The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[ZRUŠENO] Holy paladin

+3
Standwel
Medvedik
Morvudd
7 posters

Goto down

[ZRUŠENO] Holy paladin Empty [ZRUŠENO] Holy paladin

Příspěvek  Elkeshai Thu Aug 11, 2016 11:44 pm

nick : Elkeshai

věk: 22let

Class, Talenty:, paladina Holy / Re3, 379il,

Level: 85

Profese: Alchemy,Enchanting

Pc,Internet: je dobrej  zvládám jak 10-25 man

Komunikace: TS,mumble. mám a mikrofon taky

Theorycraft:


stat : Intellect = spirit = haste = crit = mastery


Gemy : 20Intel + 20haste, 20intel + 20spirit, 40intel


Rotace : začnu Tím že na tanka dám Beacom of light snažím se ušetřit manu Tak healuju Holy light holy shock na 3 holy power pokud potřebuje jeden čklověk dám word of glory pokud více lidí tak light of dawn Jinak když jsou velké škody  kombinuju flash of light s divine light + holy shocky, Jinak, když je potřeba heal víc lidí pouzívam holy Radience light of dawn , nebojím se používat i coldowny divine favor,avenging wrath ,guardian of acient ,hand of sacrifice,hand of salvation,po domluvě z tankem i hand of protection,Aura mastery. zbytečně neplýtvám nehoním HPS coldown věčinou používám když vím že raid bude dostávat velké škody, Aury, resistenci,Armor,concentracion.

Zkušenost z wow,Raid:, z wow mám velké zkušenosti už asi od TBC na servru Anthoria rc7 kde jsem hrál až po cata potom se servr rozpadl a začal jsem hrát na twinstaru  to tu jestě nebyli spuštěny žadný raidy a šlo tu jen RHC , cose týče raidu , mam zkusenosti z bot .normalHC,bwd normalHc ,totwf Normal ,a FL Normalhc , před raidem se věčinou dívám na taktiky , co nevím  zeptám se, a rád si necham poradit, nervák nejsem, a mam trpělivost, mozek mám a nejsem robot Smile 

Predchozí guilda:  United crew, Hodně paladinů, a je to uzavřená společnost do R1 se jen tak nikdo nedostane tam ma leader jen svoje kamarady a nebo musíte mít dostatečný rank naby ste se mohli přihlasit do kalendáre  , v R2 jsou zhruba 3-4 paladini na 10 man. a R3 se malo kdy slozí tudíš je nestabilní   a clovek musí chodit z worldem, sice world je v poho , ale mam raci když chodim z guildou  a zapojim se do kolektivu, a snažít se neco dokázat ,

Raid time:  co se týče času tak mám čas kazdý den od 14:00 klidně do 3 do ráno )  a víkendy mam volno

Armory: http:  http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Elkeshai



Obrazovka:  http://www.imagehosting.cz/?v=111umu.jpg



Proč kvám ? kolektiv nevím jaký máte ale vím že máte chut neco dokázat.







 to je asi vše snad sem na něco nezapoměl když něco bude chybět napište do komentáře, jinak vám děkuji za váš čas, a přeji hezký den.

Elkeshai
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Holy paladin Empty Re: [ZRUŠENO] Holy paladin

Příspěvek  Morvudd Fri Aug 12, 2016 2:03 am

na těch normal firelandech jsi moc HPSko pohonit nemohl, to chápu
ale holy je +++++, a vypadá to že máš i solidní retri v offu, což je taky ++
ty priority statů asi měly mít > místo = ne? Smile
snad budeš aktivní a konečně se přestane dissovat ten plate gear..
proč nemáš blessed life a eternal glory?
za mě PRO

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Holy paladin Empty Re: [ZRUŠENO] Holy paladin

Příspěvek  Elkeshai Fri Aug 12, 2016 3:27 am

tak ono je těch talentů spousta a každý talent má svoje klady a zápory, tyhle talenty co jsem si udělal, tak nevím jestli je někdo má, spíš jsem si naklikal co mi vyhovuje a co použiju v raidu, atd.. bleesed life mě až tak nemrzí jak ten eternal glory. ikdyž word of glory málo kdy používám většinou dávám light of dawn.  jako ještě o tom můžu popřemýšlet ale jak jsem psal, tyhle talenty mě vyhovují.

Elkeshai
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Holy paladin Empty Re: [ZRUŠENO] Holy paladin

Příspěvek  Medvedik Fri Aug 12, 2016 4:23 am

blessed life je bugly alebo co je na tom dobre do pve ?
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Holy paladin Empty Re: [ZRUŠENO] Holy paladin

Příspěvek  Elkeshai Fri Aug 12, 2016 4:52 am

buglý není  funguje v pohodě, tím talentem získáš šanci na holy power to znamená že když dáš někomu, holy shock, holy radience, flesh, tak  ti to dá buď o 1 holy power navíc a nebo hned 3 holy power  a každých 8 sekund ti to může procnout.

Elkeshai
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Holy paladin Empty Re: [ZRUŠENO] Holy paladin

Příspěvek  Standwel Fri Aug 12, 2016 5:34 am

V tom talente sa pise, ze ked Tebe da niekto dmg.
Standwel
Standwel

Poeet p?íspivku : 48
Age : 29
Points : 33
Registration date : 07. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Holy paladin Empty Re: [ZRUŠENO] Holy paladin

Příspěvek  Elkeshai Fri Aug 12, 2016 5:42 am

to máš pravdu Smile

Elkeshai
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Holy paladin Empty Re: [ZRUŠENO] Holy paladin

Příspěvek  Medvedik Fri Aug 12, 2016 6:07 am

Elkeshai napsal:buglý není  funguje v pohodě, tím talentem získáš šanci na holy power to znamená že když dáš někomu, holy shock, holy radience, flesh, tak  ti to dá buď o 1 holy power navíc a nebo hned 3 holy power  a každých 8 sekund ti to může procnout.
.
.
.
Elkeshai napsal:to máš pravdu Smile


tak jak teda ?
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Holy paladin Empty Re: [ZRUŠENO] Holy paladin

Příspěvek  Elkeshai Fri Aug 12, 2016 6:26 am

tím talentem získáš šanci na holy power to znamená že když ti nekdo dá Dmg,  tak  ti to dá buď o 1 holy power navíc a nebo hned 3 holy power  a každých 8 sekund ti to může procnout., špatně jsem to napsal ale myslel dobře Smile

Elkeshai
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Holy paladin Empty Re: [ZRUŠENO] Holy paladin

Příspěvek  Standwel Fri Aug 12, 2016 7:36 am

Tak to je dobry talent potom. Teraz viem ako to, ze to tym holadinom v arenkach tak ide Smile
Standwel
Standwel

Poeet p?íspivku : 48
Age : 29
Points : 33
Registration date : 07. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Holy paladin Empty Re: [ZRUŠENO] Holy paladin

Příspěvek  Iamawesome Fri Aug 12, 2016 11:35 am

PROTI 

To, že nemáme main holy paladina neznamená, že vezmeme prvního průměrnýho co si napíše přihlášku.

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Points : 128
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Holy paladin Empty Re: [ZRUŠENO] Holy paladin

Příspěvek  Elkeshai Fri Aug 12, 2016 8:41 pm

Very Happy hele každý má své chyby a není důležité kolik, ale  mít snahu je napravit. a řeknu že holy paladinů je málo,  neříkám že jsem nejlepší, to jsem si nikdy nemyslel ale ti co jsou hodně dobří tak už mají svoje guildy a guilda si jich hodně drží,  můžeš mít průměrného paladina, který se bude snažit něco dokázat a zlepšovat se, a nebo podprůměrnýho, a nebo žádnýho. děkuju za kritiku Smile

Elkeshai
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Holy paladin Empty Re: [ZRUŠENO] Holy paladin

Příspěvek  Oneshot Fri Aug 12, 2016 9:03 pm

Proti...mas tam mnoho nesmyslů, theorycraft sem z tvé strany čekal o dost obsáhlejší (jaký haste cap jedeš, proč používáš zrovna non set shouldery atd...)

Z mého pohledu je tam mnoho nedostatků, na kterých musíš ještě zapracovat...

Na tvem miste bych si radeji jeste jednou dukladne precetl nekterou z officialnich guid na holy paladiny a az pak bych se snazil podavat si nekam prihlasku ...


http://manaflask.com/en/guides/404
Oneshot
Oneshot

Poeet p?íspivku : 19
Points : 9
Registration date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Holy paladin Empty Re: [ZRUŠENO] Holy paladin

Příspěvek  Elkeshai Fri Aug 12, 2016 9:27 pm

Haste cap na holy paladina není,, proste valíš co nejvíc haste to neni  jak na priestra treba 12.05% ad mas rychlejsi hymnu atd, renewe ci co, od 16% mas o tik navíc v renewe tohle je paladin  intelect,spirit , haste a crit , uplne stejne jako na wotlku  mastery je nejhorsi stat ,,  proc mam obyčejný sholdery je jasny že když  guilda neslozí raid tak nejsou žadný veci, a když se  jde z wordem tak mam malej roll, jinak je jasny že bych si hodil setovou headku a scholdery a obyč chestu z alysrazora kde je haste...  no to jsem cekal ze tu budou normalní lidi ani se nedivím že tu žadnej paladin neni . a proc asi si lidi nepíšou prihlasky ?  jsou bud líní, a nebo ví že  tam budou nácí lidí co se jich budou snažit neak ponížit, a hrát si na nejlepší  a inteligentní lidi a hledat chyby 1 vec je o necem psát a druhá vec je udelat do na vladtní kůži  jak muzes vedet jaky ja sem ? podle prihlasky, v raidu je to uplne neco jineho   Very Happy  přeju vám ad najdete toho top paladina podle svích představ Very Happy, a pardon že sem ted nehledel na gramatiku ..  hezky den  naschledanou.

Elkeshai
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Holy paladin Empty Re: [ZRUŠENO] Holy paladin

Příspěvek  Sleephealer Fri Aug 12, 2016 9:35 pm

PROTI
Sleephealer
Sleephealer

Poeet p?íspivku : 81
Points : 33
Registration date : 24. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Holy paladin Empty Re: [ZRUŠENO] Holy paladin

Příspěvek  Wesa Fri Aug 12, 2016 10:46 pm

Přihláška tedy zrušena na vlastní žádost. Škoda, to že se tu 2-3 lidi vyjádří negativně ještě neznamená, že ostatní nebudou jiného názoru a doplňující otázky a ověřování znalostí zkrátka k přijímání patří, takhle to funguje i v reálu nejenom u nás. Přeju tedy hodně štěstí, téma ponechám ještě zhruba den odemčené na případnou reakci, pak zamykám.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Holy paladin Empty Re: [ZRUŠENO] Holy paladin

Příspěvek  Elkeshai Sat Aug 13, 2016 7:19 am

Hodně štěstí

Elkeshai
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Holy paladin Empty Re: [ZRUŠENO] Holy paladin

Příspěvek  Medvedik Sat Aug 13, 2016 9:07 am

lock
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[ZRUŠENO] Holy paladin Empty Re: [ZRUŠENO] Holy paladin

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru