The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

+11
Adamuss
ripper
Standwel
Raizen
Ruben
Medvedik
Halgren
Narissel
Mortysek
Wesa
Dolio
15 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Dolio Wed Aug 31, 2016 7:04 am

Nick, armory:

Dolio, http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Dolio

Class, main spec, off spec, item lvl:

Class : Priest

Main Spec : kedysi shadow, momentálne holy ilvl 375 pre obidva specy. Aj keď preferujem healovanie, s shadow nemám problém.

Alti:

Alta už dlho nemám, nechce sa mi znovu expiť a ani nemám tolko času aby som hral plnohodnotne za viac postáv.

Věk:

25 rokov.

Zkušenosti s classou - theorycraft:

skúsenosti : Priesta hrám už dlho, vlastne od BC. Roky som hrával shadow (pve, neskôr aj pvp, ešte dávno na Anthorii). Potom som vyskúšal disco v pvp (nebavilo ma) a začal som hrávať postupne cez DF holy (na heal sa vždy čakalo). Nazbieral som holy gear a odvtedy healujem.

theorycraft : po prechode na cata som bol jemne mimo, na koľko som ho začal hrať po asi ročnej prestávke po wotlku. Ale vďaka youtubu a googlu som si pozisťoval to čo mi bolo treba k priestovi na cata vedieť. Čerpal som z viacerých fór (dobrých guíld ako Paragon napr). Pre holy priesta som čítal theorycraft od Alieny (robí aj videá). Všetko vie dobre vysvetliť, tak som sa nechal poučiť. Čo sa shadow týka, tam sa toho zas toľko nepomenilo oproti wotlku (ale aj to som si naštudoval pre istotu).

Zkušenosti s raidy, PVE:

Skúsenosti mám, aké mi moja guilda dovolila mať. Takže mám prejdené všetko po FL. Vo Firelands mám zabitých 4 bossov myslím. Na ostatných som si pozeral len taktiky na youtube. Ale zas nie som PVE idiot takže aj ak ide o bossa na ktorom som nikdy nebol viem minimálne počúvať čo mi na TS ostatní povedia (čo robiť, na čo pozor).

Vyhovuje ti náš raid time? Do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?:

Vyhovuje mi víkendový raid time. Čo sa večerných hodín týka, nemám limit, viem tu byť dokedy bude treba. Cez týždeň ale študujem + začínam pozvolna pracovať, tak tam je to s časom horšie.

Máš Team Speak a můžeš v případě potřeby mluvit?:

Mám a môžem.

FPS a stabilita internetu během raidu:

FPS mám stabilných 60 pri zapnutej vertikálnej synchronizácii. Keď ju vypnem tak mám cez 200 v raide.S FPS po kúpe nového PC nie je problém. Internet mám stabilný, mám lagy akurát keď má server lagy a za to ja nemôžem.

S jakým cílem jdeš do The Genesis?:

Rád by som videl a zabil všetkyćh otvorených bossov. Chcel by som dávať HC. Baví ma progress. Čiže hlavný cieľ je vyššia PVE úroveň ako som mal v terajšej guilde.

Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč (důvod odchodu)?:

Never Again - plánujem odísť, pretože po mesiaci a niečo raidovania som bol pri killoch 3 či 4 bossov na FL normal. HC sa ani neksúša a chvala Bohu za to. NA je super guilda s veľmi fajn kolektívom, ale často sú do raidu pripustení ľudia ktorí tam nemajú čo robiť, buď kvôli gearu, alebo kvôli tomu že nezvládajú svoju classu (dps pod tankom, 4k hps a pod.)

Reference - screeny (UI/DPS/HPS), boss kills, videa:

https://i.imgur.com/Twcm2do.png - moje UI z raidu (dnešné TK, chodím to každé ID na fénixa). Nie je tam vidieť dmg meter nie preto, že by som sa za svoj dmg hanbil, ale preto, že ho mám v kombate vypnutý (rozptyľuje to).

Krátké info o sobě:

Mám 25 rokov, som z Trnavy a študujem učiteľstvo. Veľmi ma to baví, tento rok začínam učiť v jazykovej škole. Okrem učenia (iných) mám rád komixy, filmy s tým spojené (animované DC filmy napr.) a venujem sa hodinkám (mechanickým).

Dolio

Poeet p?íspivku : 7
Points : 0
Registration date : 31. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Dolio Wed Aug 31, 2016 7:16 am

ospravedlňujem sa, zabudol som na screen dmgu a healu, tak tu to je :

https://i.imgur.com/iseXeWP.png

https://i.imgur.com/6GlwzRI.png

Dolio

Poeet p?íspivku : 7
Points : 0
Registration date : 31. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Wesa Wed Aug 31, 2016 8:25 am

Když jsem viděl název topicu myslel jsem, že mainuješ shadow, tak jsem k tomu přistupoval trochu skepticky. Nicméně vyklubal se z tebe healer, což je super, protože je to zrovna něco co zatraceně potřebujeme. Přihláška působí vyzrále, snad budeš při práci a škole zvládat docházet na raidy tak jak píšeš. Dovedu si tě momentálně představit v nějakých alt ID (což u nás znamená až 6/7 HC), kde bys nabral gear a časem pokud se osvědčíš by ses mohl propracovat do jedné z našich main grup. Bude to hodně na tobě, ale pokud nejenom rád učíš ostatní ale umíš se učit i ty sám od ostatních, tak to určitě půjde. PRO


Přehodnotil jsem ještě informace, které vyšly najevo v komentech dalších lidí a nakonec měním názor. Přece jenom je tam až příliš mnoho nedostatků, kterých jsem si nevšiml. Bohužel nakonec PROTI.


Naposledy upravil Wesa dne Fri Sep 02, 2016 6:26 am, celkově upraveno 1 krát
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Mortysek Wed Aug 31, 2016 9:14 am

Taky se mi líbíš co se postavy a spec týče Wink

PRO
Mortysek
Mortysek

Poeet p?íspivku : 77
Points : 9
Registration date : 17. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Narissel Wed Aug 31, 2016 9:49 am

PRE
Narissel
Narissel

Poeet p?íspivku : 17
Points : 6
Registration date : 06. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Halgren Wed Aug 31, 2016 10:35 am

Prio. statu ? 

Proč tolik mastery a hastu? 

Kdy se ti vyplatí dodržet soket bonus?

Resilka na dvě veci enchanty  a reforge nejsou 

Talenty tez taky 1/2 ale je fakt že tam je snad nejvíce možných kombinací 

Využití Hpriesta v tuto chvilku v main raidech těžko v alt ID nejspíše ano 

Počkám si na odpovědi zatím NEUTRAL
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Dolio Wed Aug 31, 2016 11:12 am

Priorita statov = Intel, mastery, haste, spirit, crit, stam.
intel kvôli mana poolu, spirit pre regen, mastery kvôli echo of light (je teória že sa vypláca viac ako haste) a haste pre zrýchlený cast. Čo sa ale môjho gearu týka, tak beriem čo je, nemôžem si moc vyberať. Hastu  stačí 12.5% (podľa toho zdroju ktorý som uviedol). Mám ho trochu viac, to je pravda. Od toho čísla sa odporúča mastery miesto hast-u. Crit nie je moc dôležitý, často ho reforgujem na haste / spirit.

Čo sa gemov týka - mať socket bonuty nie je na škodu, vyplácajú a a dodržiavam ich. Socketujem hlavne intelect a potom dvojfarebné na intel + haste, prípadne intel + spirit. Zvažujem že presocketujem na int + mastery miesto int + haste.
Holy priest sa dá gemovať aj čisto na intel, to som neskúšal, možno niekedy skúsim keď nebudem vedieť čo s peniazmi.
Resilku mám v dvoch itemoch lebo nemám nič lepšie miesto nich.
neviem ale či si sa pýtal na holy alebo shadow, odpovedal som na holy. Ak na armory vidíš dva itemy s resilkou tak to je moj shadow gear. Na healovanie mám len vici prsteň so spiritom.

Dolio

Poeet p?íspivku : 7
Points : 0
Registration date : 31. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Medvedik Wed Aug 31, 2016 11:32 am

preco nemas enchant na ramenach Very Happy

undead tiez nie je ideal

a nakoniec respekt ked zvladas healovat s raid framom na kraji Very Happy

to ale nemeni nic na mojej zaujatosti, po raide s Never Again som si povedal never again

takze ja som proti
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Dolio Wed Aug 31, 2016 11:48 am

enchant na sholdre je záležitosť 2 minút. Ale máš pravdu, nemám ho.

ten koment na undeada je vyslovene rasistický, na ten neviem čo povedať Very Happy

healovať tak zvládam, teraz mám UI trošku inak, tamto je stará verzia. Na raid používam shadowed unit frames (je tam vidieť všetko čo treba a mám to nie tak na boku)

Čo sa tvojej skúsenosti s NA týka, to ma mrzí ale za to nemôžem.

Dolio

Poeet p?íspivku : 7
Points : 0
Registration date : 31. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Ruben Wed Aug 31, 2016 10:33 pm

Hlavné veci asi už boli.


Otázka s rasou je dosť dôležitá. Nieje to už iba o výzore a "rasisme". Ak by si zmenil na goblina môžeš mať viac mastery a nepotrebuješ toľko haste ako máš teraz.
Aliena má taký random basic dosť povedal by som. Raid framy na ktorých nevidno nič.


Keďže sa zatrhlo "neutral" ktoré by som dal dávam PROTI, možno upravím ešte.
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Halgren Wed Aug 31, 2016 10:47 pm

https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Dolio&realm=Artemis

Dle mého vůbec nevíš pořádně oč jde 

PROTI
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Raizen Wed Aug 31, 2016 11:04 pm

Nemyslím si že zas až tak akutně potřebujeme healera. To že healuješ přes blizzui, nakonec když ti to vyhovuje, proč ne. Rasa se změnit dá vždy. Nechci shazovat tvoje dovednosti, ale nemám moc pocit že nám máš co nabídnout. Dám ti pro, ale jak budeš marný tak nepočítej s tím že tu vydržíš. Pro
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Dolio Wed Aug 31, 2016 11:56 pm

Halgren napsal:https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Dolio&realm=Artemis

Dle mého vůbec nevíš pořádně oč jde 

PROTI

kôvoli čomu ? lebo mám zabité toho máo z FL ? písal som už v prihláške že guilda v ktorej som to nedáva.

Čo sa rasy týka, tú zmením ak bude treba.

Dolio

Poeet p?íspivku : 7
Points : 0
Registration date : 31. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Standwel Thu Sep 01, 2016 4:40 am

PRE.


Nebavil ta dpriest v PvP ? Tomu nerozumiem.


Urcite si nemen rasu. Ak si marny, tak ta ziadna rasa nezachrani a inak Ti to moze byt jedno.


Urcite nehealuj cez BlizzUI, ale stiahni si nejaky Healbot, Vuh:Do alebo Grid.
Standwel
Standwel

Poeet p?íspivku : 48
Age : 29
Points : 33
Registration date : 07. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Halgren Thu Sep 01, 2016 9:46 pm

Dolio napsal:enchant na sholdre je záležitosť 2 minút. Ale máš pravdu, nemám ho.

ten koment na undeada je vyslovene rasistický, na ten neviem čo povedať Very Happy

healovať tak zvládam, teraz mám UI trošku inak, tamto je stará verzia. Na raid používam shadowed unit frames (je tam vidieť všetko čo treba a mám to nie tak na boku)

Čo sa tvojej skúsenosti s NA týka, to ma mrzí ale za to nemôžem.

Otázka 2 minut ale uběhlo 23/24 hodin a enchant tam stále není
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  ripper Thu Sep 01, 2016 9:54 pm

PROTI
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Adamuss Thu Sep 01, 2016 10:33 pm

PROTI
Adamuss
Adamuss

Poeet p?íspivku : 59
Age : 28
Points : 33
Registration date : 02. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Morvudd Fri Sep 02, 2016 2:01 am

Standwel napsal:Urcite nehealuj cez BlizzUI, ale stiahni si nejaky Healbot, Vuh:Do alebo Grid.
celý cataclysm healuju přes blizz ui, a nebyl nikdy problém Very Happy
každopádně, undead je napytel, ale co už.. talenty celkem vpohodě, až na Body and Soul..
jediné s čím nesouhlasím je priorita statů.. zvlášť za holy  není spiritu nikdy dost, takže to má vypadat intel>spirit>haste 12,5%>mastery>others
gear aky nic moc no


PROTI

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Taz Fri Sep 02, 2016 8:28 pm

PROTI
Taz
Taz

Poeet p?íspivku : 81
Age : 29
Points : 9
Registration date : 11. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Dolio Sat Sep 03, 2016 11:54 am

na ench nemám repku som dnes zistil.Zrejme to už nezachránim, ale niektoré vaše ostatné námietky som skúsil poriešiť (rasu, mám pár nových častí gearu), prešiel som dnes s worldom celé FL (konečne), body and soul, grid.

Dolio

Poeet p?íspivku : 7
Points : 0
Registration date : 31. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Morvudd Sat Sep 03, 2016 11:22 pm

nemyslím si, že potřebujeme main healera, který nemá schopný dmg offspec, takových je v guildě plno a pak jsou s tím problémy jenom..


pěkné, že jsi se vzdal undeada, ale goblin taky nic moc Very Happy na heal je nejlepší elf, na dmg troll

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Dolio Sun Sep 04, 2016 1:38 am

no ako ste aj vy povedali, goblin =haste, takže reforge a enchy viem dať na niečo inéco je treba. Aj na heal je to veľmi dobré. 1% hastu ktoré viem použiť inak.

Dolio

Poeet p?íspivku : 7
Points : 0
Registration date : 31. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Angellock Sun Sep 04, 2016 10:12 am

PROTI
Angellock
Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Age : 31
Points : 123
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Moonrage Mon Sep 05, 2016 8:54 am

PROTI 
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Medvedik Mon Sep 05, 2016 11:50 pm

Nepřijat. lock
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest Empty Re: [NEPŘIJAT] Dolio - Shadow / Holy Priest

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru