[MOONKIN] Roflette's Guide

Goto down

[MOONKIN] Roflette's Guide Empty [MOONKIN] Roflette's Guide

Příspěvek  Colette za Sun Apr 18, 2010 11:41 pm

Že mám půl hodiny do přednášky, rozhodl jsem se začít s Moonkin Guidem. Jelikož tu pořádně žádný není a všichni jste lamy, usmyslel jsem si se s vámi podělit o své rozsáhlé zkušenosti se Sovou pálenou (Tyto alba) a jak za ni válet jak tiskařská mašina. Je s podivem, že Balance je tak málo hraný Spec, i když v pohodě strčí do kapsy feraly (též přezdívané "no dmg").

Moonkin vypadá dobře a kdokoli zaň hraje, musí se cítit něčím výjimečný. Sova je ikonou Raidu a každý na ni čumí. Pokusím se zde podat některé základy a postřehy, jak ze sovy vyždímat co nejvíce. Sice nemají křídla (jako Warloci), ale ani tak nemusí nutně býti v Damagi za Tankem. Dáme se do toho.


Naposledy upravil Colette dne Wed Apr 28, 2010 2:34 am, celkově upraveno 1 krát
Colette
Colette

Poeet p?íspivku : 577
Age : 31
Location : Praha
Points : 714
Registration date : 01. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[MOONKIN] Roflette's Guide Empty Užitečné profese

Příspěvek  Colette za Sun Apr 18, 2010 11:57 pm

Zde je seznam užitečných profesí pro PvE + jejich výdobytky:

Enchanting: [Enchant Ring - Spellpower]- 12 Spell Damage na Ring

Alchemy: [Sorcerer's Alchemist Stone]

Engineering: [Magnified Moon Specs]

Alchemy: Set [Windhawk Armor]


Enchanty na Ringy se hodí vždycky a jsou to jedna z nejlepších investic, pak-li si chcete kvůli tomu vydržovat Enchanting. Též alchymistický kámen je k užitku vesměs po celou dobu, neb přidává zisk z Mana Potionů, jež mnohdy chlastáte i s Top Equipem.

Engineerské brýle jsou sice dost dobré, ale brzy je nahradíte a dělat Engineering jen kvůli tomu se rozhodně nevyplatí, Totéž se dá nyní říci o Leatherworkingu; v Sunwellu sice padají skvělé recepty na skvělé věci na sebe, ale z LW tam bohužel nepadá nic pro Moonkina. Je to křivda, zrada, scéna ze špatného filmu. Vylepšené engineerské brýle nejsou až tak marná věc, ale stojíte-li o boží Chest a Hands, budete si muset kvůli tomu na SWP Tailoring.


Naposledy upravil Colette dne Fri May 21, 2010 1:40 pm, celkově upraveno 2 krát
Colette
Colette

Poeet p?íspivku : 577
Age : 31
Location : Praha
Points : 714
Registration date : 01. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[MOONKIN] Roflette's Guide Empty Talent Specs

Příspěvek  Colette za Mon Apr 19, 2010 10:01 am

Low Tier Build: 48 / 0 /13

Jako začínající Moonkin nebudete dávat takovou sodu a Damage od Treantů (stromků) se dosti hodí. Proto jsou obsaženi. Naproti tomu Talent Subtlety (redukce Threatu) vám nebude k užitku, neb stejně dobrému Tankovi na Threat Listu ani nebudete lízat paty.


Pokročilý Build: 46 / 0 /15

V podstatě jde jen o obdobu minulého Buildu. Treanty jsem vynechal, neb s lepším Equipem budete chodit především do
25-man Dungeonů a Treanti jsou dosti zranitelní. Většina Bossů je zabije prvním plošňákem. Naproti tomu zde přichází v potaz Subtlety, protože Moonkin nemá jak redukovat svůj Threat. Chtěli-li byste ho namaxovat, budete muset vypustit nějaké Talenty z Balance, viz. dále.


Top End Build: 43 / 0 /18

Zhruba pro úroveň 4x T6 (Top Equip). Když vám to zezačátku párkrát kritne, často musíte čekat s Damagí + zas nemáte, jak snížit Threat. Dal jsem tedy 5/5 Subtlety namísto Dreamstate. Je to sice znatelná ztráta mana regenu, ale nic horšího vyhodit nelze. Snažte se mít v partě Shadow Priesta. Smile


Naposledy upravil Colette dne Fri May 21, 2010 1:46 pm, celkově upraveno 4 krát
Colette
Colette

Poeet p?íspivku : 577
Age : 31
Location : Praha
Points : 714
Registration date : 01. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[MOONKIN] Roflette's Guide Empty Moonkin v Raidu

Příspěvek  Colette za Mon Apr 19, 2010 10:34 am

Nejdůležitější role Moonkina v Raidu je je dávat Damage a být svým šarmantním vzhledem pro všeobecnou potěchu. Musíte si ovšem uvědomit zásadní věc: Moonkin je support. Od toho se odvíjí určité požadavky na vás.


1) Házíte [Faerie Fire]. Máte v něm Talenty, jimiž supportujete veškeré physical Damagery na Raidu (meelka a Hunteři). Je důležité se domluvit s přítomnými Feraly, aby vám ho nepřebíjeli svým neužitečným a levným feralovským FF. To, jestli je na Bossovi FF 100% času, odlišuje dobrého Moonkina od špatného.

2) Házíte trny na Tanky (kouzlo [Thorns]). Pomáhá jim to v budování Threatu. Můžete jim to házet po celou dobu Raidu, ale důležité to je především na Bossech. Opět máte trny vylepšené z talentů.

3) Někdy budete muset nahazovat hromadné "packy" [Gift of the Wild]; opět je máte vytalentěny. Může to být dost otravné, především když všechny nabuffujete a oni se rozhodnou začít Bosse, než se stačíte dopít ...

4) Na některých Bossech, co obzvláště zatloukají Tanka do země (Illidian nebo Azgalor) byste měli dávat [Insect Swarm]. Snižuje o 2% šanci, že Boss Tanka zasáhne.


Slušný Moonkin by nikdy neměl nikomu dávat [Innervate] (ten je pro vás samotné), nikoho healovat a pokud možno ani nikoho ressovat. Znamená to pro vás nesmírnou ztrátu many, kterou potřebujete. Pak-li však situace nedá jinak a všichni resťáci a feralové už zvedali, nezbude vám než uposlechnout rozkaz.

Ač je Moonkin primárně Support a na prvním místě v Damagi ho asi nikdy neuvidíte, neznamená to, že byste se kvůli tomu museli vzdávat naděje. Moonkin stále dokáže namastit slušný Damage.Co Moonkinům vyhovuje: Nedá se to přesně říci. V kratších bojích vás předeženou jiné Classy na to, že odpálí své Cooldowny. V dlouhých bojích musíte většinou šetřit s manou, což váš DMG omezuje. Navíc nemáte jak shodit svůj Threat, což je docela silně na hovno, protože většina damagerských Class tuto možnost má. Dá se říci, že Moonkinům vyhovuje nejvíce běhací dotkovací boj, dovolující jen občasný Burst. Jediným příkladem je Supremus (BT), kde se lze umístit ze všech Bossů nejlépe.

Co Moonkinům nevyhovuje: Táhnoucí se boje, kde je možnost docházet s manou (např. Lady Vashj). Též jakýkoli boj, kde přicházíte o manu (Mother Shahraz, Kaz'rogal - u druhého strávíte nejvíce času skákáním do/z kočky či medvěda, aby vám tu manu necucal).Důležité: Vždycky se snažte být v jedné partě se Shadow Priestem, pak-li je na Raidu. Po dosažení určité úrovně Equipu vám téměř zcela eliminuje nutnost starat se o vlastní manu. Předpokládá to kvalitního Shadow Priesta, co sám s manou nedojede a tím pádem vám ji bude moci konstantně doplňovat svým Damagem v průběhu celého boje. SP je Moonkinům dar z nebes. Elemental (či Resto) Shaman také není k zahození pro svůj všeobecný přínos všem Casterům a Blood Lust.


Naposledy upravil Colette dne Fri May 21, 2010 1:51 pm, celkově upraveno 4 krát
Colette
Colette

Poeet p?íspivku : 577
Age : 31
Location : Praha
Points : 714
Registration date : 01. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[MOONKIN] Roflette's Guide Empty DPS Cyklus

Příspěvek  Colette za Mon Apr 19, 2010 10:38 am

Trash
Nahazujte na moby Moonfire (dále jen MF); na co nejvíc, pak vám idol zaručeně procne. Vyplatí se ohodit všechny moby, neb MF na nich do konce stačí dotickat a dává vcelku velkou DMG. Je-li však mobů příliš, dejte ho tak 5-6x a pak, hned jak vám procne idol, zapněte Trinket (máte-li zrovna CD) a vrzněte tam Hurricane. Ten dejte co nejrychleji, ale tak, aby zasahoval celou vlnu. Toto z velkých Raidů v podstatě platí jen pro vlny v Hyjalu a možná na některých místech v BT. Hurricane se určitě nevyplatí, pak-li je mobů méně než 6. V tom případě je ohazujte MF a soustřeďte palbu Wrathů na jednoho.

Jelikož se mezi vlnami lze dopít, maximalizujte na Trashi svůj Damage-Output. Používejte MF hojně, Wrath namísto Starfire a nebojte se hodit Hurricane.Boss

1) Nahoďte Faerie Fire a udržujte po celý boj
2) Začněte Moonfirem. S trochou štěstí vám procne [Idol of the Unseen Moon] (ale dejte MF jen jednou)
3) Začněte smažit Wrathy
4)Obnovujte MF, jakmile dotiká.

Takto až do konce. Pak-li se musíte během boje pohybovat, nahoďte MF při pohybu a přidejte i [Insect Swarm]. V pohybu stejně můžete kouzlit jen instanty.

Mačkat Moonfire opakovaně po sobě je kontraproduktivní, protože tím pouhým přímým Damagem nedáte zas tolik a navíc MF je velmi drahé kouzlo (mana). Jediný případ, kdy se vyplatí naspamovat si Buff z idolu, je, když se chystáte zapnout trinkety ap.
Ne vždy to jde ...

Uvedený příklad Damage do Bosse platí pro zcela ideální podmínky. Tzn. Shadow Priest v partě a neomezená mana (v rámci doby, co sundaváte Bosse, tedy průměrně 5 minut). I v ideálním případě, s masivní infusí many od Shadow Priesta, stejně vždy použiji Innervate a nezřídka chlastám i Mana Potiony. Moonkin je kulomet, ale mana je jeho munice ...

Vždy musíte sem tam kouknout na svou manu a zhodnotit situaci. Jak dlouho to ještě potrvá? Vydržím to takhle do konce? A pak-li ne, co musím učinit jinak?

Snížit svou spotřebu many lze asi dvěma způsoby:
1) Starfire namísto Wrathu. Dáváte menší Damage, ale žere to méně many (i když rozdíl není tak markantní)
2) Extrém: vydržovat jen Moonfire, Insect Swarm a Faerie Fire. To uděláte, když už jste skoro na suchu a boj je ještě dlouhý. Většinou je to krátkodobé řešení; buď vám dojede Cooldown na Mana Potion, anebo ji doregenerujete, a začnete zas pražit.

Existuje i způsob, jak si ji navýšit:
* Moonkin dostává za Melee zásahy manu; v podstatě stejně many, jako dá DMG (čili za ránu za 200 máte 200 many). Když jste fakt na suchu, a stalo se mi to docela nedávno, udržujte FF a 2 DoTky a připojte se k Meele Groupě. Rubejte zezadu do Bosse a mana vám pomalu najede. Sice se propadnete v Damagi bůhvíkam, ale to se v tomto případě už stejně stalo a je to rychlejší mana regen než jen stát na místě jak perský osel. Jakmile vám dojede CD Mana potky anebo narubete tak 50% many, odstupte dozadu a začněte zas normálně kouzlit.Těžké začátky

Začátky bývají těžké, pro Moonkina obzvlášť. Smiřte se s tím, že bez Equipu budete i se Shadow Priestem na Bossovi za chvilku na suchu. U Moonkina tvoří více Damage schopnost nevytéci s manou, než mít vysoký Spell Damage/Crit. Nelze podat přesnější návod než shora. Musíte zvážit, jak dlouho Boss potrvá, jaké jsou vaše podmínky a podle toho se přizpůsobit. Situace se může zkurvit i během boje, např. chcípne Shadow Priest. Snažte se rozplánovat si to tak, abyste dojeli s manou co nejpřesněji na okamžik, kdy padne Boss. Toto si musí člověk zažít.

Zezačátku se skoro vyplatí jen vydržovat obě DoTky a spamovat Starfire. Jak rostete, bude Insect Swarm stále více znevýhodněn oproti jednomu vykouzlenému Wrathu.!!! Jakmile si to můžete dovolit, tak Moonfire + Wrath Spam. Je to sice náročné na manu, ale dáte s tím prostě nejvyšší DMG !!!


Naposledy upravil Colette dne Tue Jun 29, 2010 6:26 am, celkově upraveno 13 krát
Colette
Colette

Poeet p?íspivku : 577
Age : 31
Location : Praha
Points : 714
Registration date : 01. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[MOONKIN] Roflette's Guide Empty Staty

Příspěvek  Colette za Sat Apr 24, 2010 1:11 pm

Intellect - Máte z něj sice pár hezkých bonusů, ale rozhodně negemovat ani neenchantovat.

Spirit - Regenerace Many je důležitá, ale opět to samé co u Intellectu.Spell Damage - Prioritní stat. Jakmile máte tak aspoň 25% Critu (i s Aurou, čili tak těch 20% bez ní), maximalizujte ho.

Spell Crit - Jak bylo řečeno výše. Dokonce ani pro Moonkina není důležitější než Spell Damage, i když nějaký ten základ je třeba mít.

Spell Hit - Je bezesporu důležitý. Upravují vám ho Talenty, jež jsou v každém z uvedených Talent Buildů obsaženy, a s nimi je Hit Cap = 152 Spell Hit Ratingu. FF se vám k Hitu nepočítá, to je jen pro Melee Classy! Spell Hit je rozhodně nejdůležitějším Statem, takže když ho máte opravdu málo a nebudete mít moc možnost to brzy změnit nějakým itemem, tak si ho nagemujte.


Naposledy upravil Colette dne Sat Apr 24, 2010 1:19 pm, celkově upraveno 2 krát
Colette
Colette

Poeet p?íspivku : 577
Age : 31
Location : Praha
Points : 714
Registration date : 01. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[MOONKIN] Roflette's Guide Empty Gemování

Příspěvek  Colette za Sat Apr 24, 2010 1:12 pm

Navzdory všeobecně rozšířenému omylu, dokonce i pro Moonkina platí, že SPELL DAMAGE > spell crit ! Rozdíl je sice nižší než například u Warlocků, ale je tam.

Neznamená to samozřejmě, že žádný Spell Crit nepotřebujete. Od toho jste Balance Druid, abyste museli udržovat přiměřený Balanc. Moonkin Aura vám vak přidá 5% Critu navíc. Zhruba na 25% už začíná být Crit méně výhodný, takže s touto hodnotou jeďte čistě na Spell Damage. Gemování je tu úplně stejné jako u Warlocků (Viz. Colette's PvE Destruction Guide). Pro více infa jděte tam, zde uvedu souhrn:

Meta: [Chaotic Skyfire Diamond] (12 Spell Crit + 3% Critical Damage Increase; Vyžaduje 2 modré Gemy)

2 modré Gemy: [Glowing Shadowsong Amethyst] (6 Spell Damage + 7 Stamina)

Yellow: [Potent Pyrestone] (6 Spell Damage + 5 Spell Crit)

Yellow2: [Great Lionseye] (10 Spell Hit)

Red: [Runed Crimson Spinel] (12 Spell Damage)


Dva modré dejte někam, kde máte modrý Socket a kde je hezký Socket Bonus (většinou +X Spell Damage). Např. [Belt of Blasting]. Kde jsou retardované sockety (např. [Scarlet Sin'dorei Robes] či [Hood of Hexing]), nagemujte všechny sockety červeným gemem (+12 Spell Damage). Čistý Spell Crit negemujte. Se Spell Hitem to také nedoporučují úplně hrotit. Hit Cap je 152, ale když máte tak 120, nederte se hitovými Gemy, protože stejně pravděpodobně co nejdříve vezmete nějaký item, co ho v sobě má.


Naposledy upravil Colette dne Sat Apr 24, 2010 1:54 pm, celkově upraveno 3 krát
Colette
Colette

Poeet p?íspivku : 577
Age : 31
Location : Praha
Points : 714
Registration date : 01. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[MOONKIN] Roflette's Guide Empty Enchanty a Záplaty

Příspěvek  Colette za Sat Apr 24, 2010 1:23 pm

Weapon - [Enchant Weapon - Major Spellpower]

Head - [Glyph of Power] (Sha'tar; Revered)

Shoulder 1) - [Power of the Scourge] (Sapphiron; Naxxramas)
Shoulder 2a) - [Greater Inscription of the Orb] (Scryers; Exalted)
Shoulder 2b) - [Greater Inscription of Discipline] (Aldor; Exalted)

Legs - [Runic Spellthread] (Tailoring; Scyrers)

Back - [Enchant Cloak - Subtlety]
Chest - [Enchant Chest - Restore Mana Prime]
Wrist - [Enchant Bracer - Spellpower]

Hands - [Enchant Gloves - Major Spellpower]
Feet - [Enchant Boots - Vitality]

Ring (jen Enchanteři) - [Enchant Ring - Spellpower] (Keepers of Time; Honored)Poznámka:
[Power of the Scourge] je z praktických důvodů skoro nemožné sehnat. A kdyby to přeci jen padlo a byl na Raidu dobrý Mage či Warlock, bude slušností jim to nechat.


Naposledy upravil Colette dne Tue Jun 29, 2010 6:20 am, celkově upraveno 2 krát
Colette
Colette

Poeet p?íspivku : 577
Age : 31
Location : Praha
Points : 714
Registration date : 01. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[MOONKIN] Roflette's Guide Empty FUCK - Frequently Asked Questions

Příspěvek  Colette za Sat Apr 24, 2010 1:44 pm

Mám Gemovat Crit?
Ne. Nikdy. Gemujte do žlutých děr půlené SpellDmg/SpellCrit, ale nikdy čistý (spell) Crit.

Je lepší Starfire nebo Wrath?
Lepší je spamovat Wrath a nechávat jen tickat Moonfire. Ten tam stejně dáváte v podstatě jen kvůli tomu, aby vám sem tam procnul idol. Moonkin je taky dost o jednom tlačítku. Starfirem dáte celkově méně, jen tak rychle nevytečete s manou, takže zezačátku je to asi lepší. Občas přejdu na Starfire, když vidím, že bych jinak vytekl.

Jaké Addony používáš?
Klasicky Omen Threat Meter. Kdo mu nevěří, může si k tomu pustit ještě Diamond, ale ten nebere v potaz změny Aggra, takže to je spíš záchrana pro případ, kdyby se Omen nějak bugnul. Vše ostatní je kosmetika.

Je lepší Aldor, nebo Scryers?
Lepší je Aldor. Pro všechny, Moonkina nevyjímaje.

Je lepší Mana Potion, nebo Destruction Potion?
Samozřejmě Mana Potion, protože "there's no fun in OOM" (žádná sranda bez many). Pak-li však nemáte o manu nouzi a chcete to při Blood Lustu a trinketu vysolit, můžete si hodit Destro-Potku. V dobrém Raidu se SP si ji sám hodím vždy aspoň jednou.

Musím talentovat Improved Faerie Fire?
Ano, vždycky. Sice z něj sami nic nemáte, ale je to jeden ze znatelných supportů Raidu. Jak jednou načapám Moonkina bez tohoto talentu, bude hodně zle.

Bůů, nemám manu, budu Feral!
Feral není lepší DMG než Moonkin a také toho bohdá nebude. Je-li Feral nad Moonkinem, tak ho buď krutě přeeqiupovává, anebo Moonkin hraje špatně. Feral prostě smrdí a je dobrý jedině jako Tank. Smile
Colette
Colette

Poeet p?íspivku : 577
Age : 31
Location : Praha
Points : 714
Registration date : 01. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[MOONKIN] Roflette's Guide Empty Re: [MOONKIN] Roflette's Guide

Příspěvek  snec za Mon Jan 17, 2011 12:50 pm

mas to pekny, ale mam par vyhrad. Tak za 1)Ubral bych 3 body ze subtlety a narval bych je do regenu, ptz ne vzdy se podari to, ze mas v grupe SH Priesta. 2)Mam vyhrady k tomu Wrath spamu. Zkousel jsem varianty s wrathem a starfirem a lepsi je varianta Starfire. O dost vic dps a dmg na bossoj nez s wrathem a navic se tim kotel usetri mana. Se starfirem se drzim v prvni 10. v dmg. Potom sem zkousel gemy pouze do 10spell crit do vsech barev a taky to nebylo tak zle.

snec
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[MOONKIN] Roflette's Guide Empty Re: [MOONKIN] Roflette's Guide

Příspěvek  Eithnee za Tue Jan 18, 2011 3:41 am

Myslím si že unás když BYL bala, tka byl VŽDY v grupe se SP Smile

_________________

[MOONKIN] Roflette's Guide 2199lw1
[MOONKIN] Roflette's Guide A26x75

2.5.2012 21:56:37 [G] [Cekinozka]: připadám si jak debil
3.6.2014 17:59:54 [G] [85:Moonrage]: jezisi kriste kazdy den mi pise word jaky sem op skiller 
Chytrý člověk získá víc od svých nepřátel, než hlupák od svých přátel. - Niki Lauda
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[MOONKIN] Roflette's Guide Empty Re: [MOONKIN] Roflette's Guide

Příspěvek  Tlamaus za Wed Apr 20, 2011 10:13 pm

V první řadě chválím, takhle dobře zpracovaný topic o balance druidech jsem nevidel v zivote nikde, elitistjerks nevyjímaje.

Ale jenom jestli můžu trošku doplnit starfire/wrath problematiku
Mnoho různých trinketů, setbonusů, idolů nahrává starfire. Jenom starfire. Myslím tím 4x t5 bonus nebo 4xt6 bonus, kde jsou oba velmi dobré a vyplatí se kvůli nim oželet pár bodíků do spell dmg. Pak třeba takový procuje jenom ze starfire. Velmi diskutabilní a mnohokrát bezvýsledně diskutovaný rozpor mezi dvěma idoly: Unseen moon a Ivory idol of moongoddes. Dle mého názoru je moongoddes lepší. Ale toto nechme stranou. Dále:Wrath má globalcooldown 1 sekundu. Jak je všem známo pod 1 sekundu se nedostanete hastem, bloolustem/heroismem a už vůbec ne Nature's Graspem. To znamená, že po procu Nature's Grasp jde veškerý haste nebo bonus z heroismu do kelu. Kolem úrovně t6/SWP se hastu asi nevyhnete, ale to vůbec nevadí, haste není na škodu ba naopak(Ale zase na tom není tak dobře, aby se socketoval). Tohle vše nahrává starfiru a dělá starfire o dost silnější než wrath.

Critu je také potřeba podle mého názoru víc. 30%-35% se sovou a pak až pořádně se opírat do spelldmg.

Tlamaus
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[MOONKIN] Roflette's Guide Empty Re: [MOONKIN] Roflette's Guide

Příspěvek  Gwynet za Thu Apr 28, 2011 9:26 pm

Jen bych chtel dodat s manou balance druid nikdy problem mit nebude. na TBC funguje ze pokud dete mlatit do bosse zbrani tak se vam regeneruje mana podle atack poweru a jedine co potrebujete je jen feral stafka treba z SSC z trashe za jednu ranu dostanete tak 700-900 many. Je to paradni vec hlavne pro lidi se slabsim EQ ale hodi se to do vsech dungu.

Gwynet
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[MOONKIN] Roflette's Guide Empty Re: [MOONKIN] Roflette's Guide

Příspěvek  ripper za Thu Apr 28, 2011 10:37 pm

Gwynet napsal:Jen bych chtel dodat s manou balance druid nikdy problem mit nebude. na TBC funguje ze pokud dete mlatit do bosse zbrani tak se vam regeneruje mana podle atack poweru a jedine co potrebujete je jen feral stafka treba z SSC z trashe za jednu ranu dostanete tak 700-900 many. Je to paradni vec hlavne pro lidi se slabsim EQ ale hodi se to do vsech dungu.

No jenze rar sekund "mlaceni stafkou" ti padne dps tak, ze by se za to stydel i proteck war. Pokud se jedna o nejake seriozni DPS treba v SWP, tak si rozhodne nemuzes dovolit ¨napr. u Brutaluse mlatit stafkou. Na manu vykapat nemuzes, ale za jakou cenu, vysledne DPS (damage done) je to co se sleduje po fightu a kdyz tam budes mit o 1k dps mene jako prumerné DPS, tak je to spatny.

_________________
[MOONKIN] Roflette's Guide 8xrhit
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[MOONKIN] Roflette's Guide Empty Re: [MOONKIN] Roflette's Guide

Příspěvek  GWYNET za Mon May 02, 2011 9:31 pm

Samozřejmě že nemluvim jen o SWP je to vec ktera se uplatni tak od KZ do t5 dungu potom uz bala tak na manu nekape + sou jeste potky jestliže neni velkej mana regen prijde mi lepsi si udrzovat na targetu dotky a udelat nejakou tu manu nez tam ctvrt bosa cumet s dotkama na bosse s t5 uz to problem neni moc

GWYNET
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[MOONKIN] Roflette's Guide Empty Re: [MOONKIN] Roflette's Guide

Příspěvek  Colette za Thu May 19, 2011 4:59 am

Colette
Colette

Poeet p?íspivku : 577
Age : 31
Location : Praha
Points : 714
Registration date : 01. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[MOONKIN] Roflette's Guide Empty Re: [MOONKIN] Roflette's Guide

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru