The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Varuska (ex Gene, ex MiH) holy paladin

+5
Ruben
Taz
Medvedik
Chizuru
Quirees
9 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Varuska (ex Gene, ex MiH) holy paladin Empty [NEPŘIJAT] Varuska (ex Gene, ex MiH) holy paladin

Příspěvek  Quirees Sat Mar 26, 2016 8:20 am

Ahoj,
Již je to dlouho, co jsem s Vámi naposledy hrál, ale stále si mě možná někteří z Vás pomatují pod nickem Vara, Varousek, Quireeska, Livinglight .. převážně holy/prot pala, později resto druid.

Předem upozorním, že jsem na twinstaru druhý den, nemám doexpeno, na tomto serveru také nemohu prokázat žádné zkušenosti.
Pro ty z Vás, kdo mne ještě znají, to asi bude trošku opakovačka, ale snad to pochopíte .. Smile 
TBC - Od prvních raidů v KZ, až po Hyjal na Albatrosu (na tom původním albatrosu .. Smile. Po spojení serverů (Patriot+Albatros) jsem přešel na Anathemu jen pvpčkařit wotlk. Kde jsem byl asi rok v guildě The Cult u aliance. Po zhruba půl roce jsem si také poprvé zaplatil offik. Mám pocit, že tam byl aktuálně otevíraný Dragon Soul, ale to nechci kecat, už si to zase tak přesně nepomatuji. První měsíce jsem tak různě procházel guildy, z nichž většinou bylo aktivních pouze pár lidí a raději jsem chodil s pugem. Po příchodu Pandarie a následném progressu prvních raidů chyběl main holadin v Black Division. Zkusil jsem to, podal přihlášku, prošel třemi testovacími raidy a následně dostal šanci v main raidu. Ovšem mělo mi být jasné, že něco není v pořádku, po všem co jsem o BD slyšel a věděl, mi to přišlo moc lehké. A také že ano. O dva měsíce později se guilda rozpadla na dvě části - aktivně raidující Embody, a zbytek Black Division, který musel opět nabírat další a další lidi, další a další lidi equipovat a tak dále. Já jsem s BD zůstal, a ikdyž nám to trvalo déle než bych doufal, povedlo se nám i se zbytkem lidí odprogressovat vše na mythic obtížnost. Po Pandarii jsem v BD byl ještě asi 3 měsíce, než jsem na offiku nadobro skončil.
Mezi své největší herní úspěchy na WoWku bych zařadil několik first realmů na offi, plno Challengí na gold a podobně. Co se týká offi a pve. Na freečkách moc pve úspěchy neřeším, vždy jsem byl zvyklý raidovat na nejvyšší úrovni a proto se také hlásím k Vám. Co si budem nalhávat, nerad bývám v něčem druhý (nebo hůř .. Very Happy)
V PvP je to trošku složitější, na offiku jsem hrál převážně RBG, většinou kolem ratingu 2150 +/-, bohužel se nepovedlo dát 2.2L. tak jsem to musel vynahradit 3v3 ratingem, kde jsme dali 2.2K a od té doby už nikdy nehráli .. -_-
Na freečkách to bylo jednodušší, od doby co odešel Shadowkill s Ashleym (áno, určitě je znáte Razz) jsme na mystiqu moc soupeřů s Ttomassem neměli.  S konečným ratingem skoro 3K jsem poslal tehdejší GM tým do kopru (Gamenode) a dostal ban. Od té doby jsem nehrál vůbec nikde (to bylo před převodem postav z Gamenode na twinstar).



Omlouvám se, jestli jsem na něco zapomněl, a nebo jestli to, co jsem psal bylo zbytečně dlouhé, případně rád zodpovím všechny dotazy.
PS: current level 65, expím v holy, takže join do dungů mám víceméně perma

Quirees

Poeet p?íspivku : 19
Age : 32
Location : Týniště nad Orlicí
Points : 27
Registration date : 30. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Varuska (ex Gene, ex MiH) holy paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Varuska (ex Gene, ex MiH) holy paladin

Příspěvek  Chizuru Sat Mar 26, 2016 9:20 am

Někteří starší hráči tě možná znají ale já tedy rozhodně ne takže k tobě budu přistupovat jako k normálnímu hráči... Přihláška jedno veliký mínus, nedoequipovaná, natož nedoexpená postava. Nope nope nope, proti
Chizuru
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Points : 68
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Varuska (ex Gene, ex MiH) holy paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Varuska (ex Gene, ex MiH) holy paladin

Příspěvek  Medvedik Sat Mar 26, 2016 9:23 am

jak pise chizu
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Varuska (ex Gene, ex MiH) holy paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Varuska (ex Gene, ex MiH) holy paladin

Příspěvek  Taz Sat Mar 26, 2016 9:27 am

Co dodat možná si tu byl ale je to už dávno

takže přihlška absolutně na nic ještě k tomu nedoexpena postava.

takže jednoznačně PROTI
Taz
Taz

Poeet p?íspivku : 81
Age : 29
Points : 9
Registration date : 11. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Varuska (ex Gene, ex MiH) holy paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Varuska (ex Gene, ex MiH) holy paladin

Příspěvek  Ruben Sat Mar 26, 2016 10:06 pm

Chizuru napsal:Někteří starší hráči tě možná znají ale já tedy rozhodně ne takže k tobě budu přistupovat jako k normálnímu hráči... Přihláška jedno veliký mínus, nedoequipovaná, natož nedoexpená postava. Nope nope nope, proti
Presne toto ma napadlo .... PROTI
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Varuska (ex Gene, ex MiH) holy paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Varuska (ex Gene, ex MiH) holy paladin

Příspěvek  Halgren Sat Mar 26, 2016 11:13 pm

PROTI
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Varuska (ex Gene, ex MiH) holy paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Varuska (ex Gene, ex MiH) holy paladin

Příspěvek  Moonrage Sun Mar 27, 2016 2:26 am

Proti
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Varuska (ex Gene, ex MiH) holy paladin Empty .

Příspěvek  silverr Mon Mar 28, 2016 10:20 am

PROTI
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Varuska (ex Gene, ex MiH) holy paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Varuska (ex Gene, ex MiH) holy paladin

Příspěvek  ripper Mon Apr 04, 2016 6:32 am

Nepřijat. Zkus štěstí jinde. lock
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Varuska (ex Gene, ex MiH) holy paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Varuska (ex Gene, ex MiH) holy paladin

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru