The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock

+13
Kodos
Traken
Mari
therek
ripper
Pompoman
Vorpz
Wesa
Moonrage
Chizuru
Adva
Elaysa
Strejdík
17 posters

Goto down

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock Empty [PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock

Příspěvek  Chizuru Sun Oct 13, 2013 6:50 am

Nick: Chizuru

Věk: 18 let

Class: Warlock

Rasa: Blood Elf

Talenty: Affli / Demo

EQ: Main i Demo - 6119 nebo 6223 GS (volba trinketu)

Staty: Počáteční podmínky - selfbuff - Fel Armor, Flask of the North (Alchemy), Fel Intelligence od Felhuntera anebo Master Demonologist a Demonic Spellpower, Grand Spellstone

Affli - 3466 SP, 375 hit = 14,50%, 25,06% crit, 1341 haste
Demo - 3853 SP, 375 hit = 14,50%, 38,07% crit, 1437 haste

Trochu přehitováno mám teď ale nestačil jsem zajít ještě na retalent Very Happy 

Screen UI: Nemyslím si, že by to bylo relevantní, ale problém s tím nemám..

http://www.imagehosting.cz/images/wowscrnsho.png

Používané addony: "Je ich mnogo" Very Happy, namátkou XPerl, Bartender, ButtonFacade, Recount, Omen, Grid, DBM, Prat, MSBT, PowerAuras, Atlas...

Link na Armory:http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Chizuru

Theorycraft: :

Affli:

Jsem člověk, který se snaží z postavy vytáhnout její maximum, a proto jsem si zvolil jako main Affli, protože ze všech speců co se svým gearem hrát můžu, točí nejvíce. Talenty jedu standardní, v destro až po 2/2 Intensity kvůli pushbacku a v Affli se toho moc změnit nedá, krom 2/2 Improved Drain Soul, který mám kvůli redukci aggra.

Staty: hit (po cap) > SP > haste > crit > spirit.
Gemování:
červený slot: 23 SP
žlutý slot: 12 SP + 10 haste
modrý slot: pokud je socket bonus +6 SP nebo vyšší, tak 12 SP + 10 spirit, jinak 23 SP

Rotace: Před pullem bosse bych správně měl dát pre-pot Wild Magic, nicméně nemám to zažité a těch potek taky nemám tolik abych to mohl dělat vždy, takže řekněme že spíše teoreticky :DZačínám Life Tap(rank 1) pro buff z glyphu, poté Unstable Affliction (je možné že procne T10 set bonus, z toho by benefitoval Corruption, poté Corruption, Haunt, Curse of Agony. Míval jsem jinou rotaci na začátek ale tato se mi osvědčila více jelikož je rychlejší asi o 1 GCD. Pod 35% refresh Corr, pod 25% měním SB za Drain Soul. Díky Quartzu si snažím hlídat ticky DS a Haunt a UA refreshovat až po nejbližším tiknutí DS. Snažím se neclipovat dotky, ovšem někdy mi to ujede. Čili udržovat CoA, UA, Corr na targetu, Haunt na CD (efekt se přepíše i tak, a dá to navíc pár k dmg), jako filler Shadow Bolt.

Demo:
Demo mám jako offspec, a tím doslova offspec - hrát za to v nouzi dokážu, ale dmg tam mám poměrně mizerný a jsem spíše jako podpora do raidu než člověk, který tam vytočí 14k DPS. Nicméně preference statů je tady trochu jiná, s tím že se spirit dává před critem, kvůli zvýšenému procentu SP z něj přes Demonic Aegis.
Rotace: Immolate, Corruption, Curse of Doom nebo Elements, spam Shadowbolt. Pokud procne Molten Core, tak 3x Incinerate díky rychlejšímu castu. Pod 35% udržovat dotky na targetu a spamovat Soul Fire, s tím že můžu čas od času hodit Shadowbolt k udržení debuffu z něj.

Profese: Alchemy + Tailoring (450 / 450)

Jak dlouho hraješ WoW? Přesně si nepamatuju, ale někde kolem 4 let a více - ještě jak tady byl klasický Twinstar s 2.4.3 patchem před Wotlkem Very Happy

Zkušenosti s raidy na Twinstaru:
ToC10/25 - 5/5, ToGC10 - 5/5, ToGC25 - 5/5 Insanity, ICC10 - 12/12, ICC10 HC 11/12 (teoreticky ten fight znám, jen jsem neměl to štěstí ho zabít), ICC25 - 12/12, ICC25 HC - 10/12 (to samé jako u ICC10 HC)

Jaké máš FPS na 25 man raidu, máš spolehlivý internet?
FPS na 25 raidu spolehlivé, jen občas mi to mírně spadne tak ke 20, záleží na encounteru a kolik kravin mám najednou na obrazovce :DInternet v pohodě, 25 Mbps, lagy výjimečně, pády taktéž (stane se, že to někdy padne, ale je to výjimečně, jedu na wifi tak problém jsou možná povětrnostní podmínky)

Možnost komunikace na Mumble, funkční mikrofon? Mikrofon mi poslední dobou trochu stávkuje ale mám to vyřešené jinak, komunikovat mohu.

Do kolika můžete raidovat ve všední dny a o víkendu: Ve všední dny k večeru většinou vždy, o víkendu taky nemám problém, ale taky až odpoledne (pokud mám nějaké povinnosti, snažím si je do té doby vyřešit, ať mám klid). Ve všední dny odhaduju tak do půlnoci, v pátek a sobotu i klidně po 00:00).

Vyexpená / koupená postava: Poctivě vyexpená, od nuzných začátků v Eversong Woods až po vrchol své osobní soukromé slávy Very Happy

Jak dlouho hraješ za svoji class? Tolik let, kolik hraji WoW, Chizuru byla to moje první vyexpená postava.

Proč jsi právě Ty pro nás ta nejlepší volba?
Myslím si že jsem přizpůsobivý člověk, dokážu si nechat poradit, snažím se taktiky dodržovat a dávat ze své postavy maximum. Zda jsem komunikativní, asi ano (v přítomnosti lidí, které neznám, je to spíše opak, ale to se mění časem Very Happy), respektuju nadřízené autority a snažím se plnit své povinnosti.

Předchozí působení v guildách a důvod odchodu?
Když jsem se rozhodl doexpit svou Chizu z lvl 70, tak jsem prošel několika guildami, nicméně až první větší guilda kde jsem zakotvil, byli Inquisitors of the Horde. Po jistých osobních neshodách s majstrem Dolfikem mě vyhodil, spolu s několika dalšími lidmi, kteří založili guildu Knights of the Blood Oath, kde jsem strávil ještě delší čas. Po poměrně dlouhé době jsem se rozhodnul leavnout, kvůli nedostatečnému progressu, a šel do Never Back Downn. Nicméně tam se postupně začal kolektiv trochu měnit, lidi leavovali, a nelíbilo se mi tam hlavně, že jsem nucen chodit v offspecu, protože druhého warlocka tam nemáme.

Něco o sobě, proč si dáváš přihlášku právě k nám :
Jmenuju se Lukáš, brzy mi bude 19 let a právě studuji 4. ročník Střední průmyslové školy elektrotechniky a informatiky v Ostravě. Nejsem zrovna sportovně nadaný, v minulosti jsem byl na několik let hunterem (závodní lukostřelba v kategorii holý luk, pokud by někoho zajímalo Very Happy), ale odtamtud jsem odešel. Miluju programování, matematiku, PC hry, mám rád zvířata, a pokud by bylo na čem, tak jízdu na kole a plavání. K vám bych chtěl protože bych si rád prošel Wotlk endgame content, a doslechlo se mi, že už pilně progressujete LK 25 HC, čehož bych byl velice rád součástí, i když pochopil bych, kdyby se na mě nenašlo místo.

Pokud jde o lidi od vás, tak znám Advantage (pro reference se ptejte jeho Very Happy), Elaysu, Rippyho a jménem mi něco říká i Froozen, ale nepoznal jsem nijak blíže Very Happy

Zastihnout mě můžete většinu času na svém mainovi - Chizuru, nicméně poslední dobou zbytečně neslackuju na wow, takže největší šanci komunikace bude tady na fóru, kde to budu často kontrolovat Smile

Chizuru
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock Empty Re: [PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock

Příspěvek  Strejdík Sun Oct 13, 2013 7:02 am

Prihlaska jak vino. PRO

PS. Jeste kdyby si tak podal prihlasku nejaky diskopriest byla by to parada
Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock Empty Re: [PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock

Příspěvek  Elaysa Sun Oct 13, 2013 7:13 am

Cha, Chizu Very Happy.
V lockovi se sice moc nevyznám, takže talenty atd. těžko mohu posoudit, ale vím, že Chizuro vždy točil pěkně. Taktiky mu též problém nedělaly a ještě je to těžký pohodář.
Takže za mě určitě pro.


Naposledy upravil Elaysa dne Sun Oct 13, 2013 10:48 am, celkově upraveno 1 krát

Elaysa

Poeet p?íspivku : 43
Points : 16
Registration date : 04. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock Empty Re: [PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock

Příspěvek  Adva Sun Oct 13, 2013 8:13 am

Takže s týmto tu tvorom som bol dosť dlho v guilde, točí to celkom slušne, dobrý gear, myslím si, že ľudí, čo vedia taktiky a majú gear nikdy neni dosť. Jednoznačne ZA
Adva
Adva

Poeet p?íspivku : 203
Location : Košice
Points : 139
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock Empty Re: [PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock

Příspěvek  Chizuru Sun Oct 13, 2013 9:28 am

Napadlo mě, že jsem vlastně neuvedl reputace o sobě (i když by se měly dát dopátrat na armory), ale nemůžu upravit svůj příspěvek protože jsem ho postoval jako anonymní, tak alespoň zde:
Kirin Tor(hlava) - exalted
Sons of Hodir (shouldery) - exalted
Obecně všechno z WotLKu, TBC a něco málo z Vanilla mám exalted (40 Exalted Reputations)
Chizuru
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Points : 68
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock Empty Re: [PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock

Příspěvek  Moonrage Sun Oct 13, 2013 9:52 am

Přihláška pěkná,Demo spec se taky hodí dávám PRO.
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock Empty Re: [PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock

Příspěvek  Wesa Sun Oct 13, 2013 10:19 am

Chizuru Honshō (本匠 千鶴, Honshō Chizuru) is a student at Karakura High School, in the same class as Ichigo Kurosaki. She is a proud lesbian, who seems happy almost all the time. Her name is listed as the 31st student in academic achievements.

zdroj: http://bleach.wikia.com/wiki/Chizuru_Honshō
Ale jinak PRO Smile
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock Empty Re: [PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock

Příspěvek  Vorpz Sun Oct 13, 2013 10:29 am

+ Pěkná přihláška
+ Fajn equip
+ Warlock

Vypadá to fajn.. za mě PRO
Vorpz
Vorpz

Poeet p?íspivku : 30
Points : 5
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock Empty Re: [PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock

Příspěvek  Pompoman Sun Oct 13, 2013 8:27 pm

Moc pěkná přihláška. PRO
Pompoman
Pompoman

Poeet p?íspivku : 31
Location : Jihlava
Points : 14
Registration date : 13. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock Empty Re: [PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock

Příspěvek  ripper Mon Oct 14, 2013 12:01 am

PRO, třeba dostanu více volnosti Smile
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock Empty Re: Chizuru - Affli/Demo Warlock

Příspěvek  therek Mon Oct 14, 2013 12:24 am

PRO ještě by to sem chtělo dát zvukovou nahravku z mumble Very Happy

therek

Poeet p?íspivku : 50
Points : 19
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock Empty Re: [PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock

Příspěvek  Mari Mon Oct 14, 2013 12:55 am

PRo, dokážu si tě představit v Main raidu ... btw kolik tak točíš ?
Mari
Mari

Poeet p?íspivku : 384
Age : 32
Points : 229
Registration date : 05. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock Empty Re: [PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock

Příspěvek  Traken Mon Oct 14, 2013 12:55 am

Pro
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 44
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock Empty Re: [PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock

Příspěvek  Kodos Mon Oct 14, 2013 2:04 am

Určitě PRO, občas nemám na koho dávat Vigilku.
Kodos
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Age : 30
Location : Brno
Points : 199
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock Empty Re: [PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock

Příspěvek  Tod Mon Oct 14, 2013 3:15 am

jop
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock Empty Re: [PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock

Příspěvek  Chizuru Mon Oct 14, 2013 3:19 am

Moje DPS se hodně odvíjí od encounteru, někde prostě nevytočím ani kdybych chtěl, někdy se jen přespříliš hýbu, a taky si nejsem úplně jistý equipem, jsem přesvědčen že by z toho šlo vymáčknout více Very Happy Ale poslední raid, jsem na festerovi měl tuším 12,5k DPS. Jsem si vědom, že to není vysloveně moc, a jak říkám, myslím že mám nějaké mezery v equipu, chtělo by to probrat detailněji.. Jinak, pokud bych se třeba nedostal na main raid, nevadí mi to, klidně budu jako rezerva na lavičku, problém s tím nemám, chápu váš plný stav v raidu, když jde o tvrdý progress Smile
Chizuru
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Points : 68
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock Empty Re: [PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock

Příspěvek  Angellock Mon Oct 14, 2013 5:42 am

PRO
Angellock
Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Age : 31
Points : 123
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock Empty Re: [PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock

Příspěvek  Resike Mon Oct 14, 2013 5:56 am

Sice jsem ještě malý pívo ale za tu dobu co jsme spolu byli v guildě jsi byl hodně v pohodě Smile, za mě ikdyž nerozumím lockovi PRO.

Resike

Poeet p?íspivku : 9
Points : 1
Registration date : 05. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock Empty Re: [PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock

Příspěvek  Hedva Mon Oct 14, 2013 11:24 am

A proč by ne.
Hedva
Hedva

Poeet p?íspivku : 145
Points : 73
Registration date : 18. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock Empty Re: [PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock

Příspěvek  ripper Tue Oct 15, 2013 3:23 am

Přijat. Napiš si ve hře o invite. lock
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock Empty Re: [PŘIJAT] Chizuru - Affli/Demo Warlock

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru