Genesis?:
Tak Genesis byla vždycky moje nejoblibenější Guilda ve WoW. Z jakým Cílem k vám chci ?  Pomoci vám být zase nejlepší Guildou na Serveru : )

Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč (důvod odchodu)?:
Tak na Cata jsem byl celkově v 3 Guildách prvně Genesis pak bohužel i muj kamarád mě přemlouval ať jdu do Sody tak jsem tam šel sním ,ale tam jsem hrál asi cca měsíc vůbec mě to tam nebavilo atmosféra,raidy,lidi. Tak jsem zase hrával na Offi pak jsem se vrátil a chtěl jsem z5 do Genesis ,ale bál jsem se ,že budete naštvani tak jsem si zatím našel Magnitude kde jsem do teď není to špatná guilda i lidi jsou vpoho. Ale už mě nebaví ,jak jim je všechno jedno a ,že se za půl roku vůbec v ničem neposunuli. Chci to zase hrotit a proto k vám.

Reference - screeny (UI/DPS/HPS), boss kills, videa:
Bohužel nemám žádný screeny na boss kills se kouknete stejně Smile  ti co mě znají ví : )


Krátké info o sobě: 
Je mi 24 let pracuji v Jysku jako Zástupce vedoucího mám roční dítě a jsem pořád a neustále ujetej na WoW xD


Na závěr bych vás chtěl alespoň pozdravit ať to dopadne jakkoliv : )


Děkuji za přečtení mé přihlášky.
Mortysek
Mortysek

Poeet p?íspivku : 77
Points : 9
Registration date : 17. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :) Empty Re: [PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :)

Příspěvek  Taz Sun Feb 14, 2016 10:57 am

PRO

Po nějakém čase zase - pěkná přihláška 
                                        
Taz
Taz

Poeet p?íspivku : 81
Age : 29
Points : 9
Registration date : 11. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :) Empty Re: [PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :)

Příspěvek  Aliven Sun Feb 14, 2016 10:24 pm

PRO - hunteři nějak nefungují.
Aliven
Aliven

Poeet p?íspivku : 43
Age : 33
Points : 16
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :) Empty Re: [PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :)

Příspěvek  Wesa Mon Feb 15, 2016 7:43 am

Aliven napsal:PRO - hunteři nějak nefungují.
Co tím autor myslel? Stačí se podívat na bosskills, že máme na všech bossech nejvíce hunterů v top 10 ze všech guild.

Ale pojďme k přihlášce. Tvůj leave před otevřením T11HC z určitého pohledu i chápu, v té době nebyla Genesis v nejlepší kondici, doufal jsi že uděláš díru do světa v SoDě, což se asi nepovedlo a tak jsi nakonec skončil na offiku jak píšeš.

Za huntera jsi to mačkat vždycky uměl, takže věřím že jsi to stále nezapomněl. Koukal jsem na několik tvých bosskillů, hlavně Chimaerona, kde se dobře porovnává DPS a budeš muset zas trochu zabrat, protože je před tebou 6 hunterů od nás z guildy, z toho 3 alti, ale to zvládneš, třeba jste měli nějakou ujetou taktiku, při který se blbě točí. Hunterů máme relativně dost, ale je to unikátní classa v tom smyslu, že dokáže vytočit vysoké DPS vpodstatě na libovolném bossovi a dá se téměř neomezeně stackovat v raidu, takže se pro tebe místo určitě najde.

Nevím jestli je tohle tvoje druhá nebo už třetí přihláška do Genesis, nicméně chci abys věděl, že pokud bys leavnul ještě jednou, už ti znovu šanci nedám. Pro tentokrát ale PRO.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :) Empty Re: [PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :)

Příspěvek  Raizen Mon Feb 15, 2016 8:48 am

Já už ti další šanci dávat nechci, nezlob se. Nakonec stejně budeš přijat, protože co si budeme povídat, máš prostě jednu ruku pravou Keepo  . Proti
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :) Empty Re: [PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :)

Příspěvek  Aliven Mon Feb 15, 2016 10:01 am

Wesa napsal:
Aliven napsal:PRO - hunteři nějak nefungují.
Co tím autor myslel? Stačí se podívat na bosskills, že máme na všech bossech nejvíce hunterů v top 10 ze všech guild.

Ale pojďme k přihlášce. Tvůj leave před otevřením T11HC z určitého pohledu i chápu, v té době nebyla Genesis v nejlepší kondici, doufal jsi že uděláš díru do světa v SoDě, což se asi nepovedlo a tak jsi nakonec skončil na offiku jak píšeš.

Za huntera jsi to mačkat vždycky uměl, takže věřím že jsi to stále nezapomněl. Koukal jsem na několik tvých bosskillů, hlavně Chimaerona, kde se dobře porovnává DPS a budeš muset zas trochu zabrat, protože je před tebou 6 hunterů od nás z guildy, z toho 3 alti, ale to zvládneš, třeba jste měli nějakou ujetou taktiku, při který se blbě točí. Hunterů máme relativně dost, ale je to unikátní classa v tom smyslu, že dokáže vytočit vysoké DPS vpodstatě na libovolném bossovi a dá se téměř neomezeně stackovat v raidu, takže se pro tebe místo určitě najde.

Nevím jestli je tohle tvoje druhá nebo už třetí přihláška do Genesis, nicméně chci abys věděl, že pokud bys leavnul ještě jednou, už ti znovu šanci nedám. Pro tentokrát ale PRO.
Autor komentoval situaci raidu v neděli, kdy tam stabilně není ani jeden main hunter. Orientačně jsem se teď podíval i na bosskilly, vidím reálně aktivního Standwella z mainů v pátek. To mi nepřišlo jako nějaký výrazný přetlak classy (especially ranged).
Aliven
Aliven

Poeet p?íspivku : 43
Age : 33
Points : 16
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :) Empty Re: [PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :)

Příspěvek  Angellock Mon Feb 15, 2016 5:25 pm

PRO
Angellock
Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Age : 31
Points : 123
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :) Empty Re: [PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :)

Příspěvek  Shadowkill Mon Feb 15, 2016 11:34 pm

Pro
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :) Empty Re: [PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :)

Příspěvek  ripper Tue Feb 16, 2016 3:10 am

Morty patřil na wotlku ke kvalitním lidem v guildě, na kterého byl celkově spoleh. Souhlasím však hlavně s Wesou a Raizenem, chceme tu mít hlavně spolehlivé hráče, na které je spoleh s docházkou, dps a jistotou v progressu a nevyserou se na to pokud se 2x nedostanou do raidu. Upřímně řikám, že jelikož jsme aktuálně 10 man guilda, tak místa v raidu není příiš. Ale myslím, že kluci by v nedělním raidu uvítali kvalitní a stabilní DPS. Za mě máš PRO, ale nebude to lehké.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :) Empty Re: [PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :)

Příspěvek  Medvedik Tue Feb 16, 2016 3:40 am

PRO 
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :) Empty .

Příspěvek  silverr Wed Feb 17, 2016 2:05 am

Hunter je OP, hunter se hodí Surprised    PRO
Je mi jedno jestli zase leavneš, chápu že se člověk po dvou letech čekání na raid celkem nudí takže lidé neustále přicházejí a odcházejí.
Snad tě neodradí že párkrát vyfasuješ náš OP, max brutál zabijácký alt raid. který je vždy velice rychlí a téměř bez wipu.
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :) Empty Re: [PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :)

Příspěvek  Moonrage Wed Feb 17, 2016 3:36 am

PRO - co si vzpomínám tak guildě si nikdy ostudu neudělal, tak ti samozřejmě rád dám šanci, ale budeš se muset o své místo trochu poprat, každopádně očekávám že budeš stejnej skill jak na wotlku kde si byl bez debaty mezi top hráči takže čekám špičku hodně štěstí morty Smile ...
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :) Empty Re: [PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :)

Příspěvek  Ruben Wed Feb 17, 2016 11:05 pm

PRO
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :) Empty Re: [PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :)

Příspěvek  Iamawesome Thu Feb 18, 2016 4:06 am

pro

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Points : 128
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :) Empty Re: [PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :)

Příspěvek  Halgren Thu Feb 18, 2016 5:06 am

Medved je pro tak  PRO Very Happy 
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :) Empty Re: [PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :)

Příspěvek  Wesa Thu Feb 18, 2016 8:47 am

PŘIJAT. Vítej zpět Smile, napiš si ve hře o invite někomu z vedení.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :) Empty Re: [PŘIJAT] Mortysek Survival Hunter :)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru