The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Gatses - Surv hunter

+8
Raizen
ripper
Medvedik
Mortysek
Standwel
Halgren
Wesa
Gatses
12 posters

Goto down

[PŘIJAT] Gatses - Surv hunter Empty [PŘIJAT] Gatses - Surv hunter

Příspěvek  Gatses Sun Aug 21, 2016 7:19 am

Nick, armory: Gatses, http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Gatses

Class, main spec, off spec, item lvl: Hunter, Main: Survival, Off: Marksman pve(Poznám aj základy BM ale ani jeden off spec neovládam dokonale), ilvl 376

Alti: BDK 365 Gats, Rdruid 376 Gatsess

Věk: 18

Zkušenosti s classou - theorycraft: Talenty pre survival huntera sú takmer rovnaké, ako glyph uprednostňujem arcane shot nad serpent sting, pretože hrám crit/haste setup.
Pred pullom bossa nahodím trapky a nástrel. Potom prepotky, cooldowny a podľa toho, či sa zapína bloodlust na open alebo execution fázu použijem aj Rapid Fire. Ak sa používa na open, použijem cooldowny prepotky, a keď skončí bloodlust použijem rapid fire a druhý potion. Ak sa dáva bloodlust na execution, tak na začiatku burstim a potku si odkladám na koniec.
Rotáciu začínam precast cobra shot, Serpent sting, Explosive shot, Black Arrow. Hrám trochu nezvyčajného crit/haste huntera. Robil som veľa výpočtov, testov, skúšal som addony a programy, ako napríklad simulationcraft a kvôli tomu, že itemy z tohto contentu majú tendenciu obsahovať crit,haste, prešiel som na to úplne. Rozdiel medzi mastery a haste je z môjho pohľadu takmer nulový, ak má hunter šťastie pri burste, na procy trinketov, explo, a critov, viac mu pomôže haste, ale naopak ak mu to nevychádza, mastery pomôže udržať vysoký damage. Rozdiel je pri tom maximálne 500 dps, takže som sa rozhodol zvoliť haste. Gemy tlačím na maximálnu agility, výnimky iba ak socket bonus vyrovná stratu. Profky Jewelcrafting, Blacksmithing. Premýšľal som o výmene jewelcraftingu na Dragon Soule.
Rasa orc, kvôli burstu a bonus dmg pre peta.
Používam makrá na trapy, missdirection a buffy. Momentálne sa učím dávať si pozor na pohyb, udržiavanie buffu Sniper Training a občasného nahadzovania fox aspectu.

Zkušenosti s raidy, PVE: BWD 6/6HC Bot 4/5HC FL 1/7HC

Vyhovuje ti náš raid time? Do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?: Nastupujem na vysokú školu a ešte nemám istý rozvrh, takže neviem na 100% určiť,
či čas budem mať alebo nie, ale raidy pre mňa vždy boli a budú dôležité takže spravím všetko pre to aby som si čas našiel.

Máš Team Speak a můžeš v případě potřeby mluvit?: Teamspeak mám, mikrofón mám.

FPS a stabilita internetu během raidu: FPS v poriadku, hrám na notebooku, takže 25-ky sa občas trhajú, inak v pohode. Internet by mal byť na internáte
v poriadku, čo sa týka domáceho, to zaručiť neviem, pretože som sa čerstvo presťahoval a ešte mi ho stále neprišli zapojiť, ale nemal by robiť problémy.

S jakým cílem jdeš do The Genesis?: Som spoľahlivý perfekcionista a hľadám guildu, ktorej môžem venovať svoj čas bez obavy, že by sa rozpadla.
Hľadám teda stálu guildu so silným vedením čo podľa mňa Genesis spĺňa, som už unavený z neustáleho striedania prostredí.

Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč (důvod odchodu)?: Prechádzam z guildy Limited Edition, dôvod odchodu je ten, že po neúspešných pokusoch zložiť
partu na progress heroicov odišli hlavný členovia s mainami preč.

Reference - screeny (UI/DPS/HPS), boss kills, videa:  https://ctrlv.cz/uuKE

Krátké info o sobě: Mám 18 rokov, pred tromi mesiacmi som zmaturoval a teraz nastupujem na vysokú školu do Brna, odbor informatika. Medzi moje záľuby patrí
wow, dota, programovanie, grafika, gitara, zo športov možno volejbal,airsoft. Wowko som začal hrať pred koncom wotlku, hrával som vtedy blood dk, s ktorým som odprogressoval bwd a botko na cataclysm. Po tom čo sa zprístupnili heroické verzie sa guilda rozhádala a väčšina leavla alebo prestala hrať, podobne to bolo aj so mnou. Mal som ťažký rok a počas maturity v čase keď sa otvorili Firelandy ma wow znova pritiahlo a začal som sa mu zase naplno venovať. Dúfal som, že by som našiel guildu s ktorou by som mohol progressovať, ale to sa mi žiaľ nepodarilo a tak som 2 mesiace strávil s postovaním makra na nábor. Nakoniec to vzdala aj guilda samotná. Prestúpil som do guildy Limited Edition, kde som spoznal super ľudí, ale ani tam sa nám nepodarilo zložiť partu na progress. Chvíľu som mainoval resto druida, ale nakoniec som sa utvrdil v tom, že hunter je pre mňa to pravé.
Gatses
Gatses

Poeet p?íspivku : 4
Points : 1
Registration date : 21. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gatses - Surv hunter Empty Re: [PŘIJAT] Gatses - Surv hunter

Příspěvek  Wesa Sun Aug 21, 2016 9:44 am

+ pěkná přihláška, je vidět že sis na ní dal záležet
+ tank a heal jako alti, to se vždy hodí, i když zatím nevíme jak za to umíš
+ velmi pěkně popsaný theorycraft, nějaké mouchy tam jsou

- huntera podle svých slov nehraješ moc dlouho, je to classa za kterou se dají točit velká čísla během 2 dní ale opravdového mistrovství dosáhneš až po několika letech
- stabilitu internetu je třeba ověřit, není možné aby ti to na raidu každou hodinu padlo
- celý Cataclysm je top rasa troll, protože top ranged weapon každého contentu je bow, takže +1% critu (kdysi jsem někde četl že na DS je to cca +350 dps)

Celkově musím říct, že se mi docela líbíš, přihláška je napsaná značně nad průměr toho s čím se tu většina prezentuje. Ačkoli máš trochu slabší gear a zkušenosti vypadá to že máš velkou motivaci se zlepšovat, čehož dosáhneš především vysokou aktivitou. V naší 1. grupě už máme 2 skvělé huntery, takže tam bude místo jen těžko, ale skládáme ještě další 2-3 grupy (často 6/7 HC) kam bys určitě zapadl. Snad máš schopnost rychle se učit a vydržíš sem tam nějakou kritiku ze začátku, nedávno jsme tu měli jednoho, který neustál tlak poté, co nebyl schopen pochytat pavouky na Beth'tilacovi a leavnul guildu.

Za mě PRO.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gatses - Surv hunter Empty Re: [PŘIJAT] Gatses - Surv hunter

Příspěvek  Halgren Sun Aug 21, 2016 10:56 pm

No jdeš na výšku takže čas hrát by měl být více než dost. Máš poměrně využitelné alty ale to Bdk by chtělo oprášit často na alt/main runy často pak už  nejsou tanci. Ale jedno mě zaráží že už jsi s huntrem nebyl asi měsíc v FL. 

Čísla nejsou nejhorší určitě by mě ale zajímalo jak jsi na tom s HC Beth'tilacem   protože dost lidi tam má problémy.
A to mě hned připomíná jeden s důležitých talentu a to 2 body Entrapment a sebrat je z Point of No Escape. Co se týče Arcan s. tak na některý bose se mění za serpent. treba Pavouk,ryolit ale dá se to jít na většinu bosů ..


Jsem PRO ti dát šanci ukázat se co v tobě je
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gatses - Surv hunter Empty Re: [PŘIJAT] Gatses - Surv hunter

Příspěvek  Gatses Sun Aug 21, 2016 11:35 pm

Za healera som schopný odhealovať 1/7HC bez problémov, ale veľa skúseností s ním nemám. Za tanka je to trochu zložité, tankovať ma baví, ale veľmi mi to nejde, ak by mal niekto trpezlivosť pretiahnuť ma cez firelandy, tak by som sa to naučil, a šlo by to lepšie.

Čo sa týka internetu, provider mi zostáva rovnaký, mení sa iba spôsob a miesto pripojenia. Doteraz bol spoľahlivý, internet nepadal, ale ako som spomínal, dosť dlhý čas čakám na zapojenie, ani osobné návštevy kancelárie nepomohli, dúfam teda že nemajú nejaké technické problémy. Ale ak bude potrebné môžem zostávať dlhší čas na škole.

Ork ako rasa mi vyhovuje, zvykol som si na Blood Fury, ale som ochotný prerobiť sa za pár hviezd na trolla, ak sa to bude vyžadovať.

S HC Bethilacom takmer žiadne skúsenosti nemám, bol som asi na dvoch wipoch, kde som stihol pobrať základ, ale myslím si, že ak mi niekto vysvetlí ako chytať tie pavúky, tak sa to naučím.

Dať si body do Entrapment vyzerá ako zaujímavý nápad, zatiaľ som to nikoho nevidel používať, ani som nevedel či to funguje v pve, takže určite ďakujem za radu.
Gatses
Gatses

Poeet p?íspivku : 4
Points : 1
Registration date : 21. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gatses - Surv hunter Empty Re: [PŘIJAT] Gatses - Surv hunter

Příspěvek  Standwel Mon Aug 22, 2016 3:01 am

Gatses napsal:
Ork ako rasa mi vyhovuje, zvykol som si na Blood Fury, ale som ochotný prerobiť sa za pár hviezd na trolla, ak sa to bude vyžadovať.
Len to nie. Trollov je tu uz dost  Troll!
Standwel
Standwel

Poeet p?íspivku : 48
Age : 29
Points : 33
Registration date : 07. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gatses - Surv hunter Empty Re: [PŘIJAT] Gatses - Surv hunter

Příspěvek  Mortysek Mon Aug 22, 2016 8:22 am

Přihláška pěkná +


Eq taky v poho +

Jestli něco budeš točit tak tě určitě využijeme Smile

Záleží jak chce Halgren Smile v R2 má Rznka ,takže nwm zda-li chce 2 huntra jedině za BM xD (jinak BM je TOP !)

Já jsem PRO
Mortysek
Mortysek

Poeet p?íspivku : 77
Points : 9
Registration date : 17. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gatses - Surv hunter Empty Re: [PŘIJAT] Gatses - Surv hunter

Příspěvek  Medvedik Tue Aug 23, 2016 11:50 pm

PRO
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gatses - Surv hunter Empty Re: [PŘIJAT] Gatses - Surv hunter

Příspěvek  Gatses Wed Aug 24, 2016 12:14 am

Tak konečne mám nové informácie o internete. Musel som kontaktovať priamo technika a dozvedel som sa že celý tento mesiac rozširovali svoje pôsobenie v nejakej obci, a teda nemali čas na ostatné služby. Niekedy v priebehu ďalšieho týždňa by mi to mali prísť zapojiť. Tento víkend budem u rodiny, kde internet je a bol by som rád, ak by ste sa dovtedy rozhodli, či ma prijmete, aby som sa už mohol zapojiť na raid.
Gatses
Gatses

Poeet p?íspivku : 4
Points : 1
Registration date : 21. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gatses - Surv hunter Empty Re: [PŘIJAT] Gatses - Surv hunter

Příspěvek  ripper Thu Aug 25, 2016 5:51 am

Upřímně si myslím, že teď huntera nepotřebujeme. Respektive nevím zda tě uživíme. Spíše nám chybí nějaky ele shaman/lock/mage ... 
Za posledních 30 dní nemáš jediný kill ve FL :/ na druhou stranu ten damage tam nemáš úplně marnej. 

Myslím si, že tě teď nepotřebujeme, ale nemáš špatné alty - tank a heal je samozřejmě vítán. Dávám PRO s vykřičníkem!
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gatses - Surv hunter Empty Re: [PŘIJAT] Gatses - Surv hunter

Příspěvek  Raizen Thu Aug 25, 2016 11:23 pm

Huntera nepotřebujeme, proti
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gatses - Surv hunter Empty .

Příspěvek  silverr Sat Aug 27, 2016 7:28 pm

PRO
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gatses - Surv hunter Empty Re: [PŘIJAT] Gatses - Surv hunter

Příspěvek  Taz Sat Aug 27, 2016 8:39 pm

PRO
Taz
Taz

Poeet p?íspivku : 81
Age : 29
Points : 9
Registration date : 11. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gatses - Surv hunter Empty Re: [PŘIJAT] Gatses - Surv hunter

Příspěvek  Moonrage Sat Aug 27, 2016 10:25 pm

PROTI
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gatses - Surv hunter Empty Re: [PŘIJAT] Gatses - Surv hunter

Příspěvek  Morvudd Sun Aug 28, 2016 2:45 am

pokud jsi ochotný podle potřeby dát i MM nebo BM, a máš všechny potřebné pety pro buff raidu (ne jen kočku), tak jsem PRO

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gatses - Surv hunter Empty Re: [PŘIJAT] Gatses - Surv hunter

Příspěvek  Halgren Sun Aug 28, 2016 5:29 am

Přijat. Napiš si ve hře o invite. lock
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gatses - Surv hunter Empty Re: [PŘIJAT] Gatses - Surv hunter

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru