The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Freal druid Tank

+4
Raizen
ripper
Taz
Medvedik
8 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Freal druid Tank Empty [NEPŘIJAT] Freal druid Tank

Příspěvek  Insulei Sun Jul 17, 2016 1:18 am

Nick, armory:Insulei, http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Insulei


Class, main spec, off spec, item lvl: Druid 
                                                            Main spec : Freal Tank 366ilvl
                                                            Off spec: Freal DPS nemám na něj eq 

Alti: Ignius 

Věk: 17let 

Zkušenosti s classou - theorycraft: Druida tanka hraji nejdéle takže na něm mám dá se říct nejlepší zkušenosti. Na single target nahodím Faerie fire a Growl hnedka za ním nahodím Mangle jednu na cooldown a pak použiji Thrash a ten jednu taky na cooldown a pak Lacerate ten nahodím na 3 stacky poté nahodím Pulverize  to mi zvýší meele critical strike o 9% a critical potřebuju aby se mi nahodil Savage defense  a jen co nahodím ten Pulverize tak spamuju Lecerate a když mám hodně Rage tak nahodím Maul a rotaci opakuji.Multi target nahodím Thrash ten jedu na cooldawn a pak použiji Challenging roar za ním použiji Swipe a jedu ho na cooldawn pak použiji Mangle ten jedu taky na cooldawn a pak Maul a rotace se opakuje.

Zkušenosti s raidy, PVE: Druida jsem nedávno doexpil a zatím jsem byl botko 10man na normal a celé dole a znám i hc  taktiky/ Bwd jsem ještě nebyl ale znám jak na normal tak na HC taktiky a FL mám 4/7 dole na normal taktiky znám i na hc taky ale né všechny to bych se doučil.

Vyhovuje ti náš raid time? Do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?: Ano váš Raid Time mi vyhovuje. A můžu tu být až do 00:00 tohle je čas o školu. Jinak třeba až do 3-4 rána  Smile


Máš Team Speak a můžeš v případě potřeby mluvit?: Ano mám Team Speak a ano můžu mluvit problémy mi to nedělá. Very Happy


FPS a stabilita internetu:   FPS při raidu mám sabilních 60 na 10man a na 25man mám 45- 50 FPS a Internet mam  velmi dobrý ale nemůžu zaručit třeba při bouřce se může stát že vypadne a nebo že náhodně padne sám ale to se skoro nestává tak jednou do měsíce.



S jakým cílem jdeš do The Genesis?:  Do The Genesis se hlásím proto že bych se rád dostal dál ve wow a naučit se něčemu novému a  taky protože jsem slyšel a zjistil jsem si že jste dobrá guilda a proto bych se kvám rád přidal  Smile



Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč (důvod odchodu)?: Přicházím k vám z guildy  Two and Half cow  a odcházím z té guildy protože se mi moc nelíbý vedení šli jsme botko a on uprostřed řekl že musí jít že jde s Worldem FL a pak se skládalo FLko a on co to skládal nedorazil a navíc jsme zjistily že jsi stou postavou udělal ID takže nemohl ani snáma jít a tento přístup se mi moc nelíbý tak proto bych to chtěl zkusit u vás. Smile



Reference - screeny (UI/DPS/HPS), boss kills, videa:  Jak jsem již psal nahoře tak toho moc složeného nemám a screeny taky ne a UI mám sandartní od Blizzardu  takže jestli to vadí tak se omlouvám předem.  Sad



Krátké info o sobě:  Jsem kluk 17 let a studuji na Strojního Mechanika a moc rád jsi čtu WoW lore a chodím moc rád ven. Děkuji za zhlédnutí a doufám že se vám to líbylo . Ahoj Insulei

Insulei
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Freal druid Tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Freal druid Tank

Příspěvek  Medvedik Sun Jul 17, 2016 1:36 am

za mna skor proti pretoze uz mame stabilných tankov pre oba main raidy

+ eqip nic moc
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Freal druid Tank Empty staty

Příspěvek  Insulei Sun Jul 17, 2016 1:37 am

Moc Se omlouvám zapoměl jsem dodat staty rád kdyžtak odpovím do komentáře kdo by to chtěl vědět  Smile

Insulei
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Freal druid Tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Freal druid Tank

Příspěvek  Taz Sun Jul 17, 2016 9:49 am

PROTI
Taz
Taz

Poeet p?íspivku : 81
Age : 29
Points : 9
Registration date : 11. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Freal druid Tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Freal druid Tank

Příspěvek  ripper Sun Jul 17, 2016 9:16 pm

PROTI
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Freal druid Tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Freal druid Tank

Příspěvek  Raizen Sun Jul 17, 2016 10:53 pm

Proti
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Freal druid Tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Freal druid Tank

Příspěvek  Morvudd Mon Jul 18, 2016 5:36 am

myslím že jeden tank by se k nám ještě vešel, ale spíš paladin nebo warior no..

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Freal druid Tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Freal druid Tank

Příspěvek  Halgren Tue Jul 19, 2016 4:26 am

Tank jo ale co umí tankovat na nějaký urovni ma off specc kde potočí ale v tobě to nevidím

PROTI
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Freal druid Tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Freal druid Tank

Příspěvek  Mortysek Tue Jul 19, 2016 8:44 am

PROTI
Mortysek
Mortysek

Poeet p?íspivku : 77
Points : 9
Registration date : 17. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Freal druid Tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Freal druid Tank

Příspěvek  Moonrage Wed Jul 20, 2016 12:07 am

PROTI
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Freal druid Tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Freal druid Tank

Příspěvek  ripper Wed Jul 20, 2016 11:48 pm

Nepřijat. lock
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Freal druid Tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Freal druid Tank

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru