The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Reign - Fire mage

+4
Reign
Moonrage
silverr
Medvedik
8 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Reign - Fire mage Empty [NEPŘIJAT] Reign - Fire mage

Příspěvek  Reign Tue Mar 01, 2016 5:26 am

Nick: Reignscream (Reign)
Class, main spec, off spec, item lvl: Mage, Fire - 360 - 5/33/3 Reignscream
Armory : Reignscream
Alti: Reign - Fire mage(Human,určený čistě  na PvP. začal jsem hrát pvp na alianci s kamaradem. ten odešel na offi, tak mi tam zůstal mage)
Reign
Věk: 27

Zkušenosti s classou - theorycraft: Mage hraji tak rok a půl a tedy většinou PvP, ale zašel jsem i raidy. Bohužel jsem chodil normální obtížnost a na HC jsem se moc nedostal a když ano, tak to bylo  bezradné. Zkoušel jsem arcane ,ale nejvíce mi pod kůži dostal fire mage. Hodně jsem koukal na youtube a fórech, na to jaký mage se na tomto contentu hraje a víceméně se všude objevil fire. Jednou jsem narazil na video, kde jsem poprvé viděl hráče Hansola a bylo rozhodnuto.
Adony: Deadly boss mode, arc hud3, omen, recount, gladius, bag don, atlas loot, plate buffs, doom cooldown pulse, omni cc a hodně pvp, jako sound alerter a tomuto addony podobné


Rotace: Prepot - Pyroblast - Living Bomb - Flame Orb - Mirror Image - CD (Raciálka) - Fireball(Filler). LB obnovit až po explozi, Flame Orb na CD. Pyroblast sa dále dááa už len při proce Hot streaku (samozrejmně i tu se najdou místa, kde je potřeba vycastit pyroblast). Na Combustion používam addon Combustion helper, který mi krásně ukáže sílu ignite od kterého se odvíjí tick combustion. Jsem s tímto addonem spokojený,dokáži podle něho určit či použit, či nepoužít tento spell. Samozřejmně podstata Combustionu je v tom,aby byli všechny DoTky na targete , nejlépe aby měli co největší crit proc. Pokud je v encountery víc cílů, tak se  dotky rozhazují pomocí fire blastu(musí být pobliž sebe),a nebo tam nacastit aspoň LB. 


Priority statů: Int > Hit > 813 Haste > Crit > Haste > Mastery
SpellPower - 6624 (čím více tím lépe) 

Haste - 12,77% - Ačkoliv pro sezonu t11 se 2 setbonusem nám vystačí pouze 7,50% haste , dále dostaneme 5% od raidu tím pádem máme 12,5% (máme +tik ke Living bomb+Pyroblast) takže s raidem se pohybujeme na nějakých 12,5%haste , pokud dostaneme Intent máme 15,5% tím pádem máme další bonus TIK do COMBUSTIONU.  Takže já mám 12,77%haste tím pádem mám bonus TIK 

HIT chance - 17% na mnoha případech mám HitCap ,zkoušel jsem soft cap 16% ale missoval jsem a docela dost , takže jsem přešel na 17% 

Critical Strike
 - 26,81% od critu se odvíji Hot Streak , 

Mastery Rating - 10,71% jelikož patří mezi méně prioritnější STATY tak se ho pro Season t11 normal snažím udržovat nad 10% , budu upřímný nezkoušel jsem ho mít více než na 11% jelikož jsem si potřeboval poladit Haste/Critical Strike 


Zkušenosti s raidy, PVE: Moc raidů jsem nebyl. Všechny raidy co jsou aktuálně otevřeny mám dole na normální obtížnost, ale na HC jsem se moc nepodíval. Teoreticky vím, jak si počínat, ale prakticky jsem neměl šanci si to vyzkoušet. Jsem spíše na to taktiku vidět, protože mi připadá, že každá guilda to chodí maličko jinak než je napsané někde v návodech.
Vyhovuje ti náš raid time? Do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?: Raid time vyhovuje, ale většinou se přizpůsobuje práci. Mám časově náročnou práci a často se stává, že musím zůstat déle a nebo operativně řešit problémy z domu. Myslím, že toto bude největší kámen úrazu v mé přihlášce.


Máš mumble a můžeš v případě potřeby mluvit?: Mumble, TS3. Mikrofón vlastním a občas i někdy promluvím
FPS a stabilita internetu během raidu: FPS mám okolo 60 - 80


S jakým cílem jdeš do The Genesis?: Hledal jsem guidlu s dlouhou historii a s dobře rozjetým progressem. Těchto guild je na Arthemisu hrstička. Jelikož jsem dost času strávil na alianci a měl sem tam tu čest se potkat s hráči top guild, tak po chvíli poslouchání moudrých řečí se mi v hlavě objevilo (toto není nic pro mě). Cca po roce mě kolegové z práce přetáhli na hordu, tak jsem tu začal expit. Vyexpil jsem druhého mága a začal svoji cestu zde. Bohužel chtěl jsem zkusit pve a opět jsem se na žádný úspěšný progress nedostal. Jednou se mi poštěstilo zajít nějaký world raid s členy této guildy a hlavně se nenadřazovali nad ostatní a byli úplně v klidu. Nedávno jsem koukal na fóra pve a guild a u Vás jsem viděl, že pro mága máte na půl otevřený nábor, tak jsem si řekl proč to nezkusit.


Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč (důvod odchodu)?: V žádné guildě jsem předtím nebyl a teď mám guildu jen pro to, aby mi to opětovně nevyskakovalo přes obrazovku


Reference - screeny (UI/DPS/HPS), boss kills, videa: Zatím se moc omlouvám, ale počítač na kterém hraji, tak nemám zapojený a je ještě v krabici od stěhování. Pokud dovolíte screen dodám později, jen co ho zprovozním.



Krátké info o sobě:
Jmenuji se Honza, je mi 27 let. Pracuji v mezinárodní firmě. Mezi mé záliby patří sport, akvaristika, čtení knížek a hodiny hudby (poslech). Velkým koníčkem je i pes, se kterým dělám agility a především přítelkyně se kterou se asi budeme brát. Mám vystudovanou průmyslovku v Jihlavě a pracuji a bydlím v Jihlavě. Ze sportu mám nejraději hokej a florball. 
Předem děkuji za přečtení přihlášky.


S pozdravem Honza

Reign

Poeet p?íspivku : 4
Points : 0
Registration date : 01. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Reign - Fire mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Reign - Fire mage

Příspěvek  Medvedik Tue Mar 01, 2016 6:58 am

za mna proti

nie je gear
nie je znalost taktik
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Reign - Fire mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Reign - Fire mage

Příspěvek  Wesa Tue Mar 01, 2016 9:57 am

Nazdar, přihláška je docela pěkná, je vidět, že sis na ní dal záležet. Přesto tě musím zklamat, protože máme velmi stabilní grupy a tím pádem jsou na přijetí nových hráčů vysoké nároky, protože nemá cenu přijmout někoho kdo nemá reálnou šanci dostat se do raidu a byl by akorát zklamaný. U mágů (a obecně DPSek), lze za jedno z kriterií přijetí považovat například to, že bude daný hráč na většině HC bossů v TOP 10 DPS své classy.

Jak píšeš, ty máš s raidy poměrně málo zkušeností a když už, tak většinou v rámci nějakých pugů nebo slabších guild. Koukal jsem na pár tvých bosskills a co si budeme povídat, je to málo. Navíc pokud by ti do raidů mohla často lézt práce je to další komplikace. Jediné s čím osobně nemám problém je low gear, ten se dá dobrat vždy, ale to už nic nezmění na tom, že celkově jsem PROTI přijetí.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Reign - Fire mage Empty .

Příspěvek  silverr Wed Mar 02, 2016 3:08 am

PROTI
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Reign - Fire mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Reign - Fire mage

Příspěvek  Moonrage Wed Mar 02, 2016 5:53 am

Je mi to líto přihláška opravdu pěkná, ale bohužel momentálně by sis u nás nezahrál... PROTI
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Reign - Fire mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Reign - Fire mage

Příspěvek  Reign Wed Mar 02, 2016 6:06 am

Dobry vecer, dekuji za odpovedi. Mohu si podat prihlasi, kdyz bykdyztakprihlaskupozdzmenila situace? Dekuji predem za odpovedi

Reign

Poeet p?íspivku : 4
Points : 0
Registration date : 01. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Reign - Fire mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Reign - Fire mage

Příspěvek  Medvedik Wed Mar 02, 2016 7:00 am

nerozumiem
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Reign - Fire mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Reign - Fire mage

Příspěvek  Reign Wed Mar 02, 2016 7:11 am

Dobry vecer, dekuji za odpovedi.Mohu si podat prihlasku pozdeji, kdyz by se zmenila situace? Dekuji predem za odpovedi.

Reign

Poeet p?íspivku : 4
Points : 0
Registration date : 01. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Reign - Fire mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Reign - Fire mage

Příspěvek  Wesa Wed Mar 02, 2016 9:55 am

Případným nepřijetím se rozhodně neztrácí možnost podání další přihlášky v budoucnu.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Reign - Fire mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Reign - Fire mage

Příspěvek  Reign Wed Mar 02, 2016 10:35 am

Diky

Reign

Poeet p?íspivku : 4
Points : 0
Registration date : 01. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Reign - Fire mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Reign - Fire mage

Příspěvek  ripper Thu Mar 03, 2016 7:48 am

PROTI, všechny důvody byly již řečeny.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Reign - Fire mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Reign - Fire mage

Příspěvek  Herim Fri Mar 04, 2016 6:00 am

PROTI

Herim

Poeet p?íspivku : 18
Points : 5
Registration date : 08. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Reign - Fire mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Reign - Fire mage

Příspěvek  Angellock Fri Mar 04, 2016 8:39 am

PROTI
Angellock
Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Age : 31
Points : 123
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Reign - Fire mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Reign - Fire mage

Příspěvek  Wesa Fri Mar 04, 2016 11:36 am

Myslím že to můžeme uzavřít. Bohužel tedy NEPŘIJAT, prozatím hodně štěstí jinde.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Reign - Fire mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Reign - Fire mage

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru