The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin

+8
Halgren
Animal
Morvudd
Moonrage
Iamawesome
Sleephealer
Medvedik
Mortysek
12 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin Empty [NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin

Příspěvek  Animal Thu Oct 20, 2016 5:35 am

Nick: Animall
Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Animall
Class: Paladin
Main spec: Holy (365)
Off spec: Retri (357)
Alti: Vashh, Vollt
Věk: 25

Zkušenosti s classou - theorycraft:
S paladinem jako takovym mam nejvice zkusenosti ze vsech charu a s jistotou mohu rict, ze je to muj top (od dmge po heal, tankovani jsem jel spis DK). Zacinal jsem jako re3 (hit>exp>mastery>crit>haste), ale postupne jsem se z nutnosti musel dat na heal, jelikoz ho bylo treba a nakonec me zacal bavit nejvic.

K healovani, jedu na 777 haste cap, coz pridava 1 tik radiance navic pri spusteni Divine Favor a dale se soustredim na Crit (na tomto bodu na me lidi hazej hodne kritiku - spis ti, co me nevydeli healovat) a dale se vse snazim davat do critu (mastery nejedu). Enchanty se snazim jet co nejvic Intelect, nebo crit/haste. Gemovani to same - nahanim co nejvice Intelu.
Mam takovej neklidnej beacon a vetsinu casu ho prehazuju mezi targetu, na maximalne vyuziti kazdeho healu. Jako paladina me kazdej muj cast na jineho hrace healne, takze se snazim vyvarovat healovani sebe, samozrejme pokud to neni nezbytne.

Co se tyce rotace, tak zakladem je samozrejme udrzovat Judgement, Holy Shock na CD a na single target hlavne vyuzivam WoG, Divne Light a Holy Light (Flash idealne nepouzivam, i kdyz po nem taky obcas sahnu) a k tomu Aura Mastery, kdyz chci usetrit raidu inkasovany dmg.

S paladinem mam odhealovano komplet BoT HC, BWD HC a FL HC (na ice wow teda - pamatuju i prvni sinestru, kdyz jsem si musel spoustet timer na dispelovani wrecku Very Happy nemel jsem addon). Jinak tady na Twinstaru mam z Botka HC jen Halfuse a Chogalla, BWD HC vse az na Neffa, FL HC s palou bohuzel vubec nic (s shamikem shanoxe, kde ale neni treba vetsiho usili).

Zkušenosti s raidy, PVE:
Konkretne s palou jsem se rozepsal v topicu nahore, jinak jak jiz receno, tak BWD HC/BOT HC/FL HC full clear na ice (tank/dmg/heal).
S DK jsem tenkrat chodil vypomahat na FL HC na ice, kde jsem pomahal hlavne na Bethilacovi (sam nahore) a na Ragovi HC, ktereho slo na HC tankovat sam.

Vyhovuje ti náš raid time? Do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?:
Raid time urcite neni problem a raidovat muzu klidne do 12, to neni problem. Byl jsem ten typ, co si vzdy hlavne uzival progress, nez ty rychly slainy, takze jsem byl zvykly trcet hodiny na tom stejnym miste Very Happy 

Máš Team Speak a můžeš v případě potřeby mluvit?:
Samozrejme

FPS a stabilita internetu během raidu:
Neni problem chodit i 25many bez lagu

S jakým cílem jdeš do The Genesis?:
Zahrat si se slusnou partou lidi, ktery ze svych charu dokazou vytahnout maximum a pekne si zaraidovat

Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč (důvod odchodu)?:
Jsem v Limited Edition a uroven neni takova, jakou bych si predstavoval. Nechci na nikoho hazet spinu a na neco ukazovat, v tomto prosim o pochopeni.

Reference - screeny (UI/DPS/HPS), boss kills, videa:
http://www.imgup.cz/image/LAkw - ne, neklikam. Jen nemam ukazany bindy na hornich 2 radach Very Happy
Toto byl nejakej jedinej hodnotnej zaznam v mym recount a bohuzel ani ten fight neni kompletni (je to majordom a nestal jsem bokem na buff), z toho duvodu pridam odkaz na posledniho chogalla hc odhealovanyho : https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Animall&realm=Artemis#bot

Krátké info o sobě:
Bydlim v Praze s pritelkyni a k wowku jsem se vratil po roce. Po chvilce rozkoukani a jednom FL jsem zjistil, ze FL normal je jako jezdit na kole (i po tom roce si to clovek pamatuje, jako by to bylo vcera) a ze mi ten normal tak nejak nestaci.
Kdo hral ice, muze me znat pod nickama Jin, Animal, Means.

Ohledně čeho budete mit připomínky:
Tohle jsem si dovolil pridat, jelikoz to ocekavam a tusim, co prijde Very Happy.. Jsou tu 2 potencialni veci, kde si myslim, ze bych u vas mohl vyhoret a spouste z vas to bude vrtat v hlave..


1) Proc cpes po 777 haste do critu?
- nevidim velke vyuziti pro haste po tom, co dosahnu tento cap a prijde mi to mrhani bodama (ten crit je super + to vazne ozivi herni pozitek) a ten cast je kratsi vazne o malo


2) Mas 365ilvl a hlasis se do tyhle guilde...
- jo, tohle je dobrej bod a mate pravdu.. ale proc ma byt clovek skromny, kdyz si veri, ze na to ma?
- dale jak jsem psal, mam celkem dost zkusenosti s raidovani a nechci chodit 3 mesice normaly, abych dosahnul 378ilvl a pak to nekam zkousel
- myslim si, ze ne vse je o equipu a skill ma stale navrch.. mohl bych mit 378 a healovat spatne



Na závěr:
Tak tohle je tak vsechno, co me v tuto chvili napada.. Kdybyste meli jakykoliv dotazy, nebo byste si chteli treba zajit nejak raid 4fun, staci se ozvat na nick Animall a urcite bych neco rad zasel (od dungu pres raid, tj fuk).
Tesim se na reakce, nesetrete kritikou a uvidime se treba ingame! 


Mejte se, 


Animal

Animal

Poeet p?íspivku : 5
Points : 0
Registration date : 20. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin

Příspěvek  Mortysek Thu Oct 20, 2016 5:44 am

PRO
Mortysek
Mortysek

Poeet p?íspivku : 77
Points : 9
Registration date : 17. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin

Příspěvek  Medvedik Thu Oct 20, 2016 6:00 am

Animal napsal:Toto byl nejakej jedinej hodnotnej zaznam v mym recount a bohuzel ani ten fight neni kompletni (je to majordom a nestal jsem bokem na buff),

presne pre toto by sa nemal nikto chvalit skilom na inych servroch ked pak podava prihlasku a pise tam toto
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin

Příspěvek  Animal Thu Oct 20, 2016 6:14 am

Medvedik napsal:
Animal napsal:Toto byl nejakej jedinej hodnotnej zaznam v mym recount a bohuzel ani ten fight neni kompletni (je to majordom a nestal jsem bokem na buff),

presne pre toto by sa nemal nikto chvalit skilom na inych servroch ked pak podava prihlasku a pise tam toto

V recountu mam 5 radku, tento Major, 2x pvp fight a 2x horsmena, proto jedinej hodnotnej zaznam
 - o tomto jsem se bavil s Mortym, zda mam pockat na nejakej lepsi fight, nebo si prihlasku podat s timto

Chlubit jsem se jinak urcite nechtel.. Jen pisu, co jsme chodili s lidma a at si rika na ice kdo chce co chce, ty FLka tak meli vazne slusny

Animal

Poeet p?íspivku : 5
Points : 0
Registration date : 20. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin

Příspěvek  Medvedik Thu Oct 20, 2016 6:27 am

tak inak teda

na aky buf si chcel stat bokom na normal majorovi ?
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin

Příspěvek  Sleephealer Thu Oct 20, 2016 6:33 am

PROTI
Sleephealer
Sleephealer

Poeet p?íspivku : 81
Points : 33
Registration date : 24. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin

Příspěvek  Animal Thu Oct 20, 2016 6:35 am

Bod pro tebe, dostal jsi me Very Happy a -bod pro me bohuzel

Animal

Poeet p?íspivku : 5
Points : 0
Registration date : 20. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin

Příspěvek  Iamawesome Thu Oct 20, 2016 9:40 am

+ ?
 
-
staty
- talenty
- glyph
- enchy

Talenty - Blessed Life ve FL nesmí chybět
Glyphy - Divine Favor místo Holy Shock
Ench - měl bys mít vždy top enchy i na itemech, které nejsou BiS

Staty
Rozdíl mezi tvým a mým paladinem (787 vs 2031 haste).
Jen s JotP mám rychlejší cast o 0,2s - 0,3s na každém HL a DL. S 5% haste aurou, BL nebo DF bude ještě vetší rozdíl. Trochu % critu navíc ti nepomůže.

Zbytečně vymýšlíš něco co už dávno je.

PROTI

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Points : 128
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin

Příspěvek  Moonrage Thu Oct 20, 2016 10:01 am

Zaprvé na twinu toho za sebou moc nemáš, řekl bych skoro nic. Že máš zkušenosti na icewow pro mě vůbec není relevantní z ohledem na funkčnost instancí. Když to nebudu brát v potaz tak heal, respektive holy paladina si myslím, že uživíme v klidu, ale ten egoistický postoj a styl jakým si podal přihlášku mi vadí, trocha skromnosti by tomu slušela víc..... takže za mě PROTI.
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin

Příspěvek  Animal Thu Oct 20, 2016 6:48 pm

Dekuju za nazory a co tak vidim, tak to asi nebudem lamat pres koleno. Respektive vsichni jsou proti, az na jedineho Mortyska, se kterym jsem se vykecaval ve hre. Kdybyste me preci jen nejak zahadne vzali (vzhledem k toliku proti), tak by asi dost hracu bylo nespokojenych a to popravde neni moc mym cilem. 

Moonrage - tohle jsem se naucil az po par letech, co jsem zacal pracovat Very Happy.. Pokud to vyzni arogantne, tak se omlouvam, nebylo to umyslem.. Vymenil jsem uz 3 prace (od listopadu jdu zase do nove) a zjistil jsem, ze sebejistota mi prinasi celkem ovoce, dokaze tim clovek zaujmout (mozna to zde byla i ta chyba, to nepopiram). Nebylo tim ani mysleno to, ze kdyz to encountery znam, ze neni mozne, ze nefailnu.

Iamawesome -
1) Talenty - kde ten blessed life tak nejak vuzijes? (ted se bavime o FL) plosny dmg by ti nemel pridavat holy power, jen direkt dmg co nekdo soli do tebe
 - Bethilac (stredni adky na taunt ze site), pak mozna jestli behas naproti tem addkam co bouchaj a davaj plosku (nebo to dela jen hunt? jinak me tam asi nic moc nepada
 - Shanox, zadnej direct dmg, pokud se nepletu
 - Alys, zadnej direct dmg, mozna jedine od pyroblastu (nebo co to dava za kouzlo) kdyz se nekickne druid
 - Rhyolith, mozna od malych addek, nez si je dmgeri (ci tank) nejak rozeberou, tu by se asi hodil
 - Baleroc, predpokladam ze tu nic
 - Majordom, kdyz na tebe skoci kocka? Tu jsem slysel se chodi ale na taktiku od sebe k sobe (nevim jak vy, toto mluvim o worldu) a jeste tak asi orby
 - Ragnaros, tu me napada asi jen tak 2 faze elementalove

Pokud mas rozidelnej nazor k tomu 1. bodu a vidis v tom fakt velky vyuziti, urcite si necham rad poradit. Eventuelne jakej talent bys mi doporucil vynechat, abych si do to mohl dat 2 body?

2) Glyphy - zde souhlasim, na FL hc bych si to pravdepodobne musel dat, ale na tom co chodim pro to nemam osobne nejvetsi vyuziti.. 2 dny zpet jsem nad timto vazne premyslel a rozhodnul jsem se nechat holy shock
 - divine favor nemam v bezny rotaci, ale pouzivam to vazne jen vyjimacne na to, aby mi to vytahlo trn z prdele a tyto situace u me prozatim netrvaci tak dlouho (raid ma low hp a stoji od sebe, nakopnu kridla, divine favor, prehazuju beacon,divine light, holy shock, wog a do 12sec je raid na velkych hp)
- ale urcite je tento glyph super a kdyz by krizovky nastavaly castejc, urcite si ho dam

3) Enchy - souhlasim.. bohuzel v tomto me trosku brzdi moje sporiva psychika a vidina toho, ze v tech pristich FL uz prece nejaka zbran na me musi padnout a ze s worldem slozime normalni grupu, kde padne ragnaros Very Happy.. ale ne, v tomto mas urcite pravdu

4) Staty - pristi haste cap na HR je na 2284 (dalsi tik pri DF+BL) a ty pises, ze mas 2031haste + 5% z raidu, tj 2134 haste (pokud spravne pocitam) a tohoto haste capu stale nedosahujes na ten dalsi tik, takze vyuzivas jen rychlejsiho castu (ja proti haste nic nemam, je vic druhu healovani)
 - nicmene na haste cap 2284 bych pozdeji take rad dosahnul, ale az na to budu mit gear, ktery mi to umozni.. v tuto chvili bych se placal nekde kolem 1500-1600 haste a vazne pro to nevidim takove vyuziti
 - pokud by toto bylo pro vas zasadni a nemelo byste takto ve me "duveru", tak bych to urcite prekopal kvuli spokojenosti raidu

Jak jsem uz psal nahore, nechci se vazne nikam cpat, kdyz me tam lidi nechtej.. Vy mate FL HC tu na twinu odchozene, vy vite co je zapotrebi..

Kdyby mel stale nekdo zajem neco probrat nebo pokecat, jsem ingame.. A iamawesome, vyjadri se prosimte k mym bodum nahore - rad si necham poradit, i kdyby jste me nevzali

Diky

Animal

Poeet p?íspivku : 5
Points : 0
Registration date : 20. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin

Příspěvek  Raizen Thu Oct 20, 2016 10:40 pm

Není co řešit, proti
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin

Příspěvek  Morvudd Fri Oct 21, 2016 2:50 am

odkdy se holy paladin jede na haste cap? kdyby sis přečetl guidy na holy paladina na firelandy, zjistil by jsi, z čeho všeho procuje blessed life a pak bys tady neměl takové teorie..

PROTI

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin

Příspěvek  Animal Fri Oct 21, 2016 3:06 am

awesome mi to posilal a celkem cumim.. nevim, proc je tedy u toho talentu direct damage, ale v poradku

Myslim, ze tu prihlasku muzem uzavrit, co? Very Happy

O critu vas tu evidentne nepresvedcim a healovat moznost nedostanu, tak neni co resit dle meho.

Animal

Poeet p?íspivku : 5
Points : 0
Registration date : 20. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin

Příspěvek  Halgren Fri Oct 21, 2016 5:22 am

PROTI
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin

Příspěvek  Adamuss Fri Oct 21, 2016 2:31 pm

Ja bych byl PRO, staty se mi libi, haste bych stopnul jestlize castis DL nebo HL pod 1s cast s infusion of light, ten haste cap 2248 dosahnes az na DS, i kdyz ma holy pala na 4.3 blbej prepocet na crit, tak je to i tak lepsi davat crit pred mastery. Podle me by nebylo na skodu te vyzkouset, at se predvedes, myslim si, ze by to nemuselo byt spatny Smile
Adamuss
Adamuss

Poeet p?íspivku : 59
Age : 28
Points : 33
Registration date : 02. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin

Příspěvek  Taz Fri Oct 21, 2016 11:37 pm

PROTI
Taz
Taz

Poeet p?íspivku : 81
Age : 29
Points : 9
Registration date : 11. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin

Příspěvek  Oneshot Sat Oct 22, 2016 12:03 am

Nevim ohanet se tady zkusenostma z Ice mi prijde trochu pod uroven, nás zajímají ty zkušenosti tady (protože to všude funguje úplně jinak).

Osobně sem přemýšlel že bych si tě vzal pod svá křídla a odchodil s tebou ty FL HC s nějakým alt runem kde bych tě to z větší části naučil, ale po těch tvých egoistických kecech které jsi tady předvedl jsem změnil názor.

Nehledě na to že talent Blessed Life je na některých bossech užitečný (já osobně ho třeba nepoužívám ale u Raga/Shanoxe/Rhyolitha ti udělá hodně healingu zkrz další holy power na AoE LoD).

Ohledne enchu a gemu se vyjadrovat nebudu, podle mě kdyby jsi k nám doopravdy chtěl (ať už s jakýmkoliv gearem) tak by jsi tu postavu prostě dal do TOPu, o chybějícím Power torrentu na maině se raději ani nezmiňuju.

Dál, čekal sem třeba UI z encounteru (jak vidíš HP, stav raidframu, nějaký viditelný buffy debuffy atd..)

Nevim jak ostatni, ale u me prevladaji hodne negativny pocity, tudiz za me urcite Proti.
Oneshot
Oneshot

Poeet p?íspivku : 19
Points : 9
Registration date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin

Příspěvek  Raizen Tue Nov 01, 2016 12:18 am

Nepřijat, hodně štěstí jinde
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Animall - Holy Paladin

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru