The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

+15
Ruben
Mari
Tod
silverr
M4RtH
Kodos
Halgren
Moonrage
ripper
Letomas
Iamawesome
Medvedik
Mortysek
Wesa
Shadowkill
19 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik - Stránka 2 Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Shadowkill Thu Jun 09, 2016 9:59 pm

Já teda nevím, kdo kdy se mnou měl problém na world raidu ale tak budiž :-D


P.S. Kašli to, zruš tu přihlášku, tohle nemá smysl, hodně štěstí v progressu.
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik - Stránka 2 Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Raizen Thu Jun 09, 2016 10:05 pm

Shadowkill napsal:Já teda nevím, kdo kdy se mnou měl problém na world raidu ale tak budiž :-D

O tom jak si leavnul maloriaka nevíš jo? Btw přečti si co tu psal Silver. A nehraj debila děkuji  Wink
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik - Stránka 2 Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Shadowkill Thu Jun 09, 2016 10:09 pm

Já debila nehraji, leavnul jsem více raidů, které neměly smysl :-) protože lidi tam točili 12K a leader s tím nic nedělal, tak se mi nechtělo wipovat dalších xxx hodin a co psal Sillver je hezký ale jak jsem z toho měl poznat o co se jedná ?

Hoď si zpátečku
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik - Stránka 2 Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Moonrage Thu Jun 09, 2016 10:26 pm

Bod č. 1 Ano Rippy už mě upozornil a s tím kickem jsem to neudělal dobře měl jsem ti napsat důvod vysvětlit atd... nicméně celá situace je o tom, že Halgren uzavřel přihlášku kde nespočítal ani pořádně pro vs proti.

Bod č. 2 Maskota už máme thereka a ten alespoň neleze na world pugy kde nedělá ostudu..., u Tebe je to bohužel jinak raidovacím partám jednak stejně nepomůžeš a když už jsi online tak si buď něco farmíš (budiž) a nebo jdeš pug kde to skončí ostudou... já jsem na tvojí adresu slyšel už tolikrát stížnosti typu afker, arogantní, leaver, atd atd... promiň ,ale hráče s touhle titulaturou u nás prostě nechci.

Bod č.3 Kdybych věděl, že budeš byť jen 1% přínosem dal bych ti taky PRO, protože jsi byl dlouho součást guildy jinak nevím proč ti lidi PRO vůbec dávají. Dovedu si tvůj přínos představit jen tak, že dost lidí budeš štvát protože ti dali proti a mají rozumný důvod tě v guildě nechtít.

Závěrem: Závěrem se ti omluvím, za ten neodůvodněný kick viz. Rippyho připomínka zcela správná. Byla to moje chyba kterou přiznávám a příště si na to dám pozor. Tímto bych to rád uzavřel na svém PROTI trvám díky a měj se.

PS: pokud v této guildě ještě stále převládá rozum a já věřím, že ano ,tak je logickým krokem tě nebrat.
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik - Stránka 2 Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Medvedik Fri Jun 10, 2016 12:58 am

Keby si si napisal o inv ze proste skrat rage atd tak budis 

Ale ked to chces formou prihlasky tak by sa k tomu malo pristupovat ako k prihlaske
teda s raidami nam nepomozes nie je dovod ta brat

Proti
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik - Stránka 2 Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  CollenO Fri Jun 10, 2016 1:19 am

To je jak telenovela. Shocked

CollenO

Poeet p?íspivku : 170
Age : 37
Location : Prešov
Points : 82
Registration date : 19. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik - Stránka 2 Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  ripper Mon Jun 20, 2016 5:31 am

Nepřijat.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik - Stránka 2 Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  gum_boB Mon Jun 20, 2016 5:54 am

pozoruju, že jsem si nemohl vybrat lepší čas na zkontrolování guild fóra po letech Very Happy


ale PROč mám přístup jen do sekce přihlášek?  snad nemáte obavy ze špionáže. smutně koukám? Sad 
gum_boB
gum_boB

Poeet p?íspivku : 615
Age : 30
Points : 553
Registration date : 01. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik - Stránka 2 Empty Re: [NEPŘIJAT] Shadowkill - ele / enha - shamik

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru