The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PROT] Warrior guide

+15
marao
Valkyra
Shadowkill
TToMasS
Degnicov
deathwarior
Redinin
Steal-Neii
Minitarcz
Felipe
kryptikk
ripper
Toldi
gum_boB
cigy
19 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Re: [PROT] Warrior guide

Příspěvek  kryptikk Tue Jan 05, 2010 7:44 pm

ze bych si zalozil warra Twisted Evil (asi az doexpim prknofrka - sveho pvp mejdze, pojedu na pve warr tanka Razz)

Tak jako kdyz vas vrznou do meele dps grupy a budete chlastat treba haste potky ci zrat flame capy (tj. stravu jako meelka), tak to podle me bez problemu date Smile.
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Re: [PROT] Warrior guide

Příspěvek  Toldi Tue Jan 05, 2010 9:18 pm

Kryptikk napsal:ze bych si zalozil warra

bez problemov ti poziciam mojho a mozes si to ist niekam vyskusat
Toldi
Toldi

Poeet p?íspivku : 532
Age : 34
Points : 412
Registration date : 19. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Shadowkill - Broxigaarr

Příspěvek  Shadowkill Wed Jan 06, 2010 1:50 am

Mel jsem tu cest potkat war co me inspiroval svym dpskem kolem 700 a tspkem kolem 1500 nikdy mu nedochazel rage a ran do nej slo taktez kupodivu malo;)
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Re: [PROT] Warrior guide

Příspěvek  ripper Wed Jan 06, 2010 2:28 am

Shadowkill napsal:Mel jsem tu cest potkat war co me inspiroval svym dpskem kolem 700 a tspkem kolem 1500 nikdy mu nedochazel rage a ran do nej slo taktez kupodivu malo;)

Tankoval nam HC SP a jako na konci dungu sem mel hubu az na zemi opravdovej borec , jak rychle to vsechno bral jsem nestihal doplnovat manu , obsolutne bez salvy a neurval sem mu to snad ani jednou s priestem. Opravdovej borec!
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Shadowkill

Příspěvek  Shadowkill Wed Jan 06, 2010 2:55 am

ripper napsal:
Shadowkill napsal:Mel jsem tu cest potkat war co me inspiroval svym dpskem kolem 700 a tspkem kolem 1500 nikdy mu nedochazel rage a ran do nej slo taktez kupodivu malo;)

Tankoval nam HC SP a jako na konci dungu sem mel hubu az na zemi opravdovej borec , jak rychle to vsechno bral jsem nestihal doplnovat manu , obsolutne bez salvy a neurval sem mu to snad ani jednou s priestem. Opravdovej borec!

Ten tvuj sarkazmus a ironie z toho cloveka bije do oci okey ja jsem ho mel rad a inspiroval me tak me nech udelat si jeho kopii z wara a az budu mit ten equip tak sam posoudim zda-li je to lepsi nebo horsi nez Nildonuv dodger proste nech to jednou na me vim ze se me snazite prekecat abych jel pouze tu dodge jako Nildon ale ja chci zkusit proste jiny cafe Wink
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Re: [PROT] Warrior guide

Příspěvek  Valkyra Wed Jan 06, 2010 3:18 am

ripper napsal:
Shadowkill napsal:Mel jsem tu cest potkat war co me inspiroval svym dpskem kolem 700 a tspkem kolem 1500 nikdy mu nedochazel rage a ran do nej slo taktez kupodivu malo;)

Tankoval nam HC SP a jako na konci dungu sem mel hubu az na zemi opravdovej borec , jak rychle to vsechno bral jsem nestihal doplnovat manu , obsolutne bez salvy a neurval sem mu to snad ani jednou s priestem. Opravdovej borec!

Jak se menuje?
Valkyra
Valkyra

Poeet p?íspivku : 378
Points : 383
Registration date : 06. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Re: [PROT] Warrior guide

Příspěvek  marao Wed Jan 06, 2010 3:21 am

Shadowkill napsal:
Ten tvuj sarkazmus a ironie z toho cloveka bije do oci okey ja jsem ho mel rad a inspiroval me tak me nech udelat si jeho kopii z wara a az budu mit ten equip tak sam posoudim zda-li je to lepsi nebo horsi nez Nildonuv dodger proste nech to jednou na me vim ze se me snazite prekecat abych jel pouze tu dodge jako Nildon ale ja chci zkusit proste jiny cafe Wink

nemyslím že šlo o sarkasmus Very Happy ten HC SP jsem šel taky a opravdu si to ten war dával Smile

pokud ovšem myslíme toho stejnýho člověka Very Happy


Naposledy upravil marao dne Wed Jan 06, 2010 3:26 am, celkově upraveno 1 krát
marao
marao

Poeet p?íspivku : 67
Age : 30
Points : 71
Registration date : 26. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Re: Warrior - Protect

Příspěvek  Srna Wed Jan 06, 2010 3:23 am

ja sem koukal ze dost lidi z jinej guild jezdej treba gem 5str+7stam a ne vsechno prave dodge atd..
Srna
Srna

Poeet p?íspivku : 95
Age : 32
Points : 101
Registration date : 15. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Shadowkill

Příspěvek  Shadowkill Wed Jan 06, 2010 3:26 am

marao napsal:
Shadowkill napsal:
Ten tvuj sarkazmus a ironie z toho cloveka bije do oci okey ja jsem ho mel rad a inspiroval me tak me nech udelat si jeho kopii z wara a az budu mit ten equip tak sam posoudim zda-li je to lepsi nebo horsi nez Nildonuv dodger proste nech to jednou na me vim ze se me snazite prekecat abych jel pouze tu dodge jako Nildon ale ja chci zkusit proste jiny cafe Wink

nemyslím že šlo o sarkasmus Very Happy ten HC SP jsem šel taky a opravdu si to ten war dával Smile

Tak jak pokazde kdyz se o nem zniminim nebo vidim rippy muj parry equip a socky tak me to akorat vzdy zkritizuje tak uz jsem trosku haklivejsi tak sry jestli to byla pravda coz je dost mozny Wink
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Re: [PROT] Warrior guide

Příspěvek  Toldi Wed Jan 06, 2010 3:28 am

nemate na mysli Broxigara?
Toldi
Toldi

Poeet p?íspivku : 532
Age : 34
Points : 412
Registration date : 19. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Re: [PROT] Warrior guide

Příspěvek  ripper Wed Jan 06, 2010 3:30 am

Shadowkill napsal:
marao napsal:
Shadowkill napsal:
Ten tvuj sarkazmus a ironie z toho cloveka bije do oci okey ja jsem ho mel rad a inspiroval me tak me nech udelat si jeho kopii z wara a az budu mit ten equip tak sam posoudim zda-li je to lepsi nebo horsi nez Nildonuv dodger proste nech to jednou na me vim ze se me snazite prekecat abych jel pouze tu dodge jako Nildon ale ja chci zkusit proste jiny cafe Wink

nemyslím že šlo o sarkasmus Very Happy ten HC SP jsem šel taky a opravdu si to ten war dával Smile

Tak jak pokazde kdyz se o nem zniminim nebo vidim rippy muj parry equip a socky tak me to akorat vzdy zkritizuje tak uz jsem trosku haklivejsi tak sry jestli to byla pravda coz je dost mozny Wink

Zadna ironie , ja se pak s Broxxem bavil po tom dungu a rikal jsem mu prave ze mazec ... DOdge EQ je super ale proste nedela to zadny threat no , ja wara nemam proto sem kdysi davno rikal ze je lepsi dodge,ale jen protoze dodge ma vyhodnejsi prepocet ,nijak hloubeji sem to nezkoumal.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Re: [PROT] Warrior guide

Příspěvek  Valkyra Wed Jan 06, 2010 3:35 am

No co vim tak Broxxigar ma dodge EQ. Ten ma dokonce vetsi avoidanci nez Nildon.
Valkyra
Valkyra

Poeet p?íspivku : 378
Points : 383
Registration date : 06. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Re: [PROT] Warrior guide

Příspěvek  Toldi Wed Jan 06, 2010 3:46 am

talenty pre Tiara
8/0/53

ja skusam toto
8/10/43
Toldi
Toldi

Poeet p?íspivku : 532
Age : 34
Points : 412
Registration date : 19. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Re: [PROT] Warrior guide

Příspěvek  kryptikk Wed Jan 06, 2010 4:19 am

ripper napsal:Zadna ironie , ja se pak s Broxxem bavil po tom dungu a rikal jsem mu prave ze mazec ... DOdge EQ je super ale proste nedela to zadny threat no , ja wara nemam proto sem kdysi davno rikal ze je lepsi dodge,ale jen protoze dodge ma vyhodnejsi prepocet ,nijak hloubeji sem to nezkoumal.
Dodge ma vyhodnejsi prepocet jak parry (cca 19:22,4 -> 1%), na druhou strany kazdej parry krom toho, ze funguje technicky vzato jako dodge, vyvola redukci timer dalsiho utoku cca o polovinu (presne tam je primo nejakej dalsi propocet, aby to neredukovalo nikdy uplne) = vic aggra.

Na druhou stranu ale ten narust aggra je dost zanedbatelnej.

Co do gemovani str, tak taky, to mate skoro lepsi gemovat agilitku, ktera vam poskytne jak armor, tak dodge, tak crit Smile.

Si prolouskejte to: http://elitistjerks.com/f81/t18771-protection_guide/

Lepsi prirucku nikde nenajdete Smile.
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Shadowkill

Příspěvek  Shadowkill Wed Jan 06, 2010 4:35 am

Co ja si ho pamatuju tak jel vzdy parry Wink
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Re: [PROT] Warrior guide

Příspěvek  Valkyra Wed Jan 06, 2010 4:40 am

Co sem ho videl tak ma vsude 10 def a 10 dodge socky, modry sem nekoukal, tak asi 15stam
Valkyra
Valkyra

Poeet p?íspivku : 378
Points : 383
Registration date : 06. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Re: [PROT] Warrior guide

Příspěvek  Toldi Wed Jan 06, 2010 4:42 am

ako pise valky, ide skoro vsetko do dodge al. defense
Toldi
Toldi

Poeet p?íspivku : 532
Age : 34
Points : 412
Registration date : 19. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Re: [PROT] Warrior guide

Příspěvek  ripper Wed Jan 06, 2010 5:45 am

broxxigar z TiCu ma vsechno na parry (10parry nebo 5parry + 7stam)
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Re: [PROT] Warrior guide

Příspěvek  ripper Wed Jan 06, 2010 5:53 am

Toldi napsal:
ja skusam toto
8/10/43

Tento talent build sem jezdil ja kdyz sem mel svyho protekta a tusim ze neco podobnyho jezdil i Kungen z Nihilum
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Re: [PROT] Warrior guide

Příspěvek  Valkyra Wed Jan 06, 2010 6:40 am

No treba to presockoval, ale cca pred 2 tejdnama (hned jak to spojili) sem s nim byl na doomoj a ptal sem se na staty, odpovedel mi 38% dodge 23% parry 40% block a tusim 580 def. Tohle odpovida sockovani dodge, jestli to zmenil to nevim.
Valkyra
Valkyra

Poeet p?íspivku : 378
Points : 383
Registration date : 06. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Re: [PROT] Warrior guide

Příspěvek  Valkyra Wed Jan 06, 2010 11:12 am

Kryptikk napsal:
ripper napsal:Zadna ironie , ja se pak s Broxxem bavil po tom dungu a rikal jsem mu prave ze mazec ... DOdge EQ je super ale proste nedela to zadny threat no , ja wara nemam proto sem kdysi davno rikal ze je lepsi dodge,ale jen protoze dodge ma vyhodnejsi prepocet ,nijak hloubeji sem to nezkoumal.
Dodge ma vyhodnejsi prepocet jak parry (cca 19:22,4 -> 1%), na druhou strany kazdej parry krom toho, ze funguje technicky vzato jako dodge, vyvola redukci timer dalsiho utoku cca o polovinu (presne tam je primo nejakej dalsi propocet, aby to neredukovalo nikdy uplne) = vic aggra.

Na druhou stranu ale ten narust aggra je dost zanedbatelnej.

Co do gemovani str, tak taky, to mate skoro lepsi gemovat agilitku, ktera vam poskytne jak armor, tak dodge, tak crit Smile.

Si prolouskejte to: http://elitistjerks.com/f81/t18771-protection_guide/

Lepsi prirucku nikde nenajdete Smile.

Ten parry dela presne tohle... ty dostanes ranu od bosse, dokoncis ranu co si mel dat a ta dalsi je o 40% rychlejsí.
Příklad: Rychlost zbraně 1,8sec. Dostanu parry když mi zbejvá 0,5sec do rány, tu dokončím po 0,5 sec, ale další rána bude trvat 1,2 sec. U paladina, kterej s každou melee ranou dá i holy dmg to může relativne zvednou threat, a koeficient, kterym se násobí základní tps z úderu se počítá takhle...
Příklad 20% parry:

K = ((100%-20%)/100)*1 + (20%/100)*1/(100%-40%/100)= 0,8 + 0,333 = 1,13

V podstatě teda 20% parry u paladina/warra přidá 13% hitů. Jestli warr dává nějakej další dmg z melee, ale čistě jen melee jako že bouchne, nebo má něco v talentech s parry, tak potom by stálo zato jet na parry. Jestli je to jako u paladina a z melee je jen 26% veškerýho treatu, tak nám 13% navíšení ran nepomůže...

To že Broxxigar dela vetsi threat je spis nějakou jinou rotacej...

BTW Rippy 5 parry + 7 stam neexistuje Smile
Valkyra
Valkyra

Poeet p?íspivku : 378
Points : 383
Registration date : 06. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Shadowkill

Příspěvek  Shadowkill Thu Jan 07, 2010 2:08 am

ripper napsal:broxxigar z TiCu ma vsechno na parry (10parry nebo 5parry + 7stam)

O nem se ted bavime nebo ne pac jinak se ztracim Smile
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Re: [PROT] Warrior guide

Příspěvek  kryptikk Thu Jan 07, 2010 3:16 am

asi si po doexpeni prknofrka zacnu pomalicku expit i warrior tanka Smile, co tak ctu pomalicku tu prirucku kdyz je volno, tak to je docela prdel Smile
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Re: [PROT] Warrior guide

Příspěvek  Valkyra Thu Jan 07, 2010 3:32 am

Ta prirucka je hodne solidni, z ni sem kdysi cerpal defensovy staty... ale ma tam par nepresnosti co se tyce prepoctu xxxxx rating -> xxxxx, ale to je tim, ze se to revizema malinko menilo.
Valkyra
Valkyra

Poeet p?íspivku : 378
Points : 383
Registration date : 06. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Re: [PROT] Warrior guide

Příspěvek  Nildon. Thu Jan 07, 2010 5:42 am

Shadowkill napsal:
ripper napsal:
Shadowkill napsal:Mel jsem tu cest potkat war co me inspiroval svym dpskem kolem 700 a tspkem kolem 1500 nikdy mu nedochazel rage a ran do nej slo taktez kupodivu malo;)

Tankoval nam HC SP a jako na konci dungu sem mel hubu az na zemi opravdovej borec , jak rychle to vsechno bral jsem nestihal doplnovat manu , obsolutne bez salvy a neurval sem mu to snad ani jednou s priestem. Opravdovej borec!

Ten tvuj sarkazmus a ironie z toho cloveka bije do oci okey ja jsem ho mel rad a inspiroval me tak me nech udelat si jeho kopii z wara a az budu mit ten equip tak sam posoudim zda-li je to lepsi nebo horsi nez Nildonuv dodger proste nech to jednou na me vim ze se me snazite prekecat abych jel pouze tu dodge jako Nildon ale ja chci zkusit proste jiny cafe Wink

Já na tenhle post cumim jak puk..
1. Nikdy sem tě na dodge nepřekecával
2. nemam "pouze dodgovaci" eq.

Já jedu dodge kvůli tomu že dodge rating přidá o malinko víc než parry rating (jak bylo zmíněno výše). Když ses se mnou bavil o tankování tak jsem ti zadny dodge eq nenutil, pokud si vubec pamatujes ten rozhovor..

Jinak nejedu pouze dodge.. momentální staty (stojim unbuff v sc) 41.5% block 23% parry 32% dodge. V combatu mívám obvykle 116.5% block 25% parry a kolem 40% dodge (když procne trinket z mgt tak skoro 50) ..

To rippy: rage u tanka problém nikdy nebyl a nikdy nebude. Jako tank mam 99% casu full rage a temer nikdy se mi nestava že bych nemohl použít nejakou abilitu..

Nildon.

Poeet p?íspivku : 57
Points : 57
Registration date : 17. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

[PROT] Warrior guide - Stránka 3 Empty Re: [PROT] Warrior guide

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru