The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

+17
Valkyra
Raizen
silverr
M4RtH
Đawau
Dandyc
Strejdík
Toldi
amur
Shadowkill
Maatris
Traken
Degnicov
Froozen
Neii
Eithnee
Muattigorl
21 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Muattigorl Mon Sep 26, 2011 3:29 am

-název postavy: Muattigorl
-LvL postavy: 80
- Věk: 19 skoro táhne na 20
- Class, Talenty: Warrior, fury
- Eq:
Head: [Valorous Dreadnaught Helmet]
Neck: [Fool's Trial]
Shoulder:  [Valorous Dreadnaught Shoulderplates]
Back:  [Aged Winter Cloak]
Chest:  [Valorous Dreadnaught Battleplate]
Wrist:  [Bracers of the Tyrant]
Hands:  [Valorous Dreadnaught Gauntlets]
Waist:  [Verdungo's Barbarian Cord]
Legs:  [Valorous Dreadnaught Legplates]

Ring 1: [Circle of Death]
Ring 2: [Ruthlessness]

Trinket 1: [Grim Toll]
Trinket 2: [Mirror of Truth]

Main Hand: [Betrayer of Humanity]
Off Hand: [Armageddon]

Profese: Herbalism (375) a Alchemka (375- potion spec) na profese jsem si neudělam nějak čas ani náladu ale profese doskillím

-Zkušenosti s WoW: takže wow hraju cca 5let od začátku TBC na mystiqu vystřidal jsem i další servery ale jen pro fun jinak sem se byl stále na mystiqu jelikož své postavy mám rád a nenechal bych na ně dopustit, když sem si je vyexpil tak za ně taky hraju a budu hrát dokud nedosáhnu svého cíle a to je pokořit všecky raidy na wotlku až po Arthase pak už wow nemá pro mě význam hrát protože cataclysm jsem si nějak nezamiloval a už to není pro mě wow co bejvávalo je to pro mě už moc přehnaný jinak zkušenosti s dosavadními raidy mám vcelku víc než slušné vše projeté snad 100x takže taktiky znám ale klidně se přizpůsobím jiným jestli máte svoje.

-Proč jiná Guilda a důvod: jelikož guildu momentálně nemám protože jsem byl kicknut z PHGP za neaktivitu sice aktivní sem byl ale chodil jsem hodně málo raidy jelikož nebyl na to čas ani se skoro dostat k pc a když jsem se chtěl vrátit v plné síle byl jsem už bez guildy, moc mě to mrzí protože v PHGP sem byl víc než dost dlouho a poznal jsem tam fajn lidi který jsou schopný a hlavně strašně v pohodě a k vám bych chtěl jít protože věřím že bych u vás našel to co jsem v PHGP ztratil a to místo v guildě s pohodovými lidmi s kterými se dá fajn pokecat a suprově si raidovat na vysoké úrovni

Ps: chtěl jsem eq vypsat v odkazech ale nějak mi to nešlo tak se omlouvám a udělal jsem to aspon takhle pro představu o mím eq

Muattigorl

Poeet p?íspivku : 8
Points : 8
Registration date : 26. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Eithnee Mon Sep 26, 2011 3:36 am

Oproti přihlášce od Essekera je to 100 a 1 ... (pro tebe)

Co se týče Warriorů u nás v guildě ... Máme zde aktivní pouze Neiího, Froozna a Maraa, s tím že Neií a Marao jsou převážně Protecti.
Co se týče DPS máme spíše jen Froozna, kterej na tom jak si pamatuji s časem nebyl mockrát dobře ale třeba se čas změní ... Myslím si že jeden Fury warr by se určitě hodil.
K tomu tvé jméno si dobře pamatuji z TBC a za toho wárra fakt uměl ...

Za mě zde máš PRO.

Edit: s tím že musíš slíbít že budeš více aktivní jak Avvattars nebo jak se píše (0x za měsic)
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Neii Mon Sep 26, 2011 4:06 am

Za mě PROTI myslim že jeden fury warr na raidu stači a froo je tu skoro pořád, navic občas se hodíme do fury i já s toldim. A lidi i přesto že to ted nevypadá je stale dost.
A Marao má main fury, tanka chodi jen když je třeba.
EDIT: Svuj nazor bych změnil jedině že by si byl Arms.


Naposledy upravil Neii dne Mon Sep 26, 2011 4:17 am, celkově upraveno 1 krát

Neii

Poeet p?íspivku : 18
Age : 31
Location : Plzen
Points : 22
Registration date : 16. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Froozen Mon Sep 26, 2011 4:57 am

Mno.. vo svojej prihláške si sa rozpísal trochu viac ako lock v predchádzajúcej prihláške. Čo sa týka equipu, je relatívne dobrý, ale to má už v tejto dobe skoro každý, čo sa aspoň občasne venuje wowku. Na servery poznám dosť veľa dobrých warriorov, ale priznám sa, že o tebe som ešte nepočul.. Možno kôli tomu, ze si bol dlho neaktívny.. Osobne si myslím, že komentovať ťa ako warrior warriora nikdy nebude objektívne. No bol by si o dosť nápomocnejší, keby si hral za Armsa, kôli talentu Blood Frenzy a dvaja fury warrovia sú do raidu podľa mňa zbytoční.

Teda : Ak by si šiel za Armsa, tak by som bol aj za prijatie. Za furyho skôr nie...

Dodatok : Aldričku, moja aktivita bola nízka len počas prázdnin, keď som musel často počas raidu makať, teraz sa venujem wowku znova naplno.
Froozen
Froozen

Poeet p?íspivku : 427
Age : 35
Location : Snina
Points : 253
Registration date : 13. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Degnicov Mon Sep 26, 2011 5:34 am

Tady mi nezbývá nic jíného než překopírovat svuj post od locka:
Hele teď momentálně jsme sami rádi, že se sejdem včas na raid takže by sis o moc nepřilepšil + mne osobně v přihlášce chybí nějaké info o tobě (nevíme odkud jsi, co studuješ/kde děláš, tvé koníčky, zájmy, co piješ za pivo, co kouříš za cigára, jak velký máš péro Laughing ...Ne dělám si srandu ale něco takového na ten způsob by stálo za zvážení ne? Smile
Jinak NEVIM ale spíž ne....
Degnicov
Degnicov

Poeet p?íspivku : 449
Age : 32
Location : nacházím se někde na Zemi :P
Points : 420
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Traken Mon Sep 26, 2011 5:47 am

Taky nechápu aldriku co je na tom 100a 1 jako že ten eqwip udělal rozepsal? kdyby si s tim dal větší práci a ten eqwip sel nakliknou(odkaz) a barevně tak bych řekl ano, takhle podle mě opsal pár řádků navíc..
Říkám že frooo je tu pořád a toldi ted nemá motivaci a pořád je tu shadou, kterej teď leští nekde nějakou 13náctku.
jinak za mě taky proti
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Maatris Mon Sep 26, 2011 6:17 am

No nechci se vyjadřovat jenom podle přihlášky která je hezčí v které je toho více myslím že na přihlášce až zas tolik nezáleží ale co je v tom hráči a jak za svou classu umí. Podle mě muati svou classu ovládá dobře a je to kamarád už z TBC. jako nevím froo je tu ted pořád no... za mě i takPRO
Maatris
Maatris

Poeet p?íspivku : 75
Points : 35
Registration date : 03. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Shadowkill Mon Sep 26, 2011 6:19 am

Říkám že frooo je tu pořád a toldi ted nemá motivaci a pořád je tu shadou, kterej teď leští nekde nějakou 13náctku.
jinak za mě taky proti

Fu ! Je jí 17 a mohli byste se už taky trocha krotit Smile Už nám není 5 (Krom teda snad Trakyho, kterýmu to ještě pro tentokráte promíjím Smile )

A vypadá to, že se tam začnu u vás zase rozkoukávat, TBC už jsem celkem nabaženej, tak nějakej ten raid si tam s chutí zajdu. Takže můžete se na mě, tak do měsíce až doexpím ještě paláta na Insomnii těšit Smile zatím je 36tka Wink .

P.S. Dawau to, co jsem ti psal už neplatí, tu službu už neposkytují, prosím vás neřešte, co a kde ... tohle je mezi mnou a Dawauem Smile

Jinak, za armse nwm, jak tam točej ještě jsem to nezkoušel a já pojedu asi Fury a pak to taky zkusím mi to nedá ale co bude výsledek vám nepovím za mě nwm, jakošto neaktivního DPS wara (prozatím) a nechávám to asi na Neiim s Froozenem, ti o tom mají největší přehled Smile

Xo_Xo
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  amur Mon Sep 26, 2011 7:02 am

proti
amur
amur

Poeet p?íspivku : 329
Age : 30
Points : 297
Registration date : 31. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Toldi Mon Sep 26, 2011 7:22 am

Lappe napsal:Srry neií ale Toldas je online kdy ? Smile ...

vždy vtedy keď nie si ty
k prihláške: nejdem sa vyjadrovať lebo nehrám
Toldi
Toldi

Poeet p?íspivku : 532
Age : 34
Points : 412
Registration date : 19. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Strejdík Mon Sep 26, 2011 8:06 am

Tos celkem bych i rad nekdy pro Froo konkurenci aby sel jeste vic nahoru jak je(pokud to vubec jeste jde), ale pokud se casem vrati Shadow a je tu toldi, nei, marao tak podle me neni duvod nabirat wara. Rozhodne ne ted, situace muze byt jina pred ulduarem pac jsem zvedavej kolik lidi si da pauzu a kolik lidi se pak vrati. Kazdopadne Ulduar uje zabavny a Hardmody jsou na slusnej progres takze tu cekam Fullhouse Smile.
Ps:zapomel jsem na Mercyho ale kdo vi kde je tomu konec...

muj verdikt je PROTI
Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Dandyc Mon Sep 26, 2011 8:11 am

PRO lidi jeho skillu se neodmítaj, i když možná bude sedět na lavici.
Nikde není napsaný, že tu Froozen bude navěky. A i kdyby jo, konkurence je nezbytná pro neustálý zlepšování. Takže bych to bral jako příležitost pro Froozena ukázat, že i v konkurenci jednoho z top warů na serveru je schopnej si udržet místo v progress grupě.
A Neiiho a Toldiho off specy bych sem moc netahal. Chceme bejt top guilda, tak se s nějakejma off specama spokojit nemůžem.
Dandyc
Dandyc

Poeet p?íspivku : 447
Points : 469
Registration date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Đawau Mon Sep 26, 2011 8:59 am

Mám dotaz na Muattiho..Jsi původní Muatti nebo n? Po mystiqu pobíhalo za ty roky hodně postav s tímto nickem a vím minimalně o 2 které nebyly ve vlastníctví původního majitele.
Další dotaz navazuje na první otázku, jak to vidíš se stabilitou co se týče vlastnictví postav, už několikrát se tu oběvili hráči kteří se equipnuli a postavu buď prodali nebo vyměnili, myslim že o takové tu nikdo nestojí a u tebe mi tato otázka přímo nabízí.


Naposledy upravil Đawa dne Mon Sep 26, 2011 10:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Đawau
Đawau

Poeet p?íspivku : 410
Points : 332
Registration date : 19. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Froozen Mon Sep 26, 2011 9:48 pm

Z mojho nemenovaneho zdroja som pocul nieco v tom zmysle, ze ta postava casto menila guildy a casto menila majitelov. Takze tak isto ako Dawau, by som chcel pocut vyjadrenie Muattiho.
Froozen
Froozen

Poeet p?íspivku : 427
Age : 35
Location : Snina
Points : 253
Registration date : 13. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Muattigorl Tue Sep 27, 2011 2:11 am

takže abych se teda vyjádřil k otázkám vůči mě vemu to po pořadě Smile

to Lappe: nemusíš se bát aktivní bych byl víc krát než jen pár lognutí za měsíc Smile
to Neii: promin arms nepojedu i za cenu že mě nepřijmete z důvodu toho že rád hraju to co mě baví a když mě něco baví pak jsou i moje výkony lepší a i naopak když mě něco nebaví tak jsou moje výkony i horší takže bych byl nerad abych šel k vám s arms specem protože v pve mě tendle spec nechytil takže bych přínosem pro vaší guildu asi nebyl

to Dawa: původní muatti jsem už hodně dlouho od tý doby co jsem začal hrát na mystiqu a jak to vidím se stabilitou svých postav? no velice stabilní Smile o měnění postav se trochu rozepíšu u Froozena jelikož jeho post mě trochu překvapil

to Froozen: nechci nák urážet tvůj zdroj ale asi máš špatné zdroje jelikož nikdy jsem neměnil svýho maina maximálně alta za kterýho jsem nehrál třeba 5měsíců a ten char už se nepoužíval tak jsem ho vyměnil za něco co se mi hodilo momentálně už něco málo přes rok a půl vlastním stejný postavy a už nehodlám měnit protože jsem na to doplatil jednou tak už s výměnou jsem skončil jinak tvůj zdroj možná vycházel z počtu postav kolik jsem měl na tbc, měl jsem jich opravdu hodně ale moje byli max 3 a vždy byli max 3 i ted mám 3 postavy ale ostatní jsem měl pujčené od kamárádu kteří byli neaktivní nebo jsem nějaké dokonce dostal od kámošů co šli na ofik tudiž nvm kde vzal že často moje postavy měnili majitele a co se týče guild u toho se ti klidně rozepíšu protože je to celkem taky nesmysl protože už jsem byl ted možná něco málo přes rok a půl v PHGP a nebýt nepříjemnosti která se mi stala za kterou si mužu tak nák především sám tak bych tam byl do ted předtím jsem byl myslím dobře ve Friends of Exodus kde jsem byl od začátku guildy až do samého konce což byli skoro nebo dokonce dva roky a eště předtím jsem byl v tehdejším Heroes of Durotar kterou jsem leavnul jelikož se začla ta guilda ubírat pvp směrem já prahnul po pve a guildy které jsem vystřídal behěm expení to si myslím že nestojí za řeč

jinak ešte dodatek jestli vás to tedy zajíma k tomu vyměnování naposledyj sem měnil eště na tbc v době hyjalu nebo black templu ted už si nevzpomínám

Muattigorl

Poeet p?íspivku : 8
Points : 8
Registration date : 26. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  M4RtH Tue Sep 27, 2011 3:09 am

Libí se mi jeho postoj k vaším otázkám a stylem jakým to vše vysvětlil..Jet ARMSE když ho to nebaví by byla hloupost a další Fury by se rozhodně uživil..To že chodí Toldi a Neii za Fury?Vy máte Fury offspec?Beru to že tanci jsou potřeba ale vás dva jsem za Fury neviděl pekelně dlouho ( neberte to ve zlém , naopak jsem rád že vždy dáte přednost guildě a jejím potřebám .. )

Za mne máš PRO

Je sám sebou a toho se v dnešní době neskutečně cenní!

Ve svém chrámu pánem Wink
M4RtH
M4RtH

Poeet p?íspivku : 602
Age : 33
Location : Havířov
Points : 608
Registration date : 20. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Strejdík Tue Sep 27, 2011 4:19 am

Musim rict ze me mile prekvapil svym postojem a jak vse naprimo vysvetlil. Tohohle si stejne jako Marf taky cenim.
Nakonec mate pravdu i s warama u nas, ja bych mu sanci dal.
PRO
Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty .

Příspěvek  silverr Tue Sep 27, 2011 4:40 am

PROTI, promiň ale člověk co nemá ani vyskilované profese tady nemá co dělat.
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Raizen Tue Sep 27, 2011 5:13 am

Proti dost veci se me nelibi. Ale pokudli ti da Neii sanci proc ne Smile
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Đawau Tue Sep 27, 2011 5:41 am

Za mě proti


Đawau
Đawau

Poeet p?íspivku : 410
Points : 332
Registration date : 19. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Dandyc Tue Sep 27, 2011 8:57 am

silverr napsal:PROTI, promiň ale člověk co nemá ani vyskilované profese tady nemá co dělat.
wtf? tohle je tvůj důvod dát proti? má to nějakej vliv na skill a dps?
Dandyc
Dandyc

Poeet p?íspivku : 447
Points : 469
Registration date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Valkyra Tue Sep 27, 2011 9:54 am

Tyjo vy tu mluvíte o skillu, o nenalinkovaným eq, o tom že hraje od TBC, o měnění postav, kolik komu je let, že napsal krátkou/dlouhou přihlášku... Podle mě to jsou naprosto nezajímavý věci.
Jak víte kolik dá dps když ho nikdo nikdy v raidu neviděl? Byl s ním někdo alespoň hcčko?
Vzpomínám si jak se kdysi dohodnulo, že cl dotyčného člověka vyzkouší alespoň v hcčku/u panáků, nebo jste nato už zapomněli?
Když si podala přihlášku Shoopca tak jsem s ní byl minimálně 3 hcčka ještě než jsem napsal vyjádření, řekl jsem jí co dělá špatně, měla snahu se poučit tak jsem byl pro přijetí. UDĚLAL TOHLE NĚKDY NĚKDO Z VÁS?
Pro mě to vyzní dost vtipně když se tu hádáte o tom jaký je a přitom o něm víte minimum.

Já nejsem ani pro ani proti, jak se mám rozhodnout když nevím jak hraje?
Valkyra
Valkyra

Poeet p?íspivku : 378
Points : 383
Registration date : 06. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty .

Příspěvek  silverr Tue Sep 27, 2011 11:28 am

Ano dandici toto je můj duvod proč dát PROTI . Ano podle mě když člověk má tbc skill v profesích na mainovi tak to skill není, na svojí postavu mrdá a nezajimá ho jak být za svoji classu co nejlepši, a přestaň už konečně řešit svoje problémy v přihláškach... opravdu tím dělaš gildě jenom špatne jméno, už se to tu řešilo 10000000x tak toho už nechte a trošku se tam nahoře zamyslete.

PS: nezapomeň mi něco odepsat ať tu má rippy co promazávat... ale co už on je nato zvyklej, a ví že když se něco řeši s tebou tak to nemá cenu...
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Devilmaycry Tue Sep 27, 2011 9:55 pm

Z pohledu nehrajícího.Musím dát za pravdu Valkymu že pokaždé když se přijímal Pala nebo priest (Eliese) tak byl aspon v hcku a porovnavalo se ( Eliese in test v coilfangu + tusim auchindon ).Na druhou stranu ono HCcko stejne moc neukáže no
Devilmaycry
Devilmaycry

Poeet p?íspivku : 287
Age : 32
Location : Šumperk
Points : 330
Registration date : 07. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Muattigorl Tue Sep 27, 2011 10:45 pm

silverr napsal:PROTI, promiň ale člověk co nemá ani vyskilované profese tady nemá co dělat.

vyskillovat profese není problém daj se vyskillit kdykoliv ale na wotlku jsem přemýšlel že si je zruším a udělám si jwl proto jsem s profesemi nějak nespěchal jestli je to pro tebe tak důležitý tak si hold podám přihlášku až budu mít max skill Smile

Muattigorl

Poeet p?íspivku : 8
Points : 8
Registration date : 26. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru