The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[MARKSMAN] Arcane Shot vs Steady Shot calculator

2 posters

Goto down

[MARKSMAN] Arcane Shot vs Steady Shot calculator Empty [MARKSMAN] Arcane Shot vs Steady Shot calculator

Příspěvek  Wesa Thu Jan 31, 2013 10:42 am

Na současném contentu většina MM hunterů řeší problém, zda v rotaci používat Arcane Shot nebo se vyplatí nahradit ho 4. Steady Shotem. Tak jsem si otevřel excel a za půl hodinky stvořil tohle:

http://uloz.to/xAT7BXW/arcane-vs-steady-xlsx
heslo pro stažení: genesis

Uvnitř najdete povídání, které by vám mělo odpovědět na všechny otázky. Dřív než začnete měřit váš dmg doporučuji si přečíst především část "O PŘESNOSTI" která je taktéž součástí tohoto excel dokumentu. Veškeré připomínky nebo dotazy pište přímo sem nebo ingame.


Naposledy upravil Wesa dne Sat Jul 04, 2015 6:39 am, celkově upraveno 1 krát
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[MARKSMAN] Arcane Shot vs Steady Shot calculator Empty Re: [MARKSMAN] Arcane Shot vs Steady Shot calculator

Příspěvek  Anonymní Thu Jan 31, 2013 11:08 am

Ty jo, mazec Weso....hodně velkej respekt a díky Smile Kdyby se mi včera nezresetovala totálně skada hned bych se pustil do počtů, zejtra kouknu na WoL tak jsem zvědavej...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[MARKSMAN] Arcane Shot vs Steady Shot calculator Empty Re: [MARKSMAN] Arcane Shot vs Steady Shot calculator

Příspěvek  Traken Fri Feb 01, 2013 6:05 am

Taktéž velikej dík za tento post.
Díky Wesíku.
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[MARKSMAN] Arcane Shot vs Steady Shot calculator Empty Re: [MARKSMAN] Arcane Shot vs Steady Shot calculator

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru