The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

+17
Valkyra
Raizen
silverr
M4RtH
Đawau
Dandyc
Strejdík
Toldi
amur
Shadowkill
Maatris
Traken
Degnicov
Froozen
Neii
Eithnee
Muattigorl
21 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) - Stránka 2 Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  gum_boB Tue Sep 27, 2011 11:31 pm

PRO
gum_boB
gum_boB

Poeet p?íspivku : 615
Age : 30
Points : 553
Registration date : 01. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) - Stránka 2 Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Maatris Tue Sep 27, 2011 11:48 pm

Maatris
Maatris

Poeet p?íspivku : 75
Points : 35
Registration date : 03. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) - Stránka 2 Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Dandyc Wed Sep 28, 2011 3:55 am

silverr napsal:...
Mohl bys mi prosímtě vysvětlit, jaký svý problémy se snažím řešit, když se tě zeptám, jakej vliv maj nevyskillovaný profese na dps? Taky by ses měl někdy zamyslet nad tím, co píšeš.
Dandyc
Dandyc

Poeet p?íspivku : 447
Points : 469
Registration date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) - Stránka 2 Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Froozen Wed Sep 28, 2011 4:00 am

Matris, zase na 250k dmgu nemozes zistit, ake dps ma hrac pravidelne. To zrejme bolo len nejake plosnenie, kde ostatni hraci v parte dmgovali dost lezerne..
Froozen
Froozen

Poeet p?íspivku : 427
Age : 35
Location : Snina
Points : 253
Registration date : 13. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) - Stránka 2 Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Muattigorl Wed Sep 28, 2011 4:16 am

Froozen napsal:Matris, zase na 250k dmgu nemozes zistit, ake dps ma hrac pravidelne. To zrejme bolo len nejake plosnenie, kde ostatni hraci v parte dmgovali dost lezerne..

plosneni na lokenovi?

edit: jinak ano ostatní dmgovali jako kdyz nedmgovali ale todle co Matris postoval je dps na single targetu u posledniho bosse v HoL

Muattigorl

Poeet p?íspivku : 8
Points : 8
Registration date : 26. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) - Stránka 2 Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Froozen Wed Sep 28, 2011 4:28 am

ako si si iste vsimol, na tom screene nepise, z akeho to je bossa, tak ma laskavo neobvinuj, pretoze ten recount moze byt z cohokolvek.. aby som bol uprimny, tak mi pridu tvoje prispevky mierne arogantne, na to, ze ty si ziadas prijatie k nam (moj osobny nazor na teba)

Edit. Prosim niekoho z moderatorov, aby tu zbytocne prispevky premazal a nechal len "za/proti" prispevky.


Naposledy upravil Froozen dne Wed Sep 28, 2011 9:04 am, celkově upraveno 1 krát
Froozen
Froozen

Poeet p?íspivku : 427
Age : 35
Location : Snina
Points : 253
Registration date : 13. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) - Stránka 2 Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Traken Wed Sep 28, 2011 4:35 am

Froozen napsal:Matris, zase na 250k dmgu nemozes zistit, ake dps ma hrac pravidelne. To zrejme bolo len nejake plosnenie, kde ostatni hraci v parte dmgovali dost lezerne..
Nechci rejpat ale ten scren tam dával matris a kdybys pořádně kouknul tak tam je psaný HOL a loken mě to třeba došlo.
Jinak je pravda z 250k dmg a jednoho screnu moc nepoznáš.

Jinak platí pořád moje rozhodnutí proti
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) - Stránka 2 Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Colette Wed Sep 28, 2011 6:57 am

Nevim. Pamatuji ho ještě z TBC z arén a jakožto warriora ho tudíž nemohu respektovat jako lidskou bytost. Tady jsme ale PvE a poslední dobou není moc na Raidy (nejen na ty fiktivní) z čeho vybírat, takže nemáme co ztratit ...

Takže jsem asi slabě pro


Colette
Colette

Poeet p?íspivku : 577
Age : 36
Location : Praha
Points : 714
Registration date : 01. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) - Stránka 2 Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Muattigorl Wed Sep 28, 2011 8:26 am

Froozen napsal:ako si si iste vsimol, na tom screene nepise, z akeho to je bossa, tak ma laskavo neobvinuj, pretoze ten recount moze byt z cohokolvek.. aby som bol uprimny, tak mi pridu tvoje prispevky mierne arogantne, na to, ze ty si ziadas prijatie k nam (moj osobny nazor na teba)

promin jestli to tedy znělo arogantě to sem nechtěl aby to tak vyznělo to rozhodně ne

Muattigorl

Poeet p?íspivku : 8
Points : 8
Registration date : 26. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) - Stránka 2 Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  M4RtH Wed Sep 28, 2011 8:50 am

Takže

Za :

1) Tohle není diskuzní forum na libimseti.cz sekce "Pro náctileté" tak se tak začněte laskavě chovat , neděláte ostudu jen sobě ale celé guildě )

2) Podle čeho teda máme Valky soudit?Myslíš že každý z nás má čas s každým člověkem co si podá přihlášku procházet x heroicu aby jsem zjistil jestli mi padnul do noty?

Já vždy píšu podle toho jaký ten člověk na mne udělá dojem , jaký ma equipment a v neposlední řadě podle jeho přihlášky..To jestli se uchytí nebo ne už je na něm , je tu spoustu lidí kteří takhle prošli a teď jsou z nich pilíře guily..Ten opak si můžete živě vrátit u Varouska..

Přestaňte si laskavě dokazovat kdo z Vás má větší péro a dokud Vás někdo neosloví a pokud už jste řekli vaše rozhodnutí tak nic pro jistotu nepište , jsou z toho 3 stránky a PRO/PROTI napsalo zatím tak 10 lidí ...
M4RtH
M4RtH

Poeet p?íspivku : 602
Age : 33
Location : Havířov
Points : 608
Registration date : 20. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) - Stránka 2 Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Valkyra Wed Sep 28, 2011 9:29 am

M4RtH napsal:Podle čeho teda máme Valky soudit?

To je na vás podle čeho soudíte, ale u palachů jsem si vždycky čas alespoň na 1 Hcčko udělal. K většině ostatních přihlášek se nevyjadřují, pokud dotyčnýho z randomů už neznám. Proč taky... jediný co z přihlášky zjistím je jestli umí pravopis, jestli dokáže linkovat itemy, používat barvičky/má výtvarný talent... Z mého pohledu jsou to pro raid zbytečnosti.

Jediný co jsem z přihlášky zjistil, že má pro warra profky napiču. Což je u mě -. Protože profky celkem výrazně ovlivňují DPS. U plate melee je potřeba jen a pouze profky, které přidávají str, tzn. JWC + BS. Herbal ti dává heal, to je dobrý maximálně do PvP, alch máš 80? AP navíc, ale 40 str z BS je víc, 42 str z JWC je víc.
Valkyra
Valkyra

Poeet p?íspivku : 378
Points : 383
Registration date : 06. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) - Stránka 2 Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  gum_boB Wed Sep 28, 2011 8:02 pm

s tím co tady předvádíte bych se nedivil, kdyby ho ta chuť jít k nám brzo přešla...
gum_boB
gum_boB

Poeet p?íspivku : 615
Age : 30
Points : 553
Registration date : 01. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) - Stránka 2 Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  ripper Thu Sep 29, 2011 4:28 am

Za 1.) Chápu, že když se teď moc neukazujete ve hře, tak si máte co říct, ale spamovat si jděte jinam.
za 2.) bych to pomalu uzavřel ať ví na čem je!
za 3.) za mě PROTI z podobnýho důvodu jako uvedl Silver, když někoho brát, tak to musí trochu hrotit a ne tady jen tak proplouvat. Vyskillovat profese je otazka 1-2 dnů podle profese (daemonika běží 10 měsíců), kicknut z PHGP za neaktivitu, takže to o něčem taky vypovídá.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) - Stránka 2 Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Muattigorl Thu Sep 29, 2011 7:05 am

ripper napsal:Za 1.) Chápu, že když se teď moc neukazujete ve hře, tak si máte co říct, ale spamovat si jděte jinam.
za 2.) bych to pomalu uzavřel ať ví na čem je!
za 3.) za mě PROTI z podobnýho důvodu jako uvedl Silver, když někoho brát, tak to musí trochu hrotit a ne tady jen tak proplouvat. Vyskillovat profese je otazka 1-2 dnů podle profese (daemonika běží 10 měsíců), kicknut z PHGP za neaktivitu, takže to o něčem taky vypovídá.

ok díkec za názory loučím se tedy s vámi jinak k tej neaktivitě já aktivní jakž takž byl je tam víc členu který se ani nelogly 2 měsíce a jsou tam pořád jen u mě si asi někdo dupnul a vím asi i kdo já byl aktivní jednou do tejdne max dvakrát sem tak byl za měsíc na raidu jelikož času na začátku školy moc nebylo plno zařizování atd... a škola pro mě přednější než wow to se dá pochopit ale shiinu jen asi nasralo že sem si expil v době raidu alta na kterej sem se ani nehlásil z důvodu že bych byl na něm asi 45min a pak jsem šel na trénink tot asi vše k tej neaktivitě abych to aspon víc trochu objasnil jinak profese důvod sem uváděl proč to tak je takže GL při dalších progressech Smile

Muattigorl

Poeet p?íspivku : 8
Points : 8
Registration date : 26. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) - Stránka 2 Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Traken Thu Sep 29, 2011 6:31 pm

Takže pro 7 proti 10

Nepřijat ...

Můžete to tu locknout a hodit do koše
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior) - Stránka 2 Empty Re: [PŘIJAT] Muattigorl (fury warrior)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru