The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman

+10
Mortysek
ripper
Raizen
Morvudd
Roko
Chizuru
Kodos
Taz
Sleephealer
Sixtysome
14 posters

Goto down

[PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman Empty [PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman

Příspěvek  Sixtysome Sat Jun 11, 2016 8:31 pm

Zdravím,
rád bych začal krátkým představením. Na realmu Artemis hraji už od konce roku 2013. V létě 2014 jsem byl přijat do Sody, se kterou jsem prošel celý content BoT, BWD a TotFW jak normal, tak heroic. V této guildě jsem byl bohužel vždy Elemental Shaman číslo 2 (Ghoust je přecijen hráč trochu jiného kalibru), tudíž jsem se osobně nedostal ke guildovním realm firstům, které se všechny dávaly na 10m. Ale nespočet hodin progressu, které k těmto killům vedly, za sebou rozhodně mám. Po clearu těchto HC instancí už na serveru nebylo co dělat, tudíž jsem přestal hrát a prakticky až poslední dva týdny jsem znovu aktivní. Zpět mě přilákalo otevření Firelands a rád bych začal zrovu raidovat v kvalitní guildě.

1. UI + DPS

UI Screen
Armory
Zde, zde, zde, zde a zde - Bosskilly z normal a HC progressu contentu 4.0.6 se Sodou.
Aktuálnější dps: Occu'thar, Chimareon
2. Alti:

Valistrasza - Human Disco Priest
Brissea - Blood Elf Retri Paladin (plánuji v dohledné době doexpit a nagearovat)

3. Tvůj věk? Jak dlouho hraješ WoW a za svojí class?

Je mi osmnáct let, WoW jsem začal hrát před 10 lety na serveru Equillibrium, na vyšší úrovni hraji 2 poslední roky. Shamana hraji téměř exkluzivně od konce roku 2014.

4. Jaké používáš addony a proč?

Bartender - UI
ShadowUnit Frames - UI
Prat - Chat
Recount - DPS
DBM - Raiding
Elementarist - Spell tracking pro Ele Shamana

5. Theorycraft

Theorycraft a rotace na Elemental Shamana jsou velmi jednoduché, mění se pouze v závislosti na počtu nepřátel.

Single Target - Prepot > Precast LB > Blood Fury > Flame Shock > Elemental Mastery > Lava Burst. LB jako filler, Lava Burst kdykoliv je mimo CD, držet na targetu Flame Shock, Earth Shock na 7-9 stacích Lighting Shieldu. Obnovovat Fire Elementala/Searing Totem. A opakovat stále dokola.

2 Targety - Stejné jako single target, LB se ale už vyplatí nahrazovat Chain Lightingem. Na jednom z targetů držet Flame Shock + Lava Burst. 9 stacků je díky Chainu téměř vždy k dispozici, tudíž Earth Shock kdykoliv můžu.

Multitarget - Spam Chain Lightingu. Snažil jsem se vymýšlet co se dalo, tato metoda je ale zdaleka nejefektivnější.

Fire Elemental je jeden z klíčových aspektů DPS pro Ele Shamana. Na rozdíl od 4.0.6 contentu se teď vyplatí hrát s 31/3/7 talenty, Fire Elemental glyphem a novým set bonusem, což zajistí téměř permanentní spawn Fire Elementala a výrazné navýšení DPS.

Unleash Elements nepoužívám. Tento spell je výhodný jenom ve velmi specifických situacích, ve kterých stejně udělá jen minimální změny v DPS.

Co se statů týče, priorita je Hit/Spirit na Cap > Intellect > Haste > Mastery > Crit , od toho se odvíjí gemování a enchanty.

Profese - Tailoring + Jewelcrafting, ryze PvE výběr, pro enchant na cloak a Chimera Eye sockety.

6. Vyhovuje ti raid time?

Raid time mi perfektně vyhovuje. Mám volné všechny večery až na občasné výjimky.

7. Zkušenost s Cata raidy

Mám prochozen celý content 4.0.6 jak na normal, tak HC. Firelands jsem byl zatím bohužel jen jednou. Plánuji ale velmi rychle získat potřebnou praxi a zkušenosti, abych byl platným členem raidů.

8. Máš TeamSpeak 3, funkční mikrofon a komunikuješ?

Mám jak Teamspeak, tak funkční mikrofon. Mluvit se určitě nestydím, takže aktivita při raidu by neměla být problémem.

9. Proč chceš do Genesis, co nám nabízíš a co od nás očekáváš?

The Genesis je jednoznačně top guilda na Artemis co se PvE týče. Do oka mi padla nejenom dlouhodobou kvalitou progressu a doufám, že ve Vašich raidech najdu tu správnou výzvu a chuť zlepšovat se. Nabídnout Vám můžu zkušenosti, PvE kvalitu, každodenní aktivitu a nekonfliktní, pohodovou povahu. Mým cílem a přáním k Vám je momentálně progress Firelands, nejdříve normal a poté HC. S item levelem 369 je mi jasné, že mě bude potřeba nejdřív trochu equipnout, než budu na HC progress připraven. Můžu Vám ale slíbit, že se Vám tato investice do budoucna vyplatí a budu platným členem raid groupy.

10. Předchozí guildy a důvody odchodu.

The Unholy - Guilda ve kterém jsem začínal s raidy. Odešel jsem kvůli slabé kvalitě

Source of Divinity A - Guilda ve které jsem byl členem téměř rok, od léta 2014 do března 2015. Důvodem odchodu byla má neaktivita po clearu celého contentu.



Rád bych se vás tímto zeptal na mé zařazení do raid group, pokud bych byl přijat. Mám šanci se zapojit i do progress group, až se řádně equipnu? Plánujete do budoucna 25m HC progress ve kterém bych se mohl účastnit? Chtěl bych vědět, kde bych měl po přijetí své místo v guildě - nerad bych totiž dlouhodobě skončil na alt runech bez dalšího využití.

Pokud jsem na cokoliv zapomněl, nebo vynechal, tak rád zodpovím jakékoliv Vaše otázky. Děkuji za tuto možnost a těším se na Vaše reakce
Sixtysome
Sixtysome

Poeet p?íspivku : 10
Points : 9
Registration date : 11. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman

Příspěvek  Sleephealer Sat Jun 11, 2016 9:17 pm

není co dodat, PRO
Sleephealer
Sleephealer

Poeet p?íspivku : 81
Points : 33
Registration date : 24. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman

Příspěvek  Taz Sat Jun 11, 2016 9:58 pm

Tak snad zase nepřestaneš hrát až to bude jen farma

Jinak PRO
Taz
Taz

Poeet p?íspivku : 81
Age : 29
Points : 9
Registration date : 11. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman

Příspěvek  Kodos Sat Jun 11, 2016 10:20 pm

Sixtysome napsal:Rád bych se vás tímto zeptal na mé zařazení do raid group, pokud bych byl přijat. Mám šanci se zapojit i do progress group, až se řádně equipnu? Plánujete do budoucna 25m HC progress ve kterém bych se mohl účastnit? Chtěl bych vědět, kde bych měl po přijetí své místo v guildě - nerad bych totiž dlouhodobě skončil na alt runech bez dalšího využití.
a) Ber v úvahu, že pár IDček potrvá, než se naequipuješ na progress Firelandů. Do té doby (snad) bude už Ragnaros dole.
b) 25M jsem navrhoval, ale nějak to vyšumělo ve větru. Musí Ti odpovědět někdo z vedení.
c) Momentálně skládáme dvě main groupy, každá z nich má jiný stav progressu. Z vlastní zkušenosti vím, že je celkem problém se do nich dostat, pokud nemáš odprogressováno HC. Co se týče alt raidů, chodíme většinou 7/7N.

Z tohoto pohledu nevím, jak se rozhodnout. Jde vidět, že chceš hrát v progress groupě, ale sám vím, že kluci mají obě party stálé a plné.

Počkám na vyjádření někoho kompetentního z main raidů a podle toho se rozhodnu. Zatím NEUTRAL


Tož vypadá to, že se pro Tebe místo v raidu nakonec najde, PRO


Naposledy upravil Kodos dne Sun Jun 12, 2016 10:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Kodos
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Age : 30
Location : Brno
Points : 199
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman

Příspěvek  Chizuru Sat Jun 11, 2016 10:37 pm

Pěkná ukázka přihlášky která se dá číst aniž by vysloveně 100% podléhala té vzorové. Za mě PRO. 

Abychom ti odpověděli na otázky - do první group to moc nadějně nevidím, ta je skoro perma uzavřená, ale stav se do druhé a tam se místo může najít (hlavně tedy při nějakých docházkách). Slíbit ti nic nemůžem protože lidí je i tak dost (ale o kvalitní lidi je nouze), chce to, abys byl trpělivý Very Happy Jak říkal Kodos, návrhy na 25 tady už byly ale (k mému zklamání) jako házení hráchu na zeď. Možná později, jak ten content bude trochu větší farma.
Chizuru
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Points : 68
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman

Příspěvek  Roko Sat Jun 11, 2016 10:57 pm

Roko
Roko

Poeet p?íspivku : 11
Points : 7
Registration date : 19. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman

Příspěvek  Sixtysome Sat Jun 11, 2016 11:04 pm

Přihlášku do guildy Magnitude jsem si dával už před týdnem. Guildovní komunita a některé reakce k mé přihlášce se mi úplně nezamlouvaly, navíc je tam problém, že by mě prakticky neměli kam dát a skončil bych na alt runech na dobu neurčitou. Už jsem téměř rozhodnutý, že do Magnitude nechci a proto jsem si podal přihlášku sem.

Jinak tomu, že se vedení k 25m zatím nevyjadřuje se tolik nedivím. Současně s progressem je to komplikace a organizační hukot, ale až padne Ragnaros oběma progress groupám, myslím že by to mohlo být perfektní oživení následující farmy.

edit: Do Magnitude jsem šel první, protože jste právě přijímali Shadowkilla, tak jsem si říkal že by asi nebylo pro další elečko místo Very Happy Dneska jsem si všiml, že jste ho zase odpřidali, tak jsem to zvážil podruhý ^^


Naposledy upravil Sixtysome dne Sat Jun 11, 2016 11:16 pm, celkově upraveno 1 krát
Sixtysome
Sixtysome

Poeet p?íspivku : 10
Points : 9
Registration date : 11. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman

Příspěvek  Morvudd Sat Jun 11, 2016 11:09 pm

s 25man heroic moc nepočítej, ale když budeš mít docházku, dps a survival , tak máš dveře otevřené do jakéhokoliv raidu (včetně pátečního).. já jsem PRO


edit: jediné co se mi fakt nelíbí, že Magnitude byla tvoje první volba *Paroubek*

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman

Příspěvek  Raizen Sat Jun 11, 2016 11:20 pm

1. Kam by si byl zařazen, to ti asi nikdo přesně neřekne. Když budeš točit a budeš šikovný máš šanci dostat se i v pátek. 
2. Progres 25man fl hc se s velikou pravděpodobností konat nebude. 
3. Alt id se dá složit i tak aby se dalo víc než jen shanox na hc, ale jde o to kdo dojde.

Pro, přihlášku co si měl/máš v magnitude řešit nebudu.
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman

Příspěvek  ripper Sun Jun 12, 2016 5:18 am

PRO
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman

Příspěvek  Mortysek Sun Jun 12, 2016 5:51 am

Pěkný jsem PRO
Mortysek
Mortysek

Poeet p?íspivku : 77
Points : 9
Registration date : 17. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman

Příspěvek  Ruben Sun Jun 12, 2016 6:01 am

Konečne prihláška ktorá nieje "Wall of texted"

Ja som PRO
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman

Příspěvek  Desiata Mon Jun 13, 2016 12:48 am

Pro ale mohlo to byť viacej farebné :-D + dobre vidím? - hráš od 8. rokov?

Desiata

Poeet p?íspivku : 10
Age : 27
Points : 1
Registration date : 14. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman

Příspěvek  Halgren Mon Jun 13, 2016 3:58 am

Nevím co si mam o tom  myslet 

Každopádně jaky jsi měl nick v Sode kdyz jsi byl? 

Padne ragnaros HC a následně planuješ zase prestat hrat? 

Je fajn ze ten kdyz je progres tak se chce hrat ale farma pak ne? Tak moc nevidím přínost pro guildu

Celkově elecko do raidu je dá se říci nutnost a jestli hraješ 24/7 a nemáš problémy dojit každý večer a potočíš a nafailuješ tak si troufnu říci že máš v g2 místo 

Ale celkem by mě zajímali ještě ti odpovědi.Díky
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman

Příspěvek  Sixtysome Mon Jun 13, 2016 4:18 am

Jop, hraju od osmi let, jestli se tomu dalo v tý době říkat hraní. Většinu času jsem stejně trávil ve Stormwindu žebráním o goldy (nadruhou stranu jsem byl za nějaký 2 roky schopnej vyžebrat přes 10k) Very Happy Začínal jsem, když ještě na Equillibriu běžela vanilla.

Nick v Sodě jsem měl stejný. Minulý rok skončil progress na začátku března, začínal finish ve škole a nebylo moc času, potom jsem se už v létě ani nevrátil. Teď to bude trochu jiný, začínaj mi prázdniny, času bude hafo a např. s equipem mám ještě co dohánět. Stát se může cokoliv a asi ničím si nemůžem být na 100% jistý, ale fakt bych rád zůstal aktivní, už jenom z toho důvodu, že bych si rád našel stálou guildu na budoucí progress DS, ikdyž to je ještě hodně v budoucnosti. Kdyby mě shaman hodně přestal bavit (což doufám nenastane), plánuju to řešit altama.
Sixtysome
Sixtysome

Poeet p?íspivku : 10
Points : 9
Registration date : 11. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman

Příspěvek  Ruben Mon Jun 13, 2016 8:46 am

PRO

Aj keď cca 20g denne nieje moc NoKappa
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman

Příspěvek  Moonrage Mon Jun 13, 2016 6:58 pm

PRO
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman

Příspěvek  Halgren Mon Jun 13, 2016 11:38 pm

tak tedy PRO
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman

Příspěvek  Halgren Sun Jun 19, 2016 5:22 am

Přijat. Napiš si ve hře o inv. lock
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Sixtysome - Elemental Shaman

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru