The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korruna - Fire Mage

2 posters

Goto down

Korruna - Fire Mage Empty Korruna - Fire Mage

Příspěvek  Korruna Sun Nov 13, 2016 11:17 am

Nick, armory: 
Korruna
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Korruna

Class, main spec, off spec, item lvl: 
Goblin Fire Mage 3/35/3 377iLvL.
Enchanting: 525 Tailoring: 525 
Skúšal som aj Arcane, ale musel by som ist reforge v prípade nutnosti nemám problém prehodiť.

Alti: 
Torick Undeath Shadow Priest 10/0/31 362iLvl.
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Torick


Věk: 
29

Zkušenosti s classou - theorycraft: 
Maga hrám asi 3/4 roka na Twine, predtým asi rok na Offi pol roka Pandaria, pol roka WOD, nebudem písať že ho ovládam na 100% určite na 99%  Very Happy vždy sa nájde niečo čo treba ešte vymastrovať, rád si nechám poradiť od skúsenejších.
Priorita statov: Intel - Hit(17%) - 1431 Haste rating - Crit - Mastery
Gemy: Meta - 54int/3%crit
            Red - 40int
            Yellow - 20ing/20crit
            Blue - 20int/20hit
Rotácia: Single target - Pre potka/trinket, Pyroblast, Living bomb, Mirror image na CD, Flame orb na CD, Fireball potom už iba Combustion pri nahodený všetkých dotiek a pekných critoch, Firebally ako main spell, pri proce Hot steak Firebal-insta Pyro, keď treba behať tak Scorch, obnovujem Living bomb po výbuchu.
3 a viac targetou - Pyroblast, Blast wave, Living bomb, Fire blast cez Impact sa rozhodia dotky, Flame orb, Dragons breath, Flame strike

Zkušenosti s raidy, PVE: 
BOT: 3/5HC
BWD: 2/5HC
TotFW: to je čo?  Very Happy starý content sa už ľudom nechce nejako skladať, ale kdľudne by som si zaprogresoval o achiev
FL: 7/7Normal 2/7HC
Skúsenosti s FL HC nemám moc veľké, každopádne taktiky mám naštudované/napozerané stačí ich len skúsiť v praxi, na TS počúvam a nie som žiadny wipe master Very Happy vždy robím to čo mám.

Vyhovuje ti náš raid time? Do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?: 
Váš raid time mi vyhovuje, chodím do práce a od 17:00 môžem byť online, cez víkendy aj skôr. Keď sa nedarí neleavujem raid až po zabitím posledného bossa. 

Máš Team Speak a můžeš v případě potřeby mluvit?: 
Mám TS, Mumble, Discord, sluchátka s mikrofónom, rozprávať môžem.


FPS a stabilita internetu během raidu: 
110FPS 15Mbit internet zvládnem aj 25man bez lagu.


S jakým cílem jdeš do The Genesis?: 
Samozrejme ste jedna z najlepších Guild na servery ak nie najlepšia a s niektorými ľuďmi od Vás som mal tú možnosť byť v jednej Guilde ešte na Mystiqu WOTLK. V Cryogenic kde sme proti Vám pretekali o RF Naxx OS EoE, ale v tedy som mainoval Shadow Priesta pod rovnakým nickom ako má môj alt. 
Vždy sa snažím dostať zo seba maximu, čítam návody, pozerám videa aby som sa mohol zlepšiť. Kritiku znášam, rád si nechám poradiť.

Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč (důvod odchodu)?: 
Once Again, je to moja už druhá guilda, kôli ľudom neodchádzam, ale ja hľadám guildu ktorá si drží úroveň. Ide mi hlavne o kvalitu raidov, vždy nám niekto chýbal a muselo sa doberať z worldu, potom sa nemohli ísť progresovat ďalšie HC.

Reference - screeny (UI/DPS/HPS), boss kills, videa: 
http://www.imgup.cz/image/LLmk
Jakó viem že to DPS nič moc dávam to skor ako UI Very Happy 
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss-kill=614279 DPS z Baleroca
Ten mage je ako ruleta, niekedy mate 50k raz 30k, záleží či máte šťastie na crity a proc hot steak.

Krátké info o sobě: 
Volám sa Rado, som z Trenčína Slovensko, skoro ako každý chodím do práce "lebo musím" inak som nerd čo sedí zbytok dňa za PC, mimo Wowka čo ma dosť baví hrávam Dotu 2, Diablo 3, Heroes of the Storm, Heartstone, Overwatch, Gta 5, Witcher 3, samozrejme že nie naraz, postupne to obmieňam  Very Happy keď nesedím za PC tak idem na pívo to mám rád, občas prečítam nejaké dobré fantasi a pozerávam animáče a seriáli.

Korruna

Poeet p?íspivku : 1
Points : 0
Registration date : 13. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Korruna - Fire Mage Empty Re: Korruna - Fire Mage

Příspěvek  Medvedik Sun Nov 13, 2016 1:17 pm

gilda presla na ofik tak to asi nema cenu vobec riesit

gl inde

lock
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru