The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

+15
Ruben
Mari
Tod
silverr
M4RtH
Kodos
Halgren
Moonrage
ripper
Letomas
Iamawesome
Medvedik
Mortysek
Wesa
Shadowkill
19 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Shadowkill Thu May 26, 2016 9:49 pm

Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Shadowkill

class: Shaman

main spec: Elemental - 371
off spec: Enhacement - 366

Alti:

Ripex - shaman - elemental 372, enhacement, skládám.

Věk: 25

Zkušenosti s classou a theorycraft, předchozí guilda a jiné:

Wowko hraji od svých já už ani nevím, snad 18 let, začínal jsem na Mystiqu jako warrior, kde jsme později jako guilda dokázali být prvními na serveru snad téměř ve všem. Pokračování dále na Twinstaru skrze warriora, který mě po čase přestal bavit a dál jsem pokračoval jako enhacement, kterého jsem si oblíbil ze všech class zde a speců, nicméně guilda toužila po supportu v podobě elementala, tak jsem přešel na elemental spec.

Samozřejmě jako theorycraft, všechny možné self buffed věci v podobě flašek a jídla, dále následuje prepotka, precast LB, dále někteří dávají flame shock, já upřednostňuji ještě jeden LB z důvodu doby trvání než ten první doletí na bosse, protože FS je insta spell, takže by fight začal dříve než tam doletí precast spell. Dále Lava Burst na cd, držet po celou dobu fightu na targetu až 3 pokud možno FS (Valiona a council), vyplňovat LB, případně chainem v případě více targetů. Elemental mastery pouštím zásadně při spuštění Theralion trinketu na navýšení DPS skrze větší šanci duplikování spellů. A Fire mentála pokud možno dát někde do startu při největší SP. Tolik asi ke spell poweru.

Shamana jedu převážně na 40 % mastery, neptejte se mě proč, zkouším, testuji a potom pojedu haste. :-) Momentálně mám 38 %. Samozřejmě hit cap a toť asi vše k reforgům.

Důvod mého leavnutí z této guildy bylo, že jsem poslouchal proč neraiduju s guildou, sice je pravdou, že jsem byl hráč s největším časem, co se online bytí týče ale nebyl jsem nikdy online v době, kdy se skládal raid, vždy jsem došel buď hodinu po a nebo kolikrát i později a věděl jsem, že i ve zbytku týdne v těchto hodinách tu nebudu, tak jsem chodíval raidy s Worldem aby jsem aspoň equipově se snažil s vámi držet krok až zas jednou budu mít čas.

Jak to mám teď ? Takže práci už mám najitou, dělám na dvou směnách v jednom týdnu na ranní a v druhém na odpolední. To znamená, že ranní mi začání v 6 u vás v 7 a končí ve 2 u vás ve 3. Odpolední začíná ve 2 a končí v 10 večer u vás v 11. Takhle to mám od pondělí do čtvrtka, v pátky akorát změna v tom, že ranní končí u vás ve 12:30 a odpolední končí u vás v 18:00. Víkendy mám volné.

ALE

Mám tu přítelkyni a stavím ji výše než WoWko tudíž, nebude to tak, že s vámi třeba idé začnu a další den (samozřejmě dám s předstihem vědět, dojít nemusím). Jsem upřímnej a záleží na vás. Leavnout jsem musel aby jsem po najití práce Vám tady prostřednictvím přihlášky mohl říci nějak hromadně, jak to mám.

Jinak rád hraji fotbal, hokej, stolní fotbálek, šipky, kulečník (billiard), wowko očividně. Studuji dálkově Přerovskou školu Logistiky.

Tak snad je to na vás, jestli mě budete chtít neříkám na občasné výpomoci a třeba jako maskota guildy, nechám to na Vás. ;-)
S pozdravem
Shadowkill
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Wesa Fri May 27, 2016 12:16 am

A já si myslel že už jsem ve wowku zažil všechno Very Happy
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Mortysek Fri May 27, 2016 12:17 am

Never ending story bro xD
Mortysek
Mortysek

Poeet p?íspivku : 77
Points : 9
Registration date : 17. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Medvedik Fri May 27, 2016 1:38 am

Bez barvicek

A wtf
Raz koncis pak hras pak leavnes a pak toto 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Iamawesome Fri May 27, 2016 1:51 am

PROTI

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Points : 128
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Letomas Fri May 27, 2016 2:00 am

PROTI
Letomas
Letomas

Poeet p?íspivku : 55
Points : 15
Registration date : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Mortysek Fri May 27, 2016 2:06 am

Pokud je žena vic jak wow tak PROTI xD
Mortysek
Mortysek

Poeet p?íspivku : 77
Points : 9
Registration date : 17. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  ripper Fri May 27, 2016 2:33 am

Já to nějak nepobírám tohle. :/
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Moonrage Fri May 27, 2016 5:12 am

Naatáhl mě za boty o 50k guildovní spoluhráč PROTI !!!!
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Halgren Fri May 27, 2016 7:03 am

PRO třeba se taky do g1 hned dostaneš
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Kodos Fri May 27, 2016 8:02 am

..PRO a nech si rovnou dát rank Inactive Very Happy

Ách jo..
Kodos
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Age : 30
Location : Brno
Points : 199
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Shadowkill Fri May 27, 2016 8:30 am

Nežádám o nic jiného než objektivní názor pro a proti. Udělal jsem to, jak jsem to udělal a nelituji toho, prostě to tak muselo být. :-)
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  M4RtH Sat May 28, 2016 10:50 pm

Buďto bereš ten nejlevnější perník z Olomouce či kde to bydlíš a nebo máš vážnou psychickou poruchu , nedokážu si jinak vysvětlit , jak se může člověk ve 25 chovat tak jako ty .

PROTI
M4RtH
M4RtH

Poeet p?íspivku : 602
Age : 33
Location : Havířov
Points : 608
Registration date : 20. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Shadowkill Sat May 28, 2016 11:37 pm

Říká člověk, kterej guildu leavnul vícekrát než by jsem dokázal spočítat a důvody byly kolikrát mnohem vtipnější než ten můj postup teďka ;-).

Každopádně jak to bylo, končil starej kontent, kde ta postava byla naequipována do bisu a se spuštěním nového contentu by ten gear znamenal 000nic, takže to byl nejlepší čas pro prodej postavy. S časem v Anglii jsem nevěděl, jak to bude a byl jsem i smířen s 12tihodinovými směnami v průběhu týdne = konec wowka. PO získání práce a uvědomění si, že ten čas na to nakonec mám, zase hrávám. Smile Prioritní systém jsem vám sdělil. Řekl jsem si tehdá, že skončím, o tom žádná ale když člověk to volno má a venku se nic nepodniká, protože Anglie a počasí zde je takový hmm na piču :-D, tak hrávám třeba teďka poměrně hodně až se tu zabydlím a seznámím s lidma třeba už nebudu hrávat vůbec, nevím, nedokáži ti říci, jak to se mnou bude ;-).
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty .

Příspěvek  silverr Sun May 29, 2016 12:30 am

vyrid prosim do prihlasky tomu curakovi shadowkillovi ze jeste jednou ho potkam na world raidu a jeste jednou to leavne tak si ho najdu


jestli ho vemete zpatky tak jsem ztratil veskerej respekt k vasi guilde





xDDDDD ja to mrdám
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Shadowkill Sun May 29, 2016 12:57 am

Kdo to psal ? :-D
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Tod Sun May 29, 2016 8:54 pm

Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Mari Sun May 29, 2016 8:58 pm

PRo
Mari
Mari

Poeet p?íspivku : 384
Age : 32
Points : 229
Registration date : 05. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  ripper Tue May 31, 2016 11:18 am

PROTI, ale ani po týdnu to nechápu. Tam musí fičet ty drogy v té Anglii jinak to není možné.


Změněno: na základě dalšího vývoje


Naposledy upravil ripper dne Thu Jun 09, 2016 9:59 pm, celkově upraveno 1 krát
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Ruben Thu Jun 09, 2016 7:42 pm

PRO
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Taz Thu Jun 09, 2016 7:45 pm

PRO
Taz
Taz

Poeet p?íspivku : 81
Age : 29
Points : 9
Registration date : 11. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Shadowkill Thu Jun 09, 2016 8:41 pm

No ono když si Moona hodíte na vodítko budu za to docela rád, pak by jsem třeba v guildě setrval dýl jak jeden den. Wink
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  ripper Thu Jun 09, 2016 9:19 pm

A ty kdyby ses začal řídit guildovními pravidly, tak bychom tu celou tuto šaškárnu nemuseli řešit.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Shadowkill Thu Jun 09, 2016 9:24 pm

Já jsem psal, že mám tento týden odpolední. :-) A i kdyby se jednalo o moji neaktivitu v tomto týdnu na guildovních raidech, sám jsem psal v přihlášce, že budu fungovat na občasné výpomoci a jako maskot guildy, že kolikrát i když budu mít ranní, budu mít lepší věci na práci než sedět ve wowku. 

Nebo o co go ?

P.S. - Moone díky za těch 50K.
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Raizen Thu Jun 09, 2016 9:53 pm

Shadowkill napsal:budu mít lepší věci na práci než sedět ve wowku. 


Cool story asi jako tvůj konec s wowkem, který byl dramatický víc jak jakékoliv drama ze Starověkého Řecka. Když už tady píšeš že Moon by měl dostat vodítko, tak ty by si měl dostat roubík a přes prsty za to co děláš na world raidech. Dřív mi bylo jedno že tvůj přínos je pro guildu nulovej, ale co mi jedno není je že děláš  ostudu guildě ,kde si pár let byl. Takže až absolvuješ léčebný program pro drogově závislé podej si přihlášku znova. Proti
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru