The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[FURY] Warrior základy

3 posters

Goto down

[FURY] Warrior základy Empty [FURY] Warrior základy

Příspěvek  Shadowkill Thu Feb 03, 2011 4:53 am

No nic nudil jsem se, tak jsem si něco málo vyhledal a snad vám to pomůže, takže :

1. Hitcap=expertisecap>ArP>strength>2AP>crit rating>agility>haste -
1. Hitcap=163hitrating                                                                                                    
2. Expertisecap=26                                                                                                  
3. Soft ArP cap = 100% ArP(1400rating)
2. Glyphs of WW, heroic strike and cleave, minory jsou vicemene jedno.
3. rotation= BT>WW>Slam - nikdy nedejte Slam misto BT ci WW, byt by se jednalo o 0,5 vteriny !!!!!!
4. Deathwish se pry vyplaci davat do Bloodlustu, nemam odzkouseno, jeste uvidim, zda-li to nehazet az pri executech a recklessness davat pri WW.
5. Gemy  
1. Metac Relentless Earthsiege Diamond              
2. Cerveny sockety Arp/St - zatim v testu, co se vyplati vice Smile)
Tohle je prozatim vse, co jsem si tak nasel, rad si prectu vase nazory, tak prosim piste Smile
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior základy Empty Re: [FURY] Warrior základy

Příspěvek  Salfuris Fri Jun 03, 2011 10:47 pm

Zdravím jsem od aliance. Při čtení jsem si všiml, že trochu vynecháváte v rotaci Heroic throw, případně ten druhý. Já je používám na CD když zrovna neprocne bloodsurge. Navíc nestojí žádný rage a přece jen každý dmg dobrý. Co se týče Death Wish tak jsem se naučil ho dávat na začátku boje zároveň s recklessness. U některých bossů se stihne dotočit cooldown a ještě ho pustím jednou, což může být způsobeno celkově malou dmg na našich raidech. Někdo už tady forku zmiňoval, že execute už není to co bývalo, takže se asi nevyplatí čekat s těmi cooldowny. Ještě mě napadlo, že je možná zbytečné dávat glyph of Cleaving, který se na bossovi vyplatí míň než glyph of Execute. Jinak děkuji za celkově pěkně zpracované class forum.

Salfuris

Salfuris
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior základy Empty Re: [FURY] Warrior základy

Příspěvek  Froozen Fri Jun 03, 2011 11:03 pm

Heroic Throw sa do rotacie nepise, koli dlhemu CD, ale tak ano, ked je na to cas, kym dobiehavaju ostatne CD, tak je urcite vhodne ho vyuzivat.
Death Wish davam tiez na zaciatku boja, ale to zavisi aj od bossov, vacsinou si pockam na Bloodlust a potom odpalim Death Wish.
Co sa tyka Recklessnessu, tak na forku mystiqu je uz viac nez mesiac topic o tom, ze je bugnuty. Ma to 3 stacky, ale BT "zozere" naraz 2, whirlwind dokonca vsetky 3. No nikto z gm ani developerov sa k tomu nevyjadril a po takom dlhom case necakam, ze sa niekto este ozve.
A ohladom Glyph of Execute.. je pravda, ze sa na bossovi hodi viac, ale kedze execute pouzivam dost malo a Glyph of Cleaving sa vyborne hodi na trash, pripadne plosnenie mobov okolo bossa, tak som zvolil to. Je to samozrejme kazdeho volba na zaklade stylu hrania.
Froozen
Froozen

Poeet p?íspivku : 427
Age : 35
Location : Snina
Points : 253
Registration date : 13. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior základy Empty Re: [FURY] Warrior základy

Příspěvek  Wskin Sun Jul 24, 2011 12:06 am

Zdarec,vím že je tu diskuze o furym,ale zajímal by mě názor na armse,jestli jste ho zkoušeli ať už Froozen nebo Shadowkill nebo jinej war od vás,já jedu jako dps spec pve arms a dps mi nedělá problém,když jsem měl grupu a buffy tak s 4k GS eq jsem měl na patchwerkovi 4,8k DPS...ještě jsem si teď polepšil o Grim Toll a s tim se to ještě zvedlo,každopádně když jsem zkoušel fury vs. arms ještě v HC eq a za armse jsem točil víc,zasupportuju s tím raid,a přijde mi i zábavnější...ještě by mě zajímalo jestli za fury dáváte shattering throw (přecijen musíte přehodit stanci atd...) na úkor dps ale supportu melee clas.

Wskin
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior základy Empty Re: [FURY] Warrior základy

Příspěvek  ripper Sun Jul 24, 2011 12:11 am

Na warriory moc stesti nemame, takze ted nemame zadnyho velkyho hrotice. S DPS ti neporadim, ale co jsem videl a slysel musi byt fury o tridu lepsi dps nez arms, navic na +4% damage support mame combat rouga, takze tim se to vyrusi. A pochybuju, ze arms vytoci 8k dps stejne jako combat roug.

edit: tech 4,8k dps by u nas na patchwerkovi bylo krasny 19. misto, takze bych se toho rychle zbavil a hrotil bych fury
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior základy Empty Re: [FURY] Warrior základy

Příspěvek  Wskin Sun Jul 24, 2011 12:31 am

No nečekal jsem tak brzkou odpověď Very Happy Já jsem s tím měl 4. místo,dps asi nebude tak dobrá informační hodnota vzhledem k tomu že tam tiká Rend a Deep Wounds(problém s dps jako na tbc destro lock vs. fire mage),před mnou byl v dmg Arcane Mage a 1.+2. místo byly roguny který si házeli ToT a za mnou byly lidi co měli 5k DPS+ takže tak...navíc vzhledem k tomu jakej mam eq ve kterým mam 500 hitu a 44 expertise....je to eq co nikdo už nechtěl a tak jsem ho bral vzhledem k tomu že jsem mainspec prot...slyšel jsem názory že v současným eq je lepší arms a fury bude dobrý až s UD eq i když vím že už teď s tím lidi točí dost.

Wskin
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior základy Empty Re: [FURY] Warrior základy

Příspěvek  Froozen Sun Jul 24, 2011 7:32 am

Musim povedat, ze Armsa som na wotlk-u este neskusal, je tam dost pozmenena rotacia oproti tbc-cku. Co sa tyka dps, presne ti nepoviem, lebo na patchwerkovi som uz dlho dps nesiel, kedze tam treba zaskocit tretieho tanka.. Ale myslim, ze s prekrocenim 6k by problem nebol. Co sa tyka dotiek, tak deep wounds je na bossoch nahodene permanentne. No warrov mame malo, v drvivej vacsine mame maximalne jedneho dps wara v raide a ako fury je rampage podla mna vyhodnejsie, ako blood frenzy. Par krat som bol s arms warrmi napr v random VoA a dost dobrych arms hroticov som daval v dps bezne, takze si nesom isty, ci je arms v tejto fazy raidov lepsi ako fury.
Froozen
Froozen

Poeet p?íspivku : 427
Age : 35
Location : Snina
Points : 253
Registration date : 13. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior základy Empty Re: [FURY] Warrior základy

Příspěvek  Froozen Sat Oct 01, 2011 10:19 pm

Froozen
Froozen

Poeet p?íspivku : 427
Age : 35
Location : Snina
Points : 253
Registration date : 13. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior základy Empty Re: [FURY] Warrior základy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru