The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[MULTI] Paladin - PvE/PvP - buildy

4 posters

Goto down

[MULTI] Paladin - PvE/PvP - buildy Empty [MULTI] Paladin - PvE/PvP - buildy

Příspěvek  Quirees Thu Dec 16, 2010 7:19 am

Hi,
Jelikož na wotlku poměrně dlouho hraji (hrál jsem) palacha,tak jsem ochoten Vám tu postnout svoje guidy jak na PvP, tak na PvE.

Prvně PvP - holy build.

PvE holy

Protadin

PvP Socky (holy): Osobně nesouhlasím s tím, že by vše mělo v PvP rvát do intelectu. Jakmile máte řekněme 23K many (Relentnes +) už jeďte pouze crit. Ten Vám zajístí časté procování talentu, který vytváří další flash of light instantní.
Ovšem do doby, než oněch 23K many budeme mít platí intel jako hlavní věc pro holy palacha.

PvE Socky (holy): Již na většině itemech (epických, především na setech) je kupa haste ratingu (na wotlku se nedělí haste a spell haste) Tudíž je již jasné, že nic nezkazíte tím, když hodíte pár socketů na haste. Je to ale především věc do raidů, kde je potřeba velkej overheal tanka, popřípadě tanka a offtanka (to nám zajišťuje Beacon of Light - hodíte na offtanka a healujete maina a healy od Vás dostávají oba.. Popřípadě to můžete udělat obráceně, v tom už není rozdíl. Leda by pouze jeden z tanků byl paladin, který má o 5% zvýšený healing na sebe. Tudíž je jasné, že by jste healovali paladina a Beacon by byl na druhém tankovi).
Ale minimálně do začátku (zhruba do úrovně T8.. t8.5) je zapotřebí házet intel. Ten nám zvyšuje jak spellpower, tak manu, které v raidech není nikdy dost.

PvE Socky (tank): No, řekněme si na rovinu, wotlk je jen o stamce. Ano, bohužel je to tak, ale to nic nemění na tom, že Paladin si již na wotlku vybírá věci, kde je Strength! .. Z talentů se nám se str zvyšuje zároveň i spellpower, který nám zvyšuje účinnost většiny spellů. Ovšem, jak už jsem říkal, ze začátku půjde hlavně o to vydržet, tudíž: sockety Stamina + cokoli na tankování. Při prvních dungách hodně tanků nebude mít ani def cap, tudíž je asi jasné, že stamina + defense rating bude to nejlepší.
Postupem času se budeme dostávat na Parry/Dodge + stamina (preferuji Parry, protože v ICC je debuff snížení dodge o 20%, čímž se dostáváme (za předpokladu t10 EQ) zhruba na nějakých 5-6%.



Všechny tyto buildy jsou moje vlastní, dlouhodobě zkoušené a osobně vyhovující. Samozřejěm se tam pár věcí může změnit, příklad: prot: nemusíte házet talenty do vylepšení Sacred Shield za předpokladu, že jste si jistí, že na raidu budete mít Holadina, který má Pve talenty.

Za každý comment budu rád. Případně jakákoli konzultace o těchto či i jinných talentech je pro mne vítána Smile

PS. Retri talenty sem házet nebudu, jelikož jsem retardina nikdy moc nehrál a vůbec nikdy jsem za něj nebyl žádný raid.


Naposledy upravil Quirees dne Fri Dec 17, 2010 5:07 am, celkově upraveno 1 krát

Quirees

Poeet p?íspivku : 19
Age : 32
Location : Týniště nad Orlicí
Points : 27
Registration date : 30. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Paladin - PvE/PvP - buildy Empty Re: [MULTI] Paladin - PvE/PvP - buildy

Příspěvek  ripper Thu Dec 16, 2010 8:17 pm

Zdarec diky za ty buildy a rady, jakmile nam spusti WOTLK, tak to tu opet ozije.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Paladin - PvE/PvP - buildy Empty Re: [MULTI] Paladin - PvE/PvP - buildy

Příspěvek  Quirees Thu Dec 16, 2010 11:52 pm

V pohodě, kdyžtak se tam pak můžu ještě rozepsat o eq atd.
Dál bych mohl sepsat ještě buildy na wara.. A snad i druida (resto) kterých jsem se nahrál taky dost.

Quirees

Poeet p?íspivku : 19
Age : 32
Location : Týniště nad Orlicí
Points : 27
Registration date : 30. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Paladin - PvE/PvP - buildy Empty Shadowkill

Příspěvek  Shadowkill Fri Dec 17, 2010 12:46 am

Nahrej, rád se něco přiučím Smile
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Paladin - PvE/PvP - buildy Empty Re: [MULTI] Paladin - PvE/PvP - buildy

Příspěvek  Quirees Fri Dec 17, 2010 5:08 am

Tak, talenty na wara jsou v sekci o Warriorech + jsem editnul tento post a přidal socky Smile

Quirees

Poeet p?íspivku : 19
Age : 32
Location : Týniště nad Orlicí
Points : 27
Registration date : 30. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Paladin - PvE/PvP - buildy Empty Re: [MULTI] Paladin - PvE/PvP - buildy

Příspěvek  Kuku Mon Jan 17, 2011 10:32 pm

Do haste bych nedaval , ICC gear a T10 kdyz je dobre nakombinovana dava hlavne 4~bonus k -0.3 na HL rika se ze haste cap je 680 kdy se FoL stava globalnim ...

Kuku
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Paladin - PvE/PvP - buildy Empty Re: [MULTI] Paladin - PvE/PvP - buildy

Příspěvek  Orin Tue May 17, 2011 9:18 am

s prot buildem bych nesouhlasil, například reckoning se mi zdá na wotlku jako největší blbost z důvodů tankování pomocí seal of corruption(ale je to na tobě O_o).. zde je můj: http://talent.mmo-champion.com/?paladin#faoWz6zihCn1K,HrFeO3,12213
jinak ano, socketovat co nejvíce stamku, def cap je 540 a hit tuším cca 263.. jinak tankovací rotace se jede podle stylu 96969.. jednoduše si nastavit makra s 9ti sekundovýmy a 6ti sekundovýmy cooldowny a spamovat to + doplňovat avengerem a hammer of wrathem..
macra zde:
9: /castsequence Consecration(Rank Cool, Holy Shield(Rank 6), Judgement of Wisdom
6: /castsequence Hammer of the Righteous, Shield of Righteousness(Rank 2)
Orin
Orin

Poeet p?íspivku : 18
Age : 29
Location : BRNO
Points : 19
Registration date : 16. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Paladin - PvE/PvP - buildy Empty Re: [MULTI] Paladin - PvE/PvP - buildy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru