The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman

+7
Raizen
Taz
Shadowkill
Devilangel
Sleephealer
ripper
Hemlo
11 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman Empty [NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman

Příspěvek  Hemlo Sat Mar 26, 2016 7:48 am

Nick, armory:

Hemloroid, http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Hemloroid


Class, main spec, off spec, item lvl:

Elemental Shaman 365 ilvl, offspec Resto 358ilvl

Alti:

http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Vokena
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Hemlo
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Hemloo
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Seruna

Věk:
32

Zkušenosti s classou - theorycraft:

S ele shamanem si hraju už od TBC na Mystiqu, od te doby se postava celkem zajímavě obměňuje.
Rád bych řekl že  zvládám postavu na 100% ale ještě mi ke zvládnutí Pár drobností chybí, přijde mi že i přes celkem slušný
equip točí elemental sham prostě míň, na druhou stranu to vyvažuje support na raidu kterej dává ostatním casterům.

Totemy: Stoneskin, searing, vyglyfovanej healing a wrath of air

Rotace: Lightning shield - totemy - Flame shock - lava burst - lightning bolt - při procu lava burst a při 9ti stackach
lightning shieldu Earth shock, po 30s obnova flame shock, po minutě searing totem.

Priorita statů: intel, spel hit, spel haste a Mastery, crit se snažim mit minimálně.

Sokety: snažím se využívat soket bonusů pokud mám za to že k něčemu jsou, takže někde se objeví fialovej se spiritem a někde
oranžovej s haste jinak cpu samozřejmě nejvíc intelect.

Enchanty: intel - haste -  mastery

Profese: ty jsem zvolik tak abych měl bonus 80intel navic z profese a pak chance on hit na back z tailoringu, někdo na to nadává,
ale  když vim že to procuje, tak to tam mám, když se to ale někomu nebude líbit, nemám problém o tom mluvit, kritiku si myslím
snáším dobře a rád si nechám poradit od zkušenějších hráčů, i když už se postavě nějakej ten rok věnuju.


Zkušenosti s raidy, PVE:

BWD 6/6 HC, BoT 2/5 HC, TotFW 0/2 HC

Vyhovuje ti náš raid time? Do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?:
Váš raidtime mi vyhovuje jak na main tak na alt grupách v obou případech a myslím si že do kolem pulnoci mužu raidovat. Když
budu ovšem na noční, tak i déle.

Máš mumble a můžeš v případě potřeby mluvit?:
 
Používal jsem do teď TS a dříve i mumble, nedělá mi problém ani jeden program a mluvit můžu.

FPS a stabilita internetu během raidu:

fps mám stabilně na 60ti a internet mi večer nepadá.

S jakým cílem jdeš do The Genesis?:

Jste Guilda s dlouhou historií a i když jsem neměl příležitost dřív, myslím že teď je ta chvéle kdy budu moct přispět ke
stabilnímu a bezproblémovému chodu v rámci PVE raidů. Rozhodně očekávám nějakou srandu na raidech, ale i jistou dávku
disciplíny  nebo s děckama i v RL pokud se občas slejzáte. Chtěl  bych lépe poznat i vlastní postavu a zlepšit se v rotaci a pohybu na raidech.

Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč (důvod odchodu)?:

Už nějakou dobu, vlastně od TBC jsem prošel několik guild, Bídníci, Triumvirate, a po přechodu na twinstar jsem se vrátil k bídníkům,
Nejsou to špatní kluci(a i pár celkem fajn holek), ale v poslední době jsem díky nečekaným událostem přestal chodit raidy a moje místo
vzal někdo jinej, takže i když bych chtěl tak se na raid nedostanu a po nějakém probrání to s naším vedením a Raid leadry mi řekli že bude asi
nejlepší když už zase ten čas mám na to abych chodil stabilně raidy abych to zkusil jinde, říkal jsem si počkám a třeba někdo vypadne a tak ho zastoupím,
což se občas stalo, ale není to to co chci, stabilně bych se rád podílel na každým raidu pokud se mne rozhodnete přijmout a zařadit do raidovací
skupiny.Ještě jsem pořád v Guildě Bídníci ale nemám problém vzít si sebou veškeré své postavy a s Bídníky se rozloučit a popřát jim hodně úspěchů.

Reference - screeny (UI/DPS/HPS), boss kills, videa:


 
Krátké info o sobě:

Tak  v téměř 33ti letech  už pracuju a to v brněnské teplárně, do toho si dodělávám dálkově 50/78 na učňáku. Ve volným čase se asi nejvíc pohybuju někde s čoklem
a nebo se věnuju koníčkům, mezi které bych zařadil horolezectví, turistika, cyklistika,  trochu pěstuju chilli, taky semtam zajdu k vodě na ryby nebo na houby.
Jsem celkem pohodář ale ocaď pocať.

Hemlo

Poeet p?íspivku : 6
Points : 0
Registration date : 26. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman

Příspěvek  ripper Sat Mar 26, 2016 9:41 pm

PRO
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman

Příspěvek  Sleephealer Sat Mar 26, 2016 10:24 pm

Skoušel jsem najít aspon něco v tvých bosskillech za slušné dps, pochopil bych že si nebyl uplně v dobré guilde ale aspon všichni jste měli 360ilvl+ a mit tam 17k dps je podle me slabe na takovy ilvl, takže muj závěr je PROTI
Sleephealer
Sleephealer

Poeet p?íspivku : 81
Points : 33
Registration date : 24. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman

Příspěvek  Hemlo Sat Mar 26, 2016 11:29 pm

Jak už jsem psal, cejtim že oproti jinejm DPS má  ele 2/3 dps, nechám si ale klidně poradit co se týče eQ a ono DiY je to někdy těžký když není kdo by smysluplně poradil, mět  CL kterej je ochotnej poradit by myslim mělo i nějakej výsledek, jinak díky i za tu kritiku, těchto vad jsem si vědom a přesně s nimi bych potřeboval píchnout.

Hemlo

Poeet p?íspivku : 6
Points : 0
Registration date : 26. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman

Příspěvek  Shadowkill Sun Mar 27, 2016 1:15 am

Hemlo napsal:Jak už jsem psal, cejtim že oproti jinejm DPS má  ele 2/3 dps, nechám si ale klidně poradit co se týče eQ a ono DiY je to někdy těžký když není kdo by smysluplně poradil, mět  CL kterej je ochotnej poradit by myslim mělo i nějakej výsledek, jinak díky i za tu kritiku, těchto vad jsem si vědom a přesně s nimi bych potřeboval píchnout.

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Určitě NE, je to ve vašem zájmu, mně je to koneckonců putna, protože v guildě už nejsem součástí raidovacích group ale berte to jako radu a NE. Promiň důvodem není jenom tvůj postoj, co se DPS u ele týče ale i způsob vyjadřování a že jsem s tebou pár těch randomů byl, takže ještě jednou Ne. A co se radění týče, stačí se podívat na boss killy a případně se zeptat lidí i mimo guildu, nikdy to nebyl problém z mých zkušeností. Nevím, spoléháš na lidi v guildě, že ti poradí a přitom ele má jednu z nejvíce easy rotací ze všech class. ...

Shadowkill
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman

Příspěvek  Devilangel Sun Mar 27, 2016 1:36 am

PROTI
Devilangel
Devilangel

Poeet p?íspivku : 17
Age : 30
Location : Devilangel
Points : 3
Registration date : 10. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman

Příspěvek  Hemlo Sun Mar 27, 2016 1:50 am

Shadowkille kdyby to bylo jen o rotaci tak ano je to easy, ale není  to jen o ní a že se snažím něco zlepšit a ptám se je myslim dobře. K tomu postoji na randomech, proč bych se nemohl ozvat když se mi nelíbí když někdo dělá bordel nebo  ještě k tomu vysírá. Každopádně tvuj tip jsem vyzkoušel a myslim žádná změna. jinak díky za postoj a názor, cením si toho.


Naposledy upravil Hemlo dne Sun Mar 27, 2016 2:03 am, celkově upraveno 1 krát

Hemlo

Poeet p?íspivku : 6
Points : 0
Registration date : 26. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman

Příspěvek  Shadowkill Sun Mar 27, 2016 1:59 am

Nebudu se k tomu více vyjadřovat můj postoj je takovej jakej je, ostatně na mě ani tolik nezáleží, kdyby cokoliv můžeš mi napsat ingame, nevím o jaký tip se jedná, který jsem ti kdy dal a zajímalo by mě jak dlouho máš ele.
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman

Příspěvek  Hemlo Sun Mar 27, 2016 2:02 am

Ptal jsem se na pomer haste/mastery, jinak Shamana jsem po přechodu twinstaru na Cata datadistk doexpil hned po warrovi, takže rok minimálně.

Hemlo

Poeet p?íspivku : 6
Points : 0
Registration date : 26. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman

Příspěvek  Taz Sun Mar 27, 2016 2:06 am

Jestli se nepletu tak by se mělo začínat předcastem lighting boltu a až pak nahodit flame lava burst atd. atd.

Myslím siže bys šanci mohl dostat ale nespoléhej na to, že se dostaneš na každý raid.

Za mě PRO
Taz
Taz

Poeet p?íspivku : 81
Age : 29
Points : 9
Registration date : 11. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman

Příspěvek  Raizen Sun Mar 27, 2016 2:15 am

Proti
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman

Příspěvek  Moonrage Sun Mar 27, 2016 2:39 am

No co k tomuhle napsat.... upřímě využitelnost tebee co se týče teď když přichází nové raidování si dost dobře neumím představit. Pořád si stojím za tím, že i když může být na raidu sranda pořád hrotíme a snažíme se o co nejlepší výsledky. S tebou je potřeba udělat obrovský kus práce a já si nejsem jistý jestli jsi ochotný to podstoupit ty a zároveň jestli bude mít sleep ochotu s tebou pracovat.
Jinak přihláška je pěkná, takže za mě - PRO- v případě že se sleep uvolí s tebou pracovat a budeš na sobě makat. 


V opačném případě jsem proti a upřímě říkám, že dostat se u nás na raidu nebude žádný sprint ale spíše maraton.
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman

Příspěvek  Medvedik Sun Mar 27, 2016 6:15 am

nemas enchant na zbrani

dmg je dost slabý
a nemyslim si ze by si si moc u nas zahral hlavne ted ked ma byt fl

ja som proti
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman

Příspěvek  Hemlo Sun Mar 27, 2016 6:57 am

mam enchanty vsude, jen jsem v posledni dobe vymenil weap, tak se to do armory mozna jeste nenacetlo

Hemlo

Poeet p?íspivku : 6
Points : 0
Registration date : 26. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman

Příspěvek  Hemlo Sun Mar 27, 2016 7:10 am

Moonrage napsal:No co k tomuhle napsat.... upřímě využitelnost tebee co se týče teď když přichází nové raidování si dost dobře neumím představit. Pořád si stojím za tím, že i když může být na raidu sranda pořád hrotíme a snažíme se o co nejlepší výsledky. S tebou je potřeba udělat obrovský kus práce a já si nejsem jistý jestli jsi ochotný to podstoupit ty a zároveň jestli bude mít sleep ochotu s tebou pracovat.
Jinak přihláška je pěkná, takže za mě - PRO- v případě že se sleep uvolí s tebou pracovat a budeš na sobě makat. 


V opačném případě jsem proti a upřímě říkám, že dostat se u nás na raidu nebude žádný sprint ale spíše maraton.
prvni jeho reakce byla proti, ale pořád doufám že ho něco přiměje změnit názor a zkusí to se mnou, pracovat na sobě určitě chci, jen bych rád dostal možnost.

Hemlo

Poeet p?íspivku : 6
Points : 0
Registration date : 26. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman

Příspěvek  Wesa Sun Mar 27, 2016 10:00 am

Ahoj,
přihlášku máš pěknou a jeden náš ele shaman si momentálně davá pauzu. Ovšem ve světle dnešní novinky, tedy že se za měsíc spustí 4.2 content, momentálně směřujeme veškeré naše aktivity k podání maximálního výkonu při progressu a to bohužel znamená, že teď nemá smysl přijímat lidi, kteří by neměli reálnou šanci dostat se do hlavní grupy. Rezervy v gearu nejsou tak velký problém, ale naučit se perfektně hrát za měsíc, to je větší oříšek. Není asi potřeba to tu více rozepisovat, za momentální situace jsem PROTI.

PS: Aby ti tahle zkušenost alespoň něco dala, tak ti zkusím pomoct se zvýšením DPS - jediné co pro to musíš udělat je, že nahradíš Searing Totem na první dvě minuty encounteru Fire Elemental Totemem a budou se dít divy, uvidíš. Ele shaman rozhodně netočí 2/3 toho co jiní, naopak dokáže při troše umu hravě překonat i takové classy jako třeba surv hunter, navíc poskytuje raidu asi největší support ze všech class ve hře.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman Empty .

Příspěvek  silverr Sun Mar 27, 2016 10:17 pm

PROTI
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman

Příspěvek  ripper Mon Apr 04, 2016 6:31 am

Nepřijat. Zkus štěstí jinde. lock
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Hemloroid - Ele Shaman

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru