The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

+10
Who
Dandyc
Stoura
laban
M4RtH
kryptikk
ripper
Minitarcz
gum_boB
Kentusak
14 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  Dandyc Sun May 30, 2010 10:49 am

ripper napsal:to Dandyc: co se ti na tech talentech nezda ? Very Happy
Seal of Command nahovno, Pursuit of Justice nahovno, Eye for an eye nahovno(teda kdyz zrovna nestojis pred tankem a nenechas se cleavovat) Very Happy
Dandyc
Dandyc

Poeet p?íspivku : 447
Points : 469
Registration date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  M4RtH Sun May 30, 2010 5:53 pm

Já bych to teda jezdil cca nějak takhle PvE Retribution ale jsou to talenty v praxi nějak neodzkoušené , by sem měl napsat Houmelessak který už to má zažité a co jsem koukal tak předposlední Hyjal naložil více než dobře , takže s dobrou rotací , partou a eq ten Retri není zase tak marnej , navíc je to hodně slušný support těch 3 % critu a 3 % damage může ve výsledku udělat daleko více než se zdá
M4RtH
M4RtH

Poeet p?íspivku : 602
Age : 33
Location : Havířov
Points : 608
Registration date : 20. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  ripper Sun May 30, 2010 7:24 pm

Dandyc napsal:
ripper napsal:to Dandyc: co se ti na tech talentech nezda ? Very Happy
Seal of Command nahovno, Pursuit of Justice nahovno, Eye for an eye nahovno(teda kdyz zrovna nestojis pred tankem a nenechas se cleavovat) Very Happy

Pursuit of justice : Kazdej tezce odsuzuje zvyseni rychlosti a nevidim duvod dost bossu ma vicero fazi u kterych musi hraci behat sem a tam. A cim rychlejsi budes tim toho vic nadmgujes nebo popripade menekrat umres.

Eye for an eye : Proc by si musel stat pred bosse a nechat se cleavovat ? kazdej druhej boss ma plosny spelly, kteryma strili do raidu.

Seal of command : Sice se nepouziva, ale prece jen neni spatny ho mit kdyz si clovek zajde nejaky BG apod..

Pokud jedes retri tak na zacatek je ti tenhle build nanic protoze nebudes mit dostatek hitu z EQ, ale v TOP EQ podle me mas tech 142hitu jen z EQ a mas defakto 8 volnych talentu takze je jen na tobe kam je das. Pokud ses zelenina tak to jed jak to ma marf.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  Gelu Sun May 30, 2010 7:43 pm

ripper napsal:
Eye for an eye : Proc by si musel stat pred bosse a nechat se cleavovat ? kazdej druhej boss ma plosny spelly, kteryma strili do raidu.

Ty plošný spelly by musely critovat aby to dávalo dmg, to mám pocit neni pravda, takže na bosse to moc použitelný nebude.
Na druhou stranu, kam jinam to dát, do pvp se to hodí Very Happy .
Gelu
Gelu

Poeet p?íspivku : 39
Age : 32
Location : inside Divine Shield
Points : 45
Registration date : 30. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  ripper Sun May 30, 2010 7:53 pm

Nemusi to byt jen na bossovi kdekoliv v HC. Tady jsou zakladni talenty na retri kterej da hit cap jen z EQ zde. No a zbyva 9 talentu, ktere neni kam dat!
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  Burzum Sun May 30, 2010 8:36 pm

ripper napsal:Nemusi to byt jen na bossovi kdekoliv v HC. Tady jsou zakladni talenty na retri kterej da hit cap jen z EQ zde. No a zbyva 9 talentu, ktere neni kam dat!

5 narvat do divine intellect, seal of command a pak osobne bych to dal do pursuit of justice
Burzum
Burzum

Poeet p?íspivku : 152
Age : 32
Points : 158
Registration date : 10. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  Dandyc Sun May 30, 2010 9:13 pm

já s palachem PvP nikdy nepojedu, protože mi příde, že s těma spellama co má bych v životě nikoho nesejmul Very Happy
a k těm talentům...ty talenty jak sem psal se mi zdaj do PvE prostě nah...., udělal sem si takovej svůj kompromis, kdy sem jeden bod narval do hitu a vytunil sem strenght a intellect
Dandyc
Dandyc

Poeet p?íspivku : 447
Points : 469
Registration date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  Valkyra Mon May 31, 2010 12:01 am

Valkyra
Valkyra

Poeet p?íspivku : 378
Points : 383
Registration date : 06. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  kryptikk Mon May 31, 2010 12:05 am

Radsi nez do toho kinga bych ty 3 talenty narval do BoMka. Tydle jsou teda takovy univerzalnejsi, ze s nima muzes jit treba hero nebo 10-m. Na druhou stranu do poradnyho raidu, kde by mel urcite byt jinej palat s BoKem, bych to tam narval.\

edit: popr. prendat ty body z benediction do imp. blessing of might
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  M4RtH Mon May 31, 2010 2:30 am

Přesně jak říká Krypl ...
M4RtH
M4RtH

Poeet p?íspivku : 602
Age : 33
Location : Havířov
Points : 608
Registration date : 20. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  Valkyra Mon May 31, 2010 3:41 am

Nic jinýho bych s tim nedělal, bomko chtěj maximálně roguny a jestě si pamatuju jak sem šel za retri a každej nadával, že není king Smile
BTW bomko nepoužívá ani palát, resp je pro něj horší než king.
Valkyra
Valkyra

Poeet p?íspivku : 378
Points : 383
Registration date : 06. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  kryptikk Mon May 31, 2010 5:49 am

I hunteri by ho meli chtit oproti BoKu. Dalsi vec je, ze na spravne slozenym raidu budes mit jak BoK, tak BoM Smile.

A kdyz uz teda budes nutne chtit mit BoK, tak mi prijde lepsi ubrat ty 3 body z Benediction. Nevim jak jste na tom teda s manou, ale prijde mi ze mit o trochu drazsi spelly vas nezabije a pridate tak nejakejch 40AP vsem co budou mit BoM.
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  ripper Mon May 31, 2010 6:55 am

I pro cementa je lepsi BOM jak BOK obzvlaste ted v dobe kdy clovek bere rogunskej EQ kterej nema STR ale AP.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  Valkyra Mon May 31, 2010 7:53 am

Kryptikk napsal:I hunteri by ho meli chtit oproti BoKu. Dalsi vec je, ze na spravne slozenym raidu budes mit jak BoK, tak BoM Smile.

A kdyz uz teda budes nutne chtit mit BoK, tak mi prijde lepsi ubrat ty 3 body z Benediction. Nevim jak jste na tom teda s manou, ale prijde mi ze mit o trochu drazsi spelly vas nezabije a pridate tak nejakejch 40AP vsem co budou mit BoM.

Tech 15% je dost, palach teče na manu jak svině. Jediný co se z tech talentů nedá odebrat sou talnety snižující cenu jeho spellů, popř vracení many. Potom je dobrý si dát všechno co mu zvyčuje dmg, ale ne na úkor ceny spellů. Za retri chlastáš mana potky na CD, když sem za něj chodil spotřeboval sem jich 3x víc jak za prot. A nějakejch 40 ap navic mi zato, že bych nemoh seslat judge, kterej mi zvyšuje crit, vrací manu a v důsledku toho mi nevyšla mana na 2 crusader striky... to za mi za 40 ap opravdu nestojí.
Dokonce je natom tak špatně, že musí na polovině many přehodit judge of crusader za judge of wisdom a konstantní manu si pak podrží jen díky 2 bonusu T6, healu kvůli SoB, a potkama na CD.
Valkyra
Valkyra

Poeet p?íspivku : 378
Points : 383
Registration date : 06. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  kryptikk Mon May 31, 2010 9:15 am

No dobre tak to sem nevedel ze tece na manu, ale nic to nemeni na tom, ze ten imp. Blessing of Might by mel urco mit namaxovanej klidne i na ukor talentu, ktery jemu samotnymu zvysujou dmg.
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  Valkyra Mon May 31, 2010 9:30 am

Tak nějakej navrhni aby to vyšlo Smile
Edit: vlastně se dá odstranit imp seal of crusader, stejně je nepoužitelnej, protože lolach většinou bez jow nevydrží s manou
Ale když už bude boss dávat plošnej dmg a palacha budou healovat natoli, že s manou vydrží.. je lepší 3% melee critu pro raid nebo 40ap navíc?
Valkyra
Valkyra

Poeet p?íspivku : 378
Points : 383
Registration date : 06. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  kryptikk Mon May 31, 2010 9:39 am

Rozhodne 3% critu. A tenhle talent ubere vic i samotnymu palatovi, nez kdyby hrabnul temer do cehokoliv jinyho.

Nema-li dost hit ratingu
Ma-li dost hit ratingu

Seal of Command kazdopadne nepotrebujes, horda pouziva Seal of Blood.
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  Valkyra Mon May 31, 2010 9:52 am

no zrovna ubirat jeden ze 3 nejlepších dmg talentů (str), kvůli kterýmu je lepší sockovat str než crit to bych nedělal.
S tim commandem taky nesouhlasim, nikdy sem nepřežil prince v KZ se SoB, prostě sem vydržel do doby co snižuje hp na 1 a pak sem se zabil... tzn byl sem naživu 30 sec. Zkoušel sem tam za retri bejt 6x a nikdy sem s SoB nepřežil dýl než 30 sec... Podobnej problém byl i u najentuse. Pravda není tech bossů moc, ale...
Z toho co si psal pro mě vyplývá maximálně tohle... když na raidu bude jen prot + retri, tak na vás seru a nebudete mit imp BoM. Prot palát a další aspoň budou mít kinga, ktrej je užitečnějsí pro více lidí.
Až budeš mit retri paláta a předmguješ s nim mě, teprv potom tě možná budu poslouchat.
Valkyra
Valkyra

Poeet p?íspivku : 378
Points : 383
Registration date : 06. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  M4RtH Mon May 31, 2010 10:02 am

Menší pozn : Nepočítá se náhodou do toho Imp. Seal Of Crusader i 3 % critu z Spell a Ranged útoku ? Alespoň takhle to je napsané ve hře v Talent stromu ..

" In addition to the normal effect , your Judgement Of Crusader will also increase the critical strike chance of ALL attacks made against that target by an additional 1 % ( per talent point spend ) "

Eh tu poslední větu sis mohl Valky odpustit , tohle je topic abychom si navzájem poradili popř. dohodli , nikoli pro to , aby se zde ukazovalo kdo má větší koule
M4RtH
M4RtH

Poeet p?íspivku : 602
Age : 33
Location : Havířov
Points : 608
Registration date : 20. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  Valkyra Mon May 31, 2010 10:04 am

No dokonce, ale nic to nemění natom, že se nedal používat dýl jak minutu, pak už sem se bez jow nedalo vydržet s manou.
Valkyra
Valkyra

Poeet p?íspivku : 378
Points : 383
Registration date : 06. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  Valkyra Mon May 31, 2010 10:10 am

M4RtH napsal:Eh tu poslední větu sis mohl Valky odpustit , tohle je topic abychom si navzájem poradili popř. dohodli , nikoli pro to , aby se zde ukazovalo kdo má větší koule

To sice moh, ale nemám rád když mi někdo kecá do něčeho, co nikdy nezkusil. Pochybuju že by si kripl změnil podle mě talenty, kdybych si přečetl co každý dělá a podle toho něco sestavil, aniž bych věděl jak tu ten talent prakticky funguje.
Valkyra
Valkyra

Poeet p?íspivku : 378
Points : 383
Registration date : 06. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  kryptikk Mon May 31, 2010 10:16 am

Mne tu jde o to, ze retri pala je jeden z nejlepsich supportu ve hre. Dmg ma stejne mizernej a nikdy nebude ani lizat paty poradnejm lockum, rogunam, hunterum, magum a pomalu jakykoliv jiny classe. Mozna si muze podat ruce s feralama. Pokud paladin nehodla vydrzovat JoC a nechce mit talenty v imp. BoM, tak at si klidne chodi nejaky KZtka, ale v BT, popr. do budoucna v SWP ho nechci ani videt.

A jestli chce palach mit radsi sam 80AP, nez aby mel celej raid 40AP navic (vcetne jeho samotnyho), tak tj vazne k zamysleni Smile.

EDIT: Tj jako kdyby se najednou rozhodl nejakej priest jet Smitera. Dmg to dokaze dat srovnatelnej se SP, jenze to sezere inervacku a support 0. K cemu to pak je? Smile
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  Valkyra Mon May 31, 2010 10:28 am

retradin až tak dobrej support není, všechny imp blessingy se dají nacpat jedině do holy. Tam aniž by přišel o nějakej potřebnej talent v holy může mít imp bom, imp bow a kinga.
Potom s tim co sem postoval chodil jeden retri do SWP. Holy házel bow/bom, retri kinga, prot salvy. Tohle byl nejlepší kompromis, protože nikdo nepřišel o nic. Naopak teďka když holy hází kingy, retri bow (ktery nemá vytalentený)/bom (to může mít vytalentěný) je to ztráta.
Nejlepší kompromis, protože retri měl co potřeboval na maximální dmg, holy co potřeboval na maximální healovaní a prot vše co pořeboval na tankování
Edit: takhle sme tam chodili po tom co nerfnulil Brutalluse, předtím se chodilo na 1 prot 4 holy, protože nikdo jinej nevydržel s manou.
Edit2: Za tím co sem psal si stojím, takhle se to prostě jezdilo a bylo to nejlepší. Proto já zas nechci v SWP vidět retri podle talentů co si postoval ty...
Esit3: Support talenty se kterejma chodili holy máš tady, po retri palachoj se pak vyžadovalo mít kinga a pak ať si hází talenty jaký chce.
Valkyra
Valkyra

Poeet p?íspivku : 378
Points : 383
Registration date : 06. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  kryptikk Mon May 31, 2010 10:57 am

No tak to potom by bylo idealni, kdyby to hazeli holy palati, stacilo rici dopredu, ze to muzou mit i holiny Smile. Jen mi porad do hlavy neleze, jak nemuze retri vydrzovat JoC. To by pak ta classa proste byla k nicemu Smile. By se nemusela ani brat, pritom co sem videl videjka top raid guild, tak ty tam casto toho jednoho retardina meli a pochybuju, ze by ho brali kvuli jeho vlastnimu dps.

Kdyby nekdo mel podobnou pripominku treba v rogun topicu, uzemnil bych ho jednim prispevkem. Hned se nemusis ohanet, at do toho nekecam Smile. Mne se proste jen zalibil koncept mit retardina v raidu kvuli supportu.
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  Valkyra Mon May 31, 2010 11:02 am

No kriple SWP je o nečem jiným, tam všichni dostávaj tak brutální dmg, že paladin nedojede na manu , protože ji má z healu. Tudíž může používat SoC. Další věc je, že s lepším EQ se paladin více zabíjí, tzn. taky heal -> mana.

Kryptikk napsal:Mne se proste jen zalibil koncept mit retardina v raidu kvuli supportu.
No mohl ses třeba předtím, než si začal poučovat zeptat proč si stojím za tím co sem napsal...
Valkyra
Valkyra

Poeet p?íspivku : 378
Points : 383
Registration date : 06. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 2 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru